Jaki jest najlepszy podgrzewacz do basenu słonecznego? 3 najlepsze opcje!

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy solarny podgrzewacz basenu? Przestań się zastanawiać. Trafiłeś we właściwe miejsce. Znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze solarne podgrzewacze basenowe, dzięki czemu możesz łatwo wybrać najlepszy.

Inteligentny solarny podgrzewacz basenowy S601, zasilany energią słoneczną system grzewczy Facfo, solarny podgrzewacz basenowy 4721 krzywych to najlepsza opcja wśród solarnych podgrzewaczy basenowych. Każdy podgrzewacz słoneczny ma swoją zdolność do pracy, wydajność energetyczną i funkcje bezpieczeństwa.

Jaki jest najlepszy podgrzewacz do basenu słonecznego? 3 najlepsze opcje!

Letnie pluskanie się w basenach to jeden z ulubionych, ze względu na radość i przyjemnie chłodną wodę. Ale ze względu na czystą zimną wodę wszyscy unikamy zbliżania się do basenu w okresie zimowym. Tej zimy nie powinno jednak wyglądać tak samo. Solarne podgrzewacze basenowe zapewniają nie tylko rozrywkę w basenie podczas chłodniejszych miesięcy, ale także są odpowiedzialne za środowisko. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co to jest solarny podgrzewacz basenu?

Solarny podgrzewacz basenu wydaje się być tanim i łatwym sposobem na ogrzanie basenu. Należy jednak sprawdzić, czy grzejnik wytworzy wystarczającą ilość ciepła, aby utrzymać ciepło w basenie nawet w zimie. Jak wszyscy wiemy, podgrzewacze słoneczne są zasilane przez panele słoneczne. Panele słoneczne generują mniej ciepła zimą, ponieważ otrzymują mniej słońca. W rezultacie będziesz potrzebować grzejnika z dodatkowymi panelami słonecznymi lub panelami o bardziej niezwykłej ramie.

Zwiększa to efektywność grzałki i pozwala wytworzyć wystarczającą ilość ciepła, aby podnieść temperaturę wody. Basen naziemny wymaga również bardziej wydajnego podgrzewacza niż basen w ziemi. Dzieje się tak, ponieważ ciepło przepływa przez górę i boki basenu naziemnego. Jednak w basenie podziemnym brud służy jako izolator, zapobiegając ucieczce ciepła przez krawędzie.

Najlepsze solarne podgrzewacze do basenów

Te wymienione powyżej to najlepsze solarne podgrzewacze basenowe. Omówimy je szczegółowo, abyś mógł łatwo zrozumieć, jaki jest najlepszy solarny podgrzewacz basenu.

#1. Inteligentny solarny podgrzewacz basenu S601

Nic dziwnego, że taki podgrzewacz słoneczny do basenu S601 znalazł się na szczycie listy najlepszych solarnych podgrzewaczy basenowych. Smart Pool już od prawie dwudziestu lat dostarcza niezawodne solarne podgrzewacze basenowe. Grzejnik słoneczny skutecznie go ogrzeje, nawet jeśli korzystasz z basenu naziemnego lub naziemnego. Solarny podgrzewacz basenowy S601 ogrzewa basen w technologii źródeł pierwotnych. W każdej rurze grzewczej znajduje się otwór zbiorczy. Wykorzystuje osiem stóp kwadratowych paneli słonecznych, aby podnieść temperaturę wody w basenie o około 7-10 stopni Fahrenheita (5-6 stopni Celsjusza). Każdy panel ma dwadzieścia stóp długości i cztery stopy szerokości.

Podgrzewacz słoneczny musi być podłączony do aktualnej pompy wodnej. Te kolektory grzewcze mogą być umieszczone w sąsiedztwie basenu lub nawet na dachu. Ta pompa jest prosta w konfiguracji. Zestaw montażowy należy jednak zakupić indywidualnie. Nie jest zawarty w pakiecie. Do budowy paneli słonecznych używa się polipropylenu, co czyni je bardzo wytrzymałymi. Posiada również pokrycie z włókna szklanego na górze formowanej głowicy. Te cechy pomagają wydłużyć trwałość produktu.

#2. System ogrzewania słonecznego zasilany energią słoneczną Fafco

Fafco była jedną z pierwszych firm w Stanach Zjednoczonych, które stworzyły słoneczne podgrzewacze wody. Firma nie wykorzystuje nowych technologii w celu usprawnienia swoich wyrobów. Wprowadza jednak drobne zmiany w swojej architekturze i stosuje przyjazne dla środowiska procedury w celu poprawy wydajności. Ten solarny podgrzewacz basenu ma 25 stóp i szerokość 3 stóp. Stanowi świetne rozwiązanie do ogrzewania basenu.

Zasilany energią słoneczną system grzewczy Fafco nadaje się do basenów naziemnych, ponieważ jest korzystny pod względem ekologicznym. Ma ukośny mechanizm, aby zmaksymalizować jego skuteczność. Jeśli przechylisz go o 20 – 30 stopni na południowy wschód, otrzyma więcej światła słonecznego. Dzięki temu basen nagrzeje się znacznie szybciej. Kiedy wykonujesz tę technikę między 9 rano a 15 po południu, staje się ona jeszcze potężniejsza, gdy jest dużo słońca. Myślę, że warto przeczytać o korzyściach płynących z zastosowania słonecznego systemu grzewczego.

#3. 4721 zakrzywiony solarny podgrzewacz basenowy

Grzejnik słoneczny, 4721-BB, ma charakterystyczny zakrzywiony kształt, który zwiększa gromadzenie ciepła. Jeśli masz basen naziemny lub naziemny, ten grzejnik może go skutecznie ogrzać. W ciągu zaledwie czterech dni solarny podgrzewacz basenu może podnieść temperaturę basenu o pojemności 7000 galonów o 4 stopnie. Jest to możliwe dzięki charakterystycznemu kształtowi krzywizny grzejnika. W porównaniu z tradycyjną prostą formą, projekt krzywizny ma więcej krzywizn.

W konsekwencji gromadzi dodatkowe ciepło i podnosi temperaturę basenu. Posiada również składane i regulowane nogi. Można przesuwać stopy i ustawiać grzejnik tak, aby uzyskać jak najwięcej słońca. Grzejnik posiada również przezroczystą osłonę, która zatrzymuje ciepło. Ten solarny podgrzewacz basenu został stworzony z wysokiej jakości komponentów firmy Game. Dzięki temu grzałka jest wyjątkowo trwała. Może często przetrwać wystawienie na działanie promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych.

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się, jaki jest najlepszy solarny podgrzewacz basenu. Powyższe trzy są najlepszymi solarnymi podgrzewaczami basenowymi i powinieneś uważnie przeczytać wszystkie typy i wybrać najlepszy do podgrzewania basenu w chłodniejsze dni. Najlepiej też wiedzieć, jak podłączyć podgrzewacz do basenu i jak dobrać podgrzewacz do basenu. Dziękuję, przyjaciele, za bycie z nami.