Jaki rozmiar lodówki do Kegeratora? Przeczytaj niesamowite fakty!

Zastanawiasz się jaki rozmiar lodówki do kegeratora? Przestań się zastanawiać i zacznij czytać ten artykuł. Kegerator wymagałby co najmniej 3,2 stopy sześciennej mikrolodówki. Jedna szósta beczka lub wąska ćwiartka może zmieścić się w kegeratorze o pojemności 3,2 stopy sześciennej.

Jeśli jednak potrzebujesz więcej niż jednego połączenia kranu lub nawet większej beczki, musisz rozważyć alternatywy. Biorąc pod uwagę fizyczne wymiary kegeratora, ile napojów będziesz spożywać, wysokość łącznika, pojemność zbiornika dwutlenku węgla i przestrzeń w mikrolodówce to czynniki, które należy wziąć pod uwagę.

Jaki rozmiar lodówki do Kegeratora? Przeczytaj niesamowite fakty!

Jeśli nie jesteś piwowarem domowym lub często się zabawiasz, używanie minilodówki jako kegeratora wydaje się wspaniałe. Jednak znalezienie najbardziej akceptowalnej małej lodówki do modyfikacji kegeratora może być trudne. Ten projekt nie działa ze wszystkimi minilodówkami. Cóż, to tylko przegląd; musisz czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Podstawy Kegeratora

Kegerator to lodówka, która służy jako beczka, stąd przydomek dla maleńkich barów, domowych piwowarów lub osób lubiących rozrywkę. Chociaż kegeratory są najczęściej kojarzone z piwem, mogą zawierać napoje zimne i z beczki, takie jak wina, koktajle, a czasem nawet napoje bezalkoholowe. Ten kegerator robi znacznie więcej niż tylko wyjątkowy napój. Utrzymuje również nacisk, dzięki czemu nasycanie trwa dłużej, zapewniając idealne, musujące uczucie przy każdym łyku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcji kegeratorów, przejdź tutaj. Ponieważ kegeratory wydają się być wielkości takiej minilodówki, można je umieścić w prawie każdym lokalu do picia. Parkingi, sklepy lub pokoje wieloosobowe to dobre miejsca na postawienie kegeratora. Mogą być również używane do przykrywania zwykłych blatów barowych. Kegerator może zaoszczędzić ponad 55 dolarów za każdą beczkę! Co więcej, każdy może odtworzyć doświadczenie w barze za ułamek kosztów wyjścia! Nie mogą podkreślić, jak wyraźnie smakuje piwo z beczki od piwa w puszce lub butelce. To znacznie poprawi wrażenia z picia piwa.

Jakie są rozmiary beczek używanych do kegeratorów?

Więc jaki rozmiar lodówki do kegeratora? Zarówno rozmiar, jak i ilość beczek, które chciałbyś przechowywać w lodówce, to pierwsze rzeczy, o których należy pomyśleć przy wyborze lodówki na kegerator. Dla kegeratora do wyboru jest pięć typowych beczek. Każdy ma inną wielkość i różne ilości piwa. Rozmiar beczki określa, ile miejsca będziesz potrzebować w maleńkiej lodówce. Można kupić w pełni przygotowany kegerator, ale zbudowanie go samemu jest znacznie bardziej opłacalne. Wykonanie takiego zestawu przy użyciu minilodówki i konwertera kegeratora nie jest trudne, szczególnie jeśli jesteś dobry z taką wiertarką.

Beczki Cornelius są powszechnie używane do warzenia piwa, chociaż mogą być również używane do napojów gazowanych i kofeiny. Beczka, często nazywana beczką typu coney, ma 9 cali szerokości i 23 cale wysokości. Keg Cornelius zawiera pięć galonów piwa lub do 40 litrów.

Najmniejsza profesjonalna beczka, jaką można uzyskać za kegerator, wydaje się być sześciobeczkowa. Ta beczka, często znana jako torpeda, ma 9 ¼ cala szerokości i 23 ⅜ cala wysokości. Szósta beczka ma pojemność 5,16 galona lub około 41 litrów piwa. Keg ćwierćlufy jest wąski i krótki. Beczka, często znana jako beczka kucyka, ma 16 18 cali szerokości i 13 ⅞ cala wysokości. Ćwiartka beczki zawiera 7,75 galonów piwa.

Zbiornik CO2 Kegerator Co robi?

Wiele małych kegeratorów lodówek używało 5-funtowego zbiornika. 5-funtowy zbiornik dwutlenku węgla ma 18 cali i 5 ¼ cala szerokości. 5-funtowy zbiornik dwutlenku węgla może wystarczyć na sześć do ośmiu pół baryłek. Inne osoby korzystają ze zbiornika z dwutlenkiem węgla o wadze 10 funtów, który jest mniej popularny ze względu na jego rozmiar. Każdy czołg wystarczyłby na około 13-18 pół beczki, czyli dwa razy dłużej niż czołg 5lb. 10-funtowy czołg ma 20 cali wysokości i 7 cali szerokości.

Do zbudowania kegeratora z mikrolodówki wymagany jest zbiornik na dwutlenek węgla. Możesz umieścić zbiornik CO2 w małej lodówce lub zbudować zarządzany przełącznik, aby utrzymać go poza kegeratorem. Większość ludzi przechowuje zbiorniki CO2 w lodówce, ale nie ma naukowego uzasadnienia. Umieszczenie zbiornika gazu na zewnątrz kegeratora uwolniłoby trochę miejsca w kegeratorze. Będziesz potrzebował 5-funtowego lub 10-funtowego zbiornika dwutlenku węgla.

Zalety Kegeratora

Smak jest prawdopodobnie najważniejszym powodem nabycia kegeratora. Piwo zawsze będzie smakowało znacznie lepiej w kegeratorze i jest to coś, z czym gotowe do wypicia piwo nie będzie w stanie dorównać! Pomimo ręcznych pompek lub lodówek, kegeratory wykorzystują dwutlenek węgla, aby piwo było chłodne i świeższe, co gwarantuje nieskazitelną pianę. Zastanów się, jak bardzo gardzisz zbieraniem puszek i butelek z każdego zakamarka domu po spotkaniu. Nigdy nie będziesz musiał tego robić ponownie z kegeratorem.

Nie będzie już wędrówek do śmietnika z workami na śmieci wypchanymi brzęczącymi butelkami. Kegeratory chronią Twój dom przed pustymi butelkami i puszkami, a jednocześnie są korzystne dla środowiska. Być może zainteresuje Cię również rozwiązywanie problemów z kegeratorem.

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się, jaki rozmiar lodówki do kegeratora. Kegerator sprawia, że ​​Twój trunek jest bardziej imponujący, a dzięki kegeratorowi możesz cieszyć się wieloma innymi korzyściami. Dziękuję, przyjaciele, za pobyt z nami. Możesz również przeczytać o tym, ile waży lodówka i jak naprawić minilodówkę.