Jaki kolor zasłon pasuje do brązowych mebli? 8 najlepszych opcji!

Szukasz koloru zasłon do brązowych mebli? Przestań szukać, ponieważ dotarłeś we właściwe miejsce we właściwym czasie. W takim domu z brązowymi meblami mogłoby się wydawać, że istnieje kilka opcji kolorystycznych zasłon.

Ale faktem jest, że masz więcej alternatyw niż myślisz. Wybrane przez Ciebie kolory ścian i ogólny ton lub atmosfera, którą poszczególne osoby chciały wywrzeć, miały znaczący wpływ. Brązowe meble często bardzo dobrze łączą się z jasno kolorowymi zasłonami.

Jaki kolor zasłon pasuje do brązowych mebli? 8 najlepszych opcji!

Jak wiecie, brązowy jest kolorem ciemnym i wydaje się być najlepszy w zestawieniu z jaśniejszymi odcieniami, które odbijają światło i dają wrażenie ruchu. Brązowe meble odnoszą sukces ze względu na swoją praktyczność. Są tolerancyjne, co czyni je doskonałymi dla rodzin ze zwierzętami i dziećmi. Sprawdzają się również w wielu różnych schematach projektowych. W tym artykule dowiesz się o różnych pięknych kolorach zasłon do brązowych mebli, więc czytaj dalej ten artykuł.

Jaki kolor zasłon pasuje do twoich brązowych mebli?

Wiszące zasłony nad oknami lub drzwiami mają kolor i elegancję, a nawet sprawiają, że przestrzeń wydaje się większa. Ponieważ jednak zasłony powinny mieszać się z resztą pomieszczenia, od dzieł sztuki przez dodatki po meble, może to być trudne zadanie. Poniżej wymieniono kilka kolorów, które pomogą Ci dowiedzieć się, jaki kolor zasłon pasuje do brązowych mebli. Bez zbędnych ceregieli poznajmy je wszystkie!

#1. Zasłony o bogatym szarym kolorze

Ilekroć odnosi się do zasłon, które pasują do brązowych mebli, szary nie będzie jedynym kolorem, który od razu przychodzi na myśl, ale faktem jest, że mogą one łączyć się, tworząc wspaniałą atmosferę. Wypróbuj kilka różnych odcieni szarości i zobacz, który wydaje się odpowiedni dla konkretnego wyposażenia. Szeroka szarość znalazła się na czele, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych odcieni nie ma określonych granic, co pozwala użytkownikom odkrywać lub cieszyć się nią.

#2. Zasłony w kolorze żółtawym

Wybierz jasnożółtą zasłonę na tle brązowych mebli, aby dodać wyrazistości, chociaż była bardziej kolorowa i jaśniejsza, dodając pomieszczeniu przyjemności. Żółte zasłony dodają piękna, gdy są połączone z turkusowymi dodatkami.

#3. Zasłony w tęczy kolorów

Być może brązowe meble zostały ci podarowane w prezencie, ale są przeznaczone tylko do użytku przez krótki czas. W związku z tym lepiej jest, aby działał, gdy będzie można go wymienić. Nigdy nie bój się bawić zasłonami, jeśli nie lubisz brązu i chcesz mieć różne kolory.

Aby urozmaicić okolicę, użyj zasłon w żywych kolorach, aby podkreślić brązowe meble. Rozważmy następujący scenariusz: brązowa sofa w brązowej sypialni ma brązowe otoczenie. Purpurowe lub niebieskie zasłony będą odbijać światło od kanapy z jednej strony, a białe lub pomarańczowe zasłony rozjaśnią obszar z drugiej strony.

#4. Zasłony bawełniane w wyrazistej bieli

Typowym kolorem mebli z brązem był biały. Dobrze ze sobą współgrają i zapewniają przyjemniejszą atmosferę niż wyraźna sprzeczność między bielą a czernią. Kiedy brązowe meble zostaną umieszczone w tak nieprzyjaznym miejscu, białe zasłony pomogą rozjaśnić atmosferę odbijając światło.

#5. Zasłony w kolorze czerwonym

Czy rozpoznałbyś te kremowe sofy i wygodne kanapy w kolorze kofeiny na tle drewnianej podłogi i białych ścian, które uzupełniają i kontrastują z czerwonymi zasłonami? Ten tradycyjny projekt domu emanuje przytulnością i ciepłem. To mnie inspiruje do przytulenia się przy ognisku i picia cydru jabłkowego z cynamonem.

#6. Neutralne kolory lub mieszane zasłony

Nawet jeśli nie lubisz kilku innych kolorów i wolisz znacznie bardziej rustykalny design, możesz powiesić kremowe zasłony, mimo że są nudne, jeśli wybierzesz idealną parę. Zasłony w neutralnej kolorystyce nie muszą być nudne. Szukaj przedmiotów o wzorach lub kolorach, które mieszają się zarówno z mlecznymi, jak i neutralnymi odcieniami, których będziesz używać. Czarne, kremowe lub szare zasłony mogą wydawać się powtarzalne, jeśli nie mają tekstury, a charakterystyczne, jeśli nie są.

#7. Zasłony w kolorze granatowym

Jaki kolor zasłony pasuje do każdego brązowego stylu mebli, niezależnie od odcienia? Granat to odpowiedni kolor dla Twoich brązowych mebli. Jasno brązowawy, głęboko brązowawy, pustynny brąz lub każdy inny odcień brązu, taki jak biały lub kremowy, dobrze komponuje się z granatem.

#8. Srebrne metalowe zasłony

Chociaż nie jest to dobre połączenie, plama lśniącego srebra na brązowych meblach zapewni poczucie spokoju, faktury i różnorodności. Wiele osób pasuje do złota i brązu, co byłoby fajnym połączeniem, ale kolor srebrny jest mniej powszechny. A poza tym odrobina indywidualności nie jest taka straszna. Możesz również zainteresować się problemami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich zasłon.

To okładka!

Wspaniale jest dowiedzieć się, jaki kolor zasłon pasują do brązowych mebli. Wspomniane powyżej to piękne kolory brązowych mebli, możesz wybrać ten, który Twoim zdaniem najlepiej pasuje do Twojego pokoju z brązowym stołem. Dziękuję, przyjaciele, za pozostaniecie i przeczytanie tego artykułu do końca. Możesz również przeczytać o tym, jak mierzyć i szyć zasłony oraz jak zrobić firanki z krawatem.