Jaki jest najlepszy podgrzewacz basenu na rynku? 3 najlepsze opcje!

Jaki jest najlepszy podgrzewacz basenowy na rynku? To nic innego jak grzejnik na gaz ziemny Hayward H-Series, który nie zależy zbytnio od warunków temperaturowych, ponieważ nigdy nie stanowi to problemu, jeśli lubisz pływać w chłodne dni.

Ten jest idealnym i szybkim grzejnikiem do złapania na liście. Podnosi temperaturę o dwa do czterech stopni Fahrenheita w ciągu zaledwie godziny, a ponadto jest dwa razy szybszy niż inne sprawdzone pompy ciepła.

Jaki jest najlepszy podgrzewacz basenu na rynku? 3 najlepsze opcje!

W podgrzewaczu basenowym podoba się to, że jest intuicyjny i ma prosty w obsłudze panel LED. Nagrzewnica jest bardzo wytrzymała, a wymiennik ciepła jest wykonany z materiału używanego do budowy kadłubów statków i śmigieł, ponieważ jest to bardzo wydajne w obniżaniu miesięcznych rachunków niż jakikolwiek inny nagrzewnica na gaz ziemny, więc to tylko przegląd, więc lepiej czytaj dalej!

Wybór najlepszego podgrzewacza basenu na rynku

Wybór najlepszego podgrzewacza do basenu może być trudny, ale nigdy nie jest trudno wybrać podgrzewacz do swoich potrzeb. Należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

#1. Zrozumienie celów do osiągnięcia podczas korzystania z podgrzewacza basenowego

Podgrzewacz gazowy to najlepszy wybór, gdy podgrzewasz wodę w basenie w jak najkrótszym czasie. Dlatego zawsze myśl o swoim celu do osiągnięcia.

#2. Decydowanie o kwocie do wydania na miesięczne koszty operacyjne

Zdecyduj, ile zapłacisz za miesięczne wydatki operacyjne. Najdroższe są grzejniki elektryczne i gazowe, najtańsze grzejniki słoneczne, a pompa ciepła zawsze tańszym wyborem.

#3. Myśląc o rodzaju potrzebnego basenu

Wybierz, czy potrzebujesz basenu naziemnego, czy wziemnego. Dokładny rozmiar kolekcji nadziemnych i podziemnych o podobnych warunkach klimatycznych może wymagać różnych grzejników, podczas gdy basen naziemny wymaga mocniejszego grzejnika, ponieważ dużo ciepła próbuje uciec z góry i boków basenu. Jest wskazany w podgrzewaczu do basenów naziemnych lub podziemnych. Pomocne może być przeczytanie przewodnika po rodzajach, projektowaniu i stylu basenów.

#4. Myśląc o funkcjach klimatycznych

Klimat jest również niezbędny, gdy chcemy podgrzewać wodę za pomocą podgrzewacza słonecznego lub pompy ciepła. Oba zależą w dużej mierze od ilości światła słonecznego i temperatury powietrza.

#5. Biorąc pod uwagę regulacje prawne w okolicy

W Teksasie ustanowiono prawo, które podkreśla emitowane światła, więc weź pod uwagę przepisy podczas podgrzewania basenu propanem lub gazem ziemnym.

Jakie są najlepsze podgrzewacze basenów na rynku?

Grzejniki gazowe pomagają szybko podgrzać wodę w każdym typie klimatu.

#1. Propan Hayward Universal serii H

Jest to najszybsza opcja, ale nigdy nie jest uzależniona od pogody, ponieważ jest to najszybszy model na propan. Podnosi temperaturę o 2 do 4 stopni Fahrenheita, czyli dwukrotnie w porównaniu z pompą ciepła. Jego najważniejsze zalety to łatwość użytkowania, niska emisja, łatwość instalacji, przydatność do różnych rozmiarów basenów i wymiennik ciepła Cupro Nickel, ponieważ zapewnia to prostą instalację, którą znają profesjonaliści. Zużyty propan jest mniejszy niż oczekiwano w odniesieniu do wytwarzanego ciepła.

#2. Gaz ziemny Hayward Universal serii H

Jest to najlepszy wybór nagrzewnicy gazowej decydującej się na podgrzanie wody w jak najkrótszym czasie, gdyż nagrzewa wodę dwa razy szybciej niż pompa ciepła, a nagrzewnica gazowa nie zależy zbytnio od ilości światła słonecznego czy temperatury powietrza na zewnątrz. warunki. Działa pomimo niskiej temperatury i zmiennej pogody. Jest to korzystne, ponieważ posiada łatwy w obsłudze panel sterowania LED, niską emisję NOx, dopasowanie do każdego rozmiaru basenu, wysoką wydajność, miedziano-niklowy wymiennik ciepła i konstrukcję odporną na wiatr.

#3. Hayward CSPAXI

To najszybszy elektryczny podgrzewacz basenowy do małych basenów; że basen o pojemności 1000 galonów zwiększa temperaturę o dwa do trzech stopni Fahrenheita co godzinę. Grzałka elektryczna i grzałka gazowa szybko podnoszą temperaturę wody, ponieważ w dużym stopniu zależą od temperatury otoczenia. Jest korzystny dla utrzymania stałej temperatury. Grzałka elektryczna utrzymuje żądaną temperaturę podczas pracy na niskich obrotach, nie wpływając na rachunki za prąd. Ma małą i kompaktową konstrukcję, która uzupełnia każdą ciasną przestrzeń.

Gwintowana głowica, zbiornik i elektroniczny element grzejny wykonane są ze stali nierdzewnej 304. Dzięki temu materiał może zapewnić trwałość i dobrą odporność na korozję. Fantastyczna opinia o produkcie jest taka, że ​​spełnia on swoją reklamę. Instalacja nigdy nie jest trudna, ale nigdy nie jest prosta. Potrzeba profesjonalisty jest koniecznością, gdy nie czujesz się komfortowo z podstawowymi urządzeniami hydraulicznymi i elektrycznymi. Masz więc jeszcze jeden wybór, jaki jest najlepszy podgrzewacz basenowy na rynku?

To okładka!

Teraz dowiesz się, jaki jest najlepszy podgrzewacz basenowy na rynku. To nic innego jak seria Hayward H, która nigdy nie jest zależna od warunków temperaturowych. Wykorzystuje go podczas pływania w chłodne dni i docenia go jako szybki i doskonały podgrzewacz. Jest dwa razy szybszy w porównaniu z pompami ciepła. Podziel się więc tymi informacjami ze znajomymi. Nie wahaj się też wiedzieć o tych rzeczach; przeczytaj o tym, jak zainstalować podgrzewacz basenu i jak działa podgrzewacz basenu.