Jaki jest najtwardszy materac, jaki możesz kupić: 6 najlepszych łóżek

Odpowiedź na to, jaki jest najtwardszy materac, jaki można kupić, ujawnia sześć marek. Łóżka z tej listy mają ocenę 7 i wyższą, więc wiesz, że niektóre z nich są nawet wyjątkowo twarde. Porozmawiamy również o zaletach każdego modelu.

W celu uzyskania dalszych informacji zachęcamy do zapoznania się z tym poradnikiem dotyczącym wyboru twardości materaca. Możesz go użyć do ustalenia, czy twarde łóżko rzeczywiście jest dla Ciebie odpowiednie.

Jaki jest najtwardszy materac

Jaki jest najtwardszy dostępny materac?

Materac z desek firmy Brooklyn Bedding

Wśród najlepszych twardych materacy na rynku znajduje się materac Plank, który jest nawet jednym z najtwardszych, jakie można uzyskać, ponieważ jego ocena twardości wynosi od 7,5 do 9. Plank nazywa go bardzo twardym materacem, ale jest to kolejna zaleta jest nawet odwracany.

Podczas gdy uzyskasz wyjątkowo mocny rozmiar, możesz obrócić materac Plank i spać po tradycyjnej, twardej stronie, ponieważ łączy w sobie szwy typu fastryg i warstwę zapewniającą komfort. Ta cecha jest wyjątkowa, ponieważ większość łóżek dwustronnych łączy w sobie miękką i twardą stronę. A jeśli śpisz gorąco, możesz mieć panel chłodzący wszyty na wyjątkowo twardych i twardych bokach, aby poprawić wrażenia podczas snu.

Materac Loom and Leaf firmy Saatva

Saatva to jedna z najlepszych marek materacy organicznych, ale czy wiesz, że oferują również jedno z najtwardszych łóżek na rynku? W szczególności możesz wypróbować materac Loom and Leaf, który jest dostępny w wersji zrelaksowanej twardej i twardej. Zrelaksowana wersja twarda ma ocenę jędrności od 5 do 7, podczas gdy wersja twarda ma ocenę 8.

Jeśli uważasz, że łóżka z oceną 9 i wyższą są zbyt niewygodne, materac Loom and Leaf byłby znacznie lepszym rozwiązaniem. Marka zaleca to nawet osobom śpiącym na brzuchu, aby nie zapadały się i nie traciły wsparcia. I jak można oczekiwać od Saatva, materac Loom and Leaf wykorzystuje pianki z certyfikatem CertiPUR-US, certyfikowaną bawełnę organiczną, naturalną barierę ognioodporną i botaniczną obróbkę przeciwdrobnoustrojową.

Dawn Luxe od Helix Sleep

Jeśli jesteś fanem materacy Helix, możesz rozważyć ich materac Dawn Luxe, ponieważ jest to jedno z najtwardszych łóżek na rynku, oceniane od 8 do 9 w skali twardości. Jest idealny dla osób śpiących na plecach i brzuchu, ale nie musisz się martwić o utratę ulgi uciskowej, nawet jeśli jest bardzo jędrny.

Materac Dawn Luxe firmy Helix Sleep wykorzystuje strefowe podparcie lędźwiowe i górną część poduszki. Dlatego nadal będziesz łagodzić nacisk na ciężkie części ciała, gdy będziesz spać na twardej powierzchni. Helix posiada również tak zwaną piankę Helix Dynamic, materiał o wysokim IFD, który dopasowuje się do kształtu ciała.

Tytan Firm Hybrid by Titan Materac

Osoby śpiące w dużych rozmiarach muszą używać twardych lub bardzo twardych łóżek, aby mieć pewność, że będą podtrzymywane. Znaleźliśmy najlepsze materace dla osób otyłych, ale możesz również rozważyć materac Titan Firm Hybrid. Brooklyn Bedding również stoi za tą marką, taką jak Deska, i jest oceniana od 8 do 10 w skali twardości.

Materac Titan Firm Hybrid jest bardzo twardy, aby zapewnić kompatybilność z osobami o dużej wadze. Jest również zaprojektowany do obsługi do 1000 funtów. Co więcej, pikowana pianka żelowa z pamięcią kształtu i pianka TitanFlex marki zapewnią chłodną powierzchnię do spania z odciążeniem punktu nacisku.

WinkBed Plus firmy WinkBeds

Oprócz materaca Titan Firm Hybrid firmy Brooklyn Bedding, kolejnym twardym łóżkiem wystarczająco twardym, aby wytrzymać ciężkie śpiące osoby, jest WinkBed Plus. Ma ocenę twardości 8, ale dzięki poduszce Euro nadal poczujesz ulgę w ucisku. Łóżko WinkBed Plus jest idealne nawet dla osób dzielących łóżko ze względu na technologię izolacji ruchu.

Kolejna cecha twardości do wyboru jest twardsza, jeśli ocena 8 jest zbyt sztywna. Ta „twardsza” wersja ma 7,5 w skali twardości, ale ci, którzy śpią na plecach, mogą również wybrać luksusową wersję twardą z oceną 6,5. Ogólnie rzecz biorąc, WinkBed jest jednym z najlepszych, najtwardszych łóżek ze względu na wiele poziomów, jakie oferuje.

Harmony Lux od Beautyrest

Czy wiesz, że istnieje wyjątkowo twardy materac Beautyrest? W szczególności jest to seria Beautyrest Harmony Lux Carbon. Jest to 13,5-calowy materac hybrydowy, który osoby śpiące opisują jako 7 w skali twardości. Możesz więc myśleć o tym jako o twardszej wersji zwykłego łóżka średniego.

Materac Harmony Lux zapewnia doskonałe wrażenia podczas snu. Wykorzystuje markową żelową piankę z pamięcią kształtu i piankę falistą do redukcji ucisku oraz chłodzącą warstwę zapewniającą komfort do regulacji temperatury. Tutaj możesz kupić materace Simmons Beautyrest, jeśli chcesz wypróbować tę markę.

Kto robi najtwardszy materac?

Deski od Brooklyn Bedding i Helix Sleep to marki z najtwardszymi materacami, ponieważ ich łóżka mają ocenę 9 w skali twardości. Rzadko zdarza się znaleźć materac o wartości 10, ponieważ równie dobrze możesz spać bezpośrednio na podłodze, jeśli chcesz mieć tak twardą powierzchnię. Sprawdź, czy bardzo twarde łóżko jest dla Ciebie idealne, a jeśli nie masz pewności, możesz najpierw otrzymać łóżka ocenione od 6 do 7.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, jaki jest najtwardszy materac, jaki możesz kupić, możesz wypróbować sześć marek. Są to Plank, Saatva, Helix Sleep, Titan Mattress, WinkBeds i Beautyrest.

Materace te mają ocenę 7 i wyższą, więc powinny odpowiadać potrzebom osób śpiących na brzuchu lub ciężkich. Mamy nadzieję, że ta lista pomoże i zostaw nam komentarz, jeśli masz więcej pytań.