Jaki rodzaj materaca jest najlepszy dla osoby otyłej?

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki rodzaj materaca jest najlepszy dla osoby otyłej, możesz sprawdzić te pięć modeli. Obejmują one łóżka piankowe i hybrydowe, a przy wyborze łóżka dla osób ciężkich omówimy również inne warunki. Ponadto porozmawiamy o tym, jak każdy rodzaj materaca przyniesie korzyści osobom otyłym.

Zastanów się również nad przeczytaniem tej listy materacy zalecanych przez lekarzy. Znajomość rodzaju łóżka, który aprobuje personel medyczny, zawsze będzie pomocna.

Jaki rodzaj materaca jest najlepszy dla osoby otyłej?

Jaki jest najlepszy materac dla osoby otyłej?

Amerisleep AS5

Wszyscy wiemy, że ciężkie osoby najbardziej skorzystają na twardym materacu, ponieważ wszystko, co bardziej miękkie, może spowodować zbyt duże zatonięcie. Jednak materac AS5 od Amerisleep to pluszowe łóżko, które nadal będzie pomagało osobom otyłym. Ten materac piankowy z pamięcią kształtu zapewni idealne rozwiązanie dla osób śpiących ciężko, zwłaszcza tych, którzy dużo się poruszają i wymagają stałego zmniejszania nacisku.

Co więcej, Amerisleep AS5 ma dobrą elastyczność, aby osoby otyłe nie zapadały się zbyt głęboko. A ponieważ ciężkie ciała mają tendencję do zatrzymywania ciepła znacznie bardziej, skorzystasz z chłodzenia AS5. Jednak możesz również uzyskać AS2, jeśli chcesz czegoś mocniejszego.

Jeśli interesuje Cię ta marka materacy, tutaj możesz kupić materac Amerisleep.

WinkBeds Plus

Osoby otyłe mogą szybciej odczuwać bóle ciała, zwłaszcza barków, bioder i pleców niż osoby lżejsze ze względu na swoją wagę. Jeśli więc chcesz złagodzić ten dyskomfort, możesz wypróbować luksusowy materac hybrydowy od WinkBeds. Pamiętaj tylko, aby wybrać odpowiednią jędrność o nazwie Plus, która jest przeznaczona dla cięższych osób.

WinkBeds Plus wykorzystuje strefową warstwę podtrzymującą z lateksu, dzięki czemu będziesz wiedział, że uzyskasz odpowiednie wyczucie dla każdego obszaru ciała. Na przykład, jeśli masz 300 funtów lub więcej, poczujesz łóżko o wadze 6,5, które jest twarde, ale łagodzi nacisk. WinkBeds Plus będzie również wytrzymały przez długi czas, dzięki piankom o wysokiej gęstości i opatentowanej przez markę 5-strefowej cewce podtrzymującej EliteEdge.

Helix Plus

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie kupić materac typu queen-size, mogą rozważyć Helix, ale czy wiesz, że mają również model przeznaczony dla osób ciężkich? W szczególności możesz wypróbować materac Helix Plus, który ma nawet kilka nagród, które nazywają go Najlepszym materacem dla ciężkich śpiących. Jest również produkowany w Stanach Zjednoczonych, jeśli zależy Ci na tej funkcji.

Materac Helix Plus to w zasadzie średnio twardy 13-calowy materac hybrydowy. Możesz mieć pewność, że nie będzie szybko opadać, ponieważ marka zastosowała piankę o dużej gęstości. Ale więcej niż trwałość, osoby otyłe mogą czuć się komfortowo, korzystając z tego łóżka, ponieważ reaguje ono wyjątkowo na twoje ciało, a także zapewnia regulację temperatury dzięki oddychającemu pokrowcowi TENCEL firmy Helix.

Ewolucja Nolaha

Użytkownicy z nadwagą chwalą materac Nolah Evolution za to, że długo zachowuje swoją strukturę. Jest to 15-calowy materac hybrydowy z kilkoma nagrodami, które chwalą go za to, że jest najlepszym łóżkiem na bóle bioder, ramion i pleców. Jeśli więc często odczuwasz ucisk w tych częściach ciała, Evolution stanowi fantastyczny wybór.

Nic dziwnego, że ten materac może pomieścić osoby otyłe bez utraty wsparcia, ponieważ Nolah używa pianki o wysokiej sprężystości i trójstrefowych cewek wspierających. Nie musisz się też martwić, że poczujesz się gorąco, dzięki 2-calowemu, chłodzącemu, pikowanemu euro-topowi ArcticTex i 2-calowemu, nasyconemu grafitem AirFoamICE. A ponieważ masz ciężką sylwetkę, najlepiej byłoby wybrać mocny poziom dla Nolah Evolution.

Hybrydowa firma Titan

Materacem wyprodukowanym w Arizonie, który oferuje najlepszą twardość dla osób ciężkich, jest twardy materac hybrydowy Titan. Titan to także marka znanego producenta materacy Brooklyn Bedding. Co więc poza niezawodną marką sprawia, że ​​materac Titan jest odpowiedni dla osoby otyłej?

Pościel Brooklyn łączy wytrzymały system spirali z wytrzymałą pianką o dużej gęstości. Nie zwisa szybko dzięki pikowanej żelowej piance u góry, ale nadal będziesz mieć ulgę w ucisku dzięki piance TitanFlex firmy Titan. A jeśli chcesz uzyskać więcej efektu chłodzenia z łóżkiem, możesz zdecydować się na naszycie chłodzącego panelu górnego na materac hybrydowy Titan.

Jak gruby powinien być materac dla ciężkich osób?

Grubi ludzie muszą używać materacy o grubości 10 cali lub grubszych. Te materace można uznać za średnioprofilowe i wysokoprofilowe, ponieważ łóżka niskoprofilowe mają tylko 10 cali grubości. Ale po co ciężkie osoby miałyby używać grubego materaca, jeśli idealna dla nich twardość to średnia do twardości?

Pamiętaj, że grubość materaca nie jest jedynym wskaźnikiem ogólnego odczucia łóżka. Na przykład możesz dostać materac o grubości 12 cali, który nadal będzie wystarczająco twardy, aby osoby śpiące z nadwagą nie zapadły się zbyt głęboko. Jednak nie chcesz, aby łóżko było zbyt grube, przez co czujesz się zablokowany.

Czy materace z pianki memory są dobre dla osób otyłych?

Łóżka z pianki z pamięcią kształtu mogą być dobre dla otyłych śpiących ze względu na ulgę w ucisku, jaką oferują. Należy jednak sprawdzić funkcje chłodzenia, ponieważ materiał ten ma tendencję do zatrzymywania ciepła. Ponadto wybierz twarde pianki o dużej gęstości, aby materac wytrzymał użytkowanie.

Wniosek

Otóż ​​to! Aby podsumować, jaki rodzaj materaca jest najlepszy dla osoby otyłej, odkryliśmy łóżka hybrydowe i piankowe od Amerisleep, WinkBeds, Helix, Nolah i Titan. Zostały zaprojektowane tak, aby wspierać i zapewniać wygodę osobom śpiącym, a jednocześnie wytrzymywać wymagania dotyczące wagi.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny, ale jeśli nadal masz jakieś pytanie, możesz zadać nam pytanie.