Jaki kolor pasuje do szmaragdowej zieleni na wesele

Określenie, jaki kolor pasuje do szmaragdowej zieleni na wesele, oznacza zapoznanie się z różnymi paletami. Omówimy konkretne kolory i odcienie, które możesz wziąć pod uwagę na wesele w szmaragdowej zieleni.

Interesują Cię również inne kolory na wesele? Na przykład napisaliśmy przewodnik, aby dowiedzieć się, jaki kolor pasuje do różowego złota na wesele.

Jakie kolory pasują do szmaragdowej zieleni na wesele?

Róże, czerwienie i błękity

Szmaragdowa zieleń mówi po królewsku, więc jeśli jest to motyw, który chcesz wyrazić na swoim ślubie, rozważ paletę wykonaną z czerwieni, różu i błękitu. W szczególności wypróbuj odcienie, takie jak czerwień płowa, indygo i piaskowy róż.

Brązowa czerwień może być onieśmielająca, ponieważ jest dość odważna w porównaniu z innym odważnym kolorem, takim jak szmaragdowa zieleń, ale stanowi doskonały kontrast jako detale i ozdoby na twoim ślubnym wystroju. Możesz również dodać trochę piaskowego różu lub mieszankę pomarańczy i czerwieni, aby złagodzić ogólną stylizację recepcji.

Jeśli motywem stroju na wesele jest szmaragdowa zieleń, rozważ dodanie do nich indygo. To wyjątkowa kombinacja kolorów odpowiednia na wesela, zwłaszcza jeśli miejsce jest nad morzem.

Białe i czerwone

Kolejna paleta kolorów do przymierzenia na szmaragdowozielonym weselu składa się z bieli i czerwieni. Rozważ białe odcienie z żółtymi odcieniami i czerwone odcienie z nutą pomarańczy.

Można je znaleźć na ślubnych kwiatach, łuku, obrusach i innych wpływowych elementach przyjęcia. Możesz również rozważyć te kolory dodatków do swojego stroju na szmaragdowo-zielone wesele.

To, co jest fantastyczne z paletą składającą się głównie z białych kolorów, sprawia, że ​​szmaragdowa zieleń bardziej się wyróżnia. Ale z dodatkiem imbirowych czerwieni możesz zapewnić kontrast, aby ogólny motyw był bardziej atrakcyjny.

Jasne kolory, ciepłe kolory i zieleń

Nie pomyl się, że nie możesz użyć innych odcieni zieleni do uzupełnienia szmaragdowej zieleni. Niektóre konkretne przykłady, których możesz użyć, decydując się na kolorystykę ślubu, obejmują szałwię i cyrankę.

Ale oczywiście nadal chcesz urozmaicić oczy, aby wyglądały przyjemniej. W zielonym schemacie dodaj jasne kolory, takie jak brzoskwinia lub perła.

Możesz również łączyć jasne kolory i szmaragdową zieleń, a następnie użyć innych odcieni zieleni jako detali i ozdób na swoim ślubie. Ale jeśli robisz letnie wesele, zawsze możesz użyć cieplejszych odcieni.

Niektóre ekscytujące kolory, które można połączyć ze szmaragdową zielenią, to rdza, stonowana czerwień, a nawet ciepła szarość. Świetnie prezentują się również na plenerowym lub rustykalnym ślubie.

Jaki kolor najlepiej pasuje do szmaragdowej zieleni?

Kolory takie jak różowy, różany, brzoskwiniowy, beżowy, kość słoniowa oraz inne odcienie zieleni, takie jak żółto-zielony i limonkowy, dobrze uzupełnią szmaragdową zieleń. Jednak omówione powyżej przykładowe palety kolorów byłyby fantastyczne na różnego rodzaju wesela.

Aby pomóc zaplanować paletę kolorów, pamiętaj, że szmaragdowa zieleń jest jasnym kolorem. Oczywiście nie chcesz czegoś tak żywego i zawsze możesz trzymać się neutralnych, aby uzyskać bezpieczniejsze kolory.

Nie chcesz też używać zbyt wielu kolorów, zwłaszcza na wesele. Rozważ od dwóch do trzech kolorów do szmaragdowej zieleni, aby uniknąć mylącego motywu.

Czy brzoskwinia pasuje do szmaragdowej zieleni?

Brzoskwinia jest jednym z najlepszych kolorów do połączenia ze szmaragdową zielenią. Równoważy jasność szmaragdowej zieleni, a kontrast nie jest zbyt uderzający, aby wyglądał nie na miejscu.

Jeśli połączysz brzoskwinię ze szmaragdową zielenią, rozważ dodanie innych kolorów. Mogą to być odmiany czerwieni i neutralne, takie jak złamana biel i kość słoniowa.

Możesz nawet dodać inne odcienie zieleni do detali i ozdób podczas dekorowania lub stylizacji brzoskwinią i szmaragdową zielenią. Ta powstała paleta będzie idealna na eleganckie okazje.

Czy szmaragdowa zieleń idzie w parze ze złotem?

Złoto będzie dobrze wyglądać ze szmaragdową zielenią, jeśli elegancja i królewskość to motywy, które chcesz na tę okazję. Oba kolory emanują klasą, szczególnie jak na strój.

Szmaragdowozielona sukienka ze złotymi dodatkami i akcentami z pewnością przyciągnie wzrok. Możesz również rozważyć złote ozdoby na butach i torbie, aby uzyskać szmaragdowozieloną stylizację.

Jeśli jesteś panną młodą, która szuka wskazówek dotyczących stylizacji swojej sukni ślubnej, przeczytaj również, jak dobrać do sukni ślubnej dodatki.

Jakie kolory pasują do ciemnozielonego ślubu?

Rozważ kolory takie jak różowy, bordowy, rdzawy, różany, kość słoniowa, niebieski, czarny, a nawet złoty na ciemnozielonym weselu. Technika polega na zbudowaniu palety, która będzie wyglądać spójnie, ale nadal ciekawie.

Na przykład połączenie burgunda i ciemnej zieleni będzie świetne z kością słoniową lub różem, aby dodać miękkości. Możesz również dodać szczegóły od czerni lub złota do ciemnej zieleni, aby uzyskać wyjątkowy motyw.

Ciemnozielone wesela również mają tendencję do włączania bieli jako detali lub jako część strojów weselnych. Ten dotyk tradycji w wyjątkowy kolor może sprawić, że impreza będzie wyglądać elegancko, ale nadal wyróżniać się.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jaki kolor pasuje do szmaragdowej zieleni na wesele i ujawniliśmy różne palety składające się z jasnych kolorów, ciepłych kolorów, czerwieni, zieleni, a nawet błękitów.

Możesz nawet połączyć szmaragdową zieleń z brzoskwinią i złotem. Kluczem jest, aby nigdy nie używać zbyt wielu kolorów na wesele i wcześniej zdecydować się na temat, aby znacznie łatwiej stworzyć schemat kolorystyczny.

Mamy nadzieję, że było to pomocne; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.