Jaki materac używa Hampton Inn. Czy to jest najlepsze?

Odpowiedzią na to, jakiego materaca używa Hampton Inn, są łóżka Hampton Bed i Cloud Nine firmy Serta. Nic dziwnego, że materac używany przez Hampton Inn pochodzi z Serta, ponieważ ta sama firma dostarcza nawet materac Holiday Inn Express. Co więcej, Hampton jest firmy Hilton, która również używa materacy Serta.

Czy chcesz wiedzieć, czy możesz mieć takie same wrażenia podczas snu w domu? Porozmawiamy nie tylko o tym, jakiego rodzaju materaca używa Hampton Inn, ale także omówimy, jakich funkcji można oczekiwać od materacy Serta. W ten sposób możesz uzyskać takie same wrażenia z łóżka w swojej sypialni.

Jaki materac używa Hampton Inn. Czy to jest najlepsze?

Jakiej marki materacy używa Hampton Inn?

Serta produkuje materace używane w Hampton Inn. Serta stworzyła łóżko Hampton, przeznaczone wyłącznie dla hoteli Hampton Inn. A jeśli chcesz kupić łóżka Hampton Inn do swojego domu, możesz je kupić bezpośrednio w Hilton.

Natkniesz się również na inny materac Serta, zwany łóżkiem Cloud Nine. Ten materac był popularny na forach, na których goście, którzy zatrzymali się w Hampton Inns, chcieli dostać łóżko o podobnym charakterze od hotelu. I chociaż Hampton robi swoje materace specjalnie dla nich zaprojektowane, być może uda się kupić łóżko, które będzie równie dobre, jeśli nie będzie Cię stać na zakup łóżek Hampton Beds bezpośrednio od Hilton.

Czy mogę odtworzyć wrażenie materaca Hampton Inn?

Przede wszystkim pamiętaj, że hotele otrzymują swoje markowe materace dostosowane do określonych specyfikacji. Rodzaje materacy w łóżkach Four Seasons i Sheraton są szyte na miarę, więc nie będzie łatwo naśladować zwykłymi materacami do domu. Jednak zakup materaca od tego samego sprzedawcy materacy hotelowych może sprawić, że ogólne wrażenie łóżka będzie bliższe temu, którego doświadczyłeś w hotelu.

Ponieważ typ materaca, którego używa Hampton Inn, pochodzi od Serta, możesz sprawdzić materace marki o nazwie Tranquil Nights, Sweet Dreams i Dream Structure. Użytkownicy zauważyli, że te materace są podobne do tych, na których spali w Hampton Inn. Ale jeśli nie możesz już znaleźć tych materacy, Serta ma linię materacy o nazwie Hotel Series, która obejmuje łóżka, które dostarczają w Hampton, a nawet materace Marriott.

Jakiego materaca używa firma Hilton?

Materac używany przez Hilton pochodzi z Serta, ale Tempur-Sealy ma również kolekcję materacy Hilton. Materac produkowany przez Serta to popularne łóżko Hilton Serenity Bed, natomiast kolekcja Tempur-Sealy Hilton należy do rodzajów materacy, z których korzysta Hilton Garden. A co z innymi popularnymi hotelami?

Czy Serta dostarcza produkty do innych hoteli?

Holiday Inn by IHG Hotels and Resorts i Hard Rock słyną również z najlepszych materacy. Znajdziesz fora, na których można dowiedzieć się, jakiego materaca używa Holiday Inn, a jakiego materaca używa Hard Rock Hotel. A jeśli patrzysz na konkretną markę, jest to pościel Serta Simmons.

Jaki jest najlepszy materac hotelowy Serta?

Nie sposób wymienić jednego modelu materaca jako najlepszego, ponieważ komfort jest subiektywny. Ale jeśli znajdziesz recenzje, ludzie chwalą materace z linii Serta Hotel. Łóżka te są materacami dwustronnymi z lustrzanymi warstwami pianki i warstwą spiralną pośrodku, aby zagwarantować wygodę i trwałość podczas użytkowania w hotelu.

Jakiego rodzaju materaca używają hotele 5-gwiazdkowe?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakich materaców używają hotele 5-gwiazdkowe? Hotele ze słynnym materacem Fairmont i materacem Hyatt oferują luksusowe doznania podczas snu, które odwiedzający często wracają do domu i szukają marki materaca. Jakiego więc rodzaju materaca używają luksusowe hotele i co czyni je wyjątkowymi?

Jak już przeczytałeś, luksusowe hotele otrzymują swoje materace od producenta. A jeśli interesuje Cię konkretny rodzaj materaca, większość hoteli używa łóżek hybrydowych, materacy typu pillow-top, a nawet pianki z pamięcią kształtu. Najpopularniejszymi dostawcami materacy dla sieci hotelowych są Serta Simmons i Tempur-Sealy.

Jak zdobyć 5-gwiazdkowy materac hotelowy do swojego łóżka?

Możesz osiągnąć to samo wrażenie luksusowego hotelu na swoim łóżku, sprawdzając materac używany przez hotel. Niektóre marki oferują kolekcję hotelową składającą się z niedrogich materacy. Pamiętaj jednak, że nie musisz od razu kopiować i kupować tego samego łóżka hotelowego.

Najpierw rozważ swój typ ciała i pozycję do spania. Najlepiej byłoby, gdybyś miał materac o twardości idealnej do swojej wagi i pozycji do spania, aby zapewnić dobrą i wygodną pozycję podczas snu. Następnie znajdź materiał, który osobiście uważasz za wygodny pod względem oddychalności i innych subiektywnych czynników.

Jakiego rodzaju pościeli używają hotele?

Materac to nie jedyny powód, dla którego jakość łóżek w hotelach jest na najwyższym poziomie. Hotele również używają luksusowych materiałów do swoich pościeli, a nawet pozyskują je od renomowanych producentów. A jeśli chodzi o poduszki, możesz spodziewać się, że marka poduszek Marriott, poduszki Hilton i typy poduszek Holiday Inn Express to specjalne modele na zamówienie.

Wniosek

Hampton Inn to ogromna marka hotelowa, a goście często wracają do domu, by poszukać łóżek, które mają w Hampton. W tym artykule dowiedziałeś się, jakiego materaca używa Hampton Inn i jest on od Serta. Możesz nawet dostać łóżko Hampton bezpośrednio od Hilton, jeśli chcesz wypróbować materac w domu.

Nic dziwnego, że materace hotelowe są poszukiwane, ponieważ sieci hotelowe produkują je na zamówienie od renomowanych marek, takich jak Serta. Ale czy oprócz łóżek luksusowych 5-gwiazdkowych hoteli zastanawiałeś się kiedyś, na jakim materacu śpi Prezydent? Wprowadzimy Cię w sekret!