Jaki rozmiar ma europejska poduszka? Przewodnik po najlepszych rozmiarach

Jeśli chcesz odpowiedzieć, jaki rozmiar ma europejska poduszka, to 26 na 26 cali. Należy jednak podkreślić, że na rynku dostępne są różne poduszki europejskie. Możesz oczekiwać różnych wartości od tych wymiarów i nadal uważać takie poduszki za poduszkę Euro.

Dlaczego warto znać rozmiary poduszek w euro? Poduszka europejska to kwadratowa poduszka, którą można traktować zarówno jako łóżko, jak i poduszkę dekoracyjną. Zapoznanie się z oczekiwanymi wymiarami pomoże Ci wybrać idealną poduszkę i akcesoria, takie jak szmatki.

Jaki rozmiar ma europejska poduszka? Przewodnik po najlepszych rozmiarach

Jak duża jest europejska poduszka?

Zrozumienie rozmiarów poduszek nie powinno ograniczać się do wymiarów poduszek do łóżek. Chcesz również zapoznać się z poduszkami dekoracyjnymi, takimi jak poduszka europejska czy europejska. Ponadto poduszki europejskie są nie tylko ozdobne, a ich kwadratowy kształt sprawia, że ​​mają wszechstronne zastosowanie.

Standard

Więc jaki rozmiar ma europejska poduszka? Występuje w różnych wymiarach, ale można wziąć pod uwagę 26 na 26 cali jako jego normalny rozmiar. Dlatego większość euro shamów do tych poduszek jest dostępna w rozmiarze 26 na 26 cali i 27 na 27 cali.

Odmiany

Kwadratowa europejska poduszka jest doskonałym dodatkiem do kanap lub łóżek za królewskimi, królowymi i standardowymi poduszkami do łóżek z powodu tego rozmiaru. Należy jednak pamiętać, że można również znaleźć poduszki europejskie w mniejszych rozmiarach. Obejmują one 24 na 24 cale, 22 na 22 cale, 20 na 20 cali, 18 na 18 cali, a najmniejsze 16 na 16 cali.

Jaki rozmiar jest europejskim pozorem?

Jak wspomniano wcześniej, europejskie poduszki mają ozdobną poszewkę zwaną Euro sham, a jej rozmiar jest zwykle podobny do poduszki, czyli 26 na 26 cali. Możesz jednak zrobić sobie euro-fikcję i przeznaczyć również cal zasiłku. Zauważysz znaczną różnicę między europejskimi i amerykańskimi fikcjami ze względu na rozmiar pierwszego i wynikający z niego kwadratowy kształt, który uzupełnia europejskie poduszki.

Warto również zauważyć, że kupując europejskie szmatki, zauważysz, że niektórzy producenci używają ich zamiennie z europejskimi poduszkami. Może to być mylące, ponieważ pozory odnoszą się do ozdobnego przodu poduszki. Niemniej jednak nie zdziw się, jeśli europejska fikcja i europejska poduszka są traktowane podobnie.

Jaki jest cel europejskiej poduszki?

Europejskie poduszki doskonale sprawdzają się jako poduszki ekspozycyjne na łóżku lub sofie. W hotelach mają na celu nadanie przestrzeni bardziej luksusowego lub wygodnego wyglądu. Mogą być stylizowane na monochromatyczne lub kolorowe, w zależności od tego, co będzie pasować do sofy, pokoju, pościeli, poszwy na kołdrę lub innych poduszek do łóżka.

Jednak właściciele domów otrzymują również europejskie poduszki do podparcia ich podczas siedzenia na łóżku lub kanapie. Ponieważ europejskie poduszki układasz na wezgłowiu lub sofie, możesz je umieścić za plecami. Niektórzy otrzymują nawet puszyste materiały, dzięki czemu mogą trzymać europejską poduszkę jak plusz.

Jak układać europejskie poduszki na łóżku

Łóżko typu king-size

Europejskie poduszki są uniwersalne do ozdabiania łóżek o różnych rozmiarach. Na przykład możesz ułożyć poduszki w łóżku typu king-size, zaczynając od dwóch poduszek typu king-size przy zagłówku, a następnie trzech poduszek europejskich i dwóch poduszek typu king-size. Na koniec dodaj wałek z przodu.

Łóżko typu queen-size i podwójne łóżko

W przypadku łóżka typu queen-size zaczniesz od dwóch poduszek w standardowym rozmiarze przy zagłówku, warstwy z dwiema europejskimi poduszkami z przodu i zakończ zagłówkiem. A co z podwójnym łóżkiem? Pierwszą warstwą przy zagłówku jest jedna europejska poduszka, po której następuje zagłówek lub standardowa poduszka do tego małego łóżka.

To tylko kilka przykładów, jak zestawić europejskie poduszki z poduszkami do łóżek na różnych rozmiarach łóżek. Zawsze możesz bawić się kształtami rodzajów poduszek, a także poszewkami i poszewkami, aby uzyskać wymarzony styl. Nie wymieniono żadnych rozmiarów poduszek w euro, ponieważ musisz zdecydować, które poduszki najlepiej pasują do Twojej aranżacji.

Jak układać europejskie poduszki na sofie

Istnieje wiele zastosowań europejskich poduszek, a niektórzy używają ich nawet jako typowych poduszek do łóżek. Ale ponieważ występują w różnych rozmiarach, najlepiej nadają się również do układania warstw w sofach. Na przykład, jeśli masz kanapę o szerokości około 89 cali, możesz wymieszać te kwadratowe poduszki lub dodać poduszkę lędźwiową.

Jedna do trzech warstw

Prostym sposobem ułożenia poduszek na zwykłej sofie jest użycie dwóch poduszek Euro 22 na 22 cale po obu stronach. Następnie, jeśli chcesz kolejną warstwę, możesz dodać dwie poduszki Euro 20 na 20 cali. Możesz również dodać jedną poduszkę Euro 20 na 20 cali lub zastąpić poduszki Euro 20 na 20 cali poduszką lędźwiową o szerokości około 20 cali i wysokości 2 cali na trzecią warstwę.

Wniosek

Jeśli znasz rozmiary poduszek do łóżek, powinieneś również znać rozmiary poduszek dekoracyjnych. Na przykład, jaki rozmiar ma europejska poduszka? Ta kwadratowa poduszka jest jedną z najpopularniejszych poduszek ozdobnych, która zwykle ma wymiary 26 na 26 cali.

Z tą poduszką możesz puścić wodze fantazji, jeśli chodzi o dekorowanie łóżka i kanapy. Będziesz zadowolony, że istnieją również różnice w wymiarach, a europejskie poduszki oferują również mniejsze rozmiary. Wahają się od 24 na 24 cale do nawet 16 na 16 cali.

Europejskie poduszki mogą być zarówno ozdobne, jak i przydatne w łóżku lub sofie. Możesz je ułożyć zgodnie z tym, co Twoim zdaniem będzie pasować do pokoju lub poduszek do łóżka. Dlatego zrozumienie europejskich rozmiarów poduszek będzie przydatne przy ich zakupie.