Jaki rozmiar minilodówka do akademika? 3 proste rozważania!

Jakiej wielkości mini lodówka do akademika? Typowe mini lodówki do akademików wyglądają na kwadratowe z 1,5 do 4,5 stóp sześciennych. Jednak te większe mają porównywalny rozmiar z biurkami, co nadal jest idealne do ograniczonej przestrzeni.

Kiedy kupujesz minilodówkę, musisz również wziąć pod uwagę jej pojemność, efektywność energetyczną i powierzchnię pokoju.

Jaki rozmiar minilodówka do akademika? 3 proste rozważania!

Z pewnością w twoim miejscu pracy lub na uniwersytecie znajduje się stołówka lub punkt gastronomiczny, w którym możesz zjeść lub zamówić posiłki. Jednak posiadanie mini lodówki w akademiku jest wygodniejsze, ponieważ możesz w niej przechowywać jedzenie, które możesz złapać, gdy jesteś głodny.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy możliwy rozmiar minilodówki dla Twojego akademika, ceny i inne kwestie.

Jaki rozmiar minilodówki do Twojego akademika?

Minilodówka to jedno z urządzeń, które musisz mieć, jeśli uczysz się lub pracujesz poza domem. Być może zastanawiasz się, jaki rozmiar minilodówki do akademika nie pokryje dużej części Twojej ograniczonej przestrzeni. Należy pamiętać, że mniejsze mini lodówki mają wielkość od 1,5 do 1,8 stopy sześciennej. Nadaje się do znacznie mniejszych pomieszczeń.

Należy jednak pamiętać, że ma on mniejszą pojemność. W tym przypadku możesz przechowywać tylko 3 do 5 butelek i kilka paczek mrożonych towarów i innych przedmiotów.

Powinieneś uporządkować swoje towary tak, aby zmaksymalizować rozmiar tego typu lodówki. Jeśli jednak chcesz podzielić się nim ze współlokatorem, być może będziesz musiał wybrać się z większymi. Średniej wielkości minilodówki zwykle mają od 2,5 do 2,7 stopy sześciennej, a większe modele osiągają do 4,5 stopy sześciennej. Podobno te rozmiary zajmą znacznie większą przestrzeń w Twoim pokoju.

Inwestowanie w większe mini lodówki umożliwia przechowywanie większej ilości żywności i napojów. Możesz także dzielić miejsce na lodówkę ze swoimi współlokatorami. Ponadto, ponieważ większość większych mini lodówek jest wyposażona w zamrażarkę, co jest rzadkością w mniejszych, możesz oczekiwać optymalnej wydajności i pojemności.

Pamiętaj tylko, że nawet największe mini lodówki są nadal mniejsze niż standardowe lodówki. Oznacza to, że zamrażarka jest zbyt blisko lodówki, co powoduje zamarznięcie wszystkich towarów w lodówce. Mini lodówki mogą kosztować od 90 do 150 dolarów. Koszt tych produktów różni się w zależności od ich rozmiaru, stylu i marki.

Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, aby wiedzieć, jaki rozmiar minilodówki do akademika

Nie wchodzimy do sklepów AGD i nie kupujemy pierwszej minilodówki, jaką napotkamy. Zamiast tego bierzemy oczywiście pod uwagę różne czynniki specyficzne dla naszego budżetu i preferencji. Jeśli więc myślisz o zakupie własnej małej lodówki, ale nie wiesz, czego szukać, czytaj dalej, ponieważ przygotowaliśmy listę czynników, które pomogą Ci ustalić, co jest dla Ciebie idealne.

Rozważenie #1. Rodzaj układu chłodzenia

Kiedy już jesteśmy na rynku i wybieramy minilodówkę, zazwyczaj martwi nas jej rozmiar, wygląd i przestrzeń.

Wydawało się, że nie mamy pojęcia, że ​​jego system chłodzenia jest czymś, co powinniśmy rozważyć przed zakupem. Niektóre systemy chłodzenia są nieefektywne i kruche, przez co lodówka z czasem wydaje dziwne dźwięki.

Cóż, jeden z tych trzech rodzajów systemów chłodzenia jest stosowany w solidnych i trwałych mini lodówkach: absorpcyjny system chłodzenia, kompresorowy system chłodzenia lub termoelektryczny system chłodzenia. Ponieważ jest generowany przez ciepło, absorpcyjny system chłodzenia nie wymaga silnika. Jest również cichszy bez silnika, dzięki czemu nadaje się do akademików, w których również się uczysz.

Dostępne są również lodówki z układami chłodzenia kompresorowego; są najstarsze, więc możesz liczyć na ich trwałość. Ponieważ wykorzystuje wentylator i cewki, spodziewaj się niewielkich dźwięków. W mniejszych lodówkach stosowane są termoelektryczne systemy chłodzenia. Mają funkcje kontrolne i są tańsze, ale są dość głośne.

Rozważenie #2. Jego cechy i towary, które w nim umieścisz

Nie możesz oczekiwać, że Twoja minilodówka pomieści wszystkie produkty, które chcesz w niej przechowywać. Musisz także wybrać napoje i żywność, które regularnie spożywasz, które wymagają większej konserwacji niż inne. Oczywiście przechowywanie płynów w litrach i napojów o szczególnych wymaganiach temperaturowych, takich jak wino, może być trudne.

W związku z tym może być konieczne zaopatrzenie się w piwo w puszkach i napoje gazowane, a także małe butelki wody. Oczywiście im więcej masz półek, tym więcej puszek i butelek możesz przechowywać. Oczywiście możesz tam również umieścić przedmioty w słoikach i pudełkach. Ale jeśli żywność, którą będziesz przechowywać, znajduje się w paczkach lub plastikowych torebkach, będziesz w stanie zoptymalizować przestrzeń do przechowywania.

Niektóre mini lodówki mogą zawierać więcej niż dwie komory, a także dodatkowe półki po stronie drzwi. Ten rodzaj małej lodówki powinien być Twoim pierwszym wyborem, jeśli chcesz przechowywać w niej różne produkty spożywcze.

Zdejmowane rękawy i zamykane drzwi to jedne z unikalnych cech niektórych minilodówek z najwyższej półki. Pomogłoby, gdybyś to również rozważył.

Rozważenie #3. Przestrzeń i design Twojego pokoju

Chociaż minilodówki są przenośne, nie można ich umieszczać wszędzie bez uwzględnienia miejsca. Oczywiście minilodówkę należy umieścić w pobliżu gniazdka elektrycznego. Może być na podłodze, solidnym biurku lub blacie kuchennym.

Jeśli gniazdka w akademiku ograniczają się do gadżetów i innego niezbędnego sprzętu, być może będziesz musiał zainwestować w małe lodówki z portami USB. Wszyscy chcemy, aby nasze pokoje były ciepłe, zachęcające i miłe dla oka. Więc nawet w przypadku urządzeń AGD zwykle zachowujemy projekt i kolorystykę.

Tradycyjne odcienie małej lodówki to czerń, biel i błękit, które kłócą się z wystrojem naszego pokoju. Nie martw się; Nowoczesne małe lodówki mogą być teraz dostępne w różnych stylach i odcieniach. Możesz je również spersonalizować.

Wniosek

Mini lodówki są niezbędne dla studentów i pracowników mieszkających w akademikach, ponieważ są najlepszym urządzeniem do przechowywania żywności i napojów. Są dostępne w różnych rozmiarach i cenach. Większe są bardziej wydajne i mają większą pojemność. Dlatego przy zakupie weź pod uwagę nie tylko rozmiar swojej minilodówki, ale także jej funkcje, systemy chłodzenia oraz wielkość i styl swojego pokoju. To kończy naszą dyskusję na temat wielkości mini lodówki do akademika. Mam nadzieję, że ten tekst przydał się w ustaleniu wielkości potrzebnej mini lodówki.

Możesz również dowiedzieć się, jak naprawić lodówkę, która nie chłodzi.