Jaki jest najlepszy naziemny podgrzewacz basenu? 5 najlepszych opcji!

Jaki jest najlepszy naziemny podgrzewacz basenowy? Poniżej wymieniliśmy różne marki podgrzewaczy basenowych; są one częścią najnowszych innowacji, z ulepszoną ich użytecznością i funkcjonalnością.

Z pewnością znajdziesz te grzejniki basenowe przydatne do regulacji temperatury basenu, co pozwoli Ci czerpać więcej przyjemności i korzystania z basenu.

Jaki jest najlepszy naziemny podgrzewacz basenu? 5 najlepszych opcji!

Co więcej, zdziwisz się, że są one dostępne w różnych typach. Wykorzystują również różne zasady ogrzewania zapewniające ciepły basen. Ludziom spodobałoby się pływanie pomimo warunków pogodowych. Omówmy więcej na ten temat poniżej i czytaj dalej!

Jakie są najlepsze naziemne podgrzewacze basenów?

Oto najlepszy wybór dla naziemnego podgrzewacza basenowego.

#1. GRA 4721

Jest to popularny solarny podgrzewacz basenowy, który skutecznie redukuje emisję gazów cieplarnianych, ponieważ jest również uwielbiany i zbudowany z myślą o jakości, która zapewnia długotrwałą obsługę. Obiecuje większą wszechstronność podczas wyszukiwania obszarów do umieszczenia lub zamontowania grzejnika i użytkowania, a także ma mniejszy rozmiar, co zapewnia większą wszechstronność dla różnych rozmiarów basenów. Natomiast mniejsze baseny mogą być bardziej korzystne, jeśli dodasz 1 lub 2 panele. Regulowane nóżki umożliwiają ustawienie go pod kątem w stronę słońca i umieszczenie go w obszarze mulczowania. Rzecz wymaga instalacji wodociągowych, elektrycznych i nie ma potrzeby korzystania z przewodów gazowych.

#2. Smartpool WWS421P

Jest to ekonomiczny panel typu solarnego, który ogrzewa baseny światłem słonecznym. To może podnieść temperaturę wody o sześć do dziesięciu stopni w takich normalnych warunkach, przy wysokiej jakości konstrukcji. Urządzenie może podgrzewać wodę w basenie na równi z grzejnikiem gazowym i w bezpośrednim świetle słonecznym, ponieważ ten zestaw zawiera dwa panele o wymiarach 2 na 20 stóp, które zajmują 4 stopy na 20 stóp lub 2 stopy na 80 stóp. Nadaje się do większych basenów naziemnych o pojemności 20 000 galonów w słonecznym klimacie, ponieważ w klimacie północnym ma około 15 000 galonów, ale z mniejszą ilością słońca. Jest to korzystne, ponieważ jest produkowane z trwałego i wysokiej jakości polipropylenu. Posiada 2-głowicowe adaptery kolankowe, system bezpośredniego przepływu i wzrost temperatury od sześciu do dziesięciu stopni.

#3. FibroPool FH120

Ten podgrzewacz elektryczny nadaje się do basenów naziemnych i naziemnych, wykorzystując do ogrzewania źródła prądu o napięciu 120 V. Jest dostarczany z kablem o długości ośmiu stóp, wtyczką 110 V, znormalizowanym gniazdkiem ściennym z trzybolcowym przewodem, który zależy od miejsca instalacji, w którym musisz obsługiwać dodatkową linię lub grubszy gwint w instalacji. Niemniej jednak zależy to od rozmiaru przewodu, odległości i rozmiaru pompy basenowej.

Standardowy rozmiar w USA to 12-gauge o natężeniu 20 amperów, ale standardowe gniazdo GFI to 15 amperów. A więc, ile amperów ma twoja pompa basenowa? To urządzenie zwiększa zapotrzebowanie na prąd o 10 amperów. To urządzenie jest tak samo opłacalne jak podgrzewacz wody działający w takich warunkach klimatycznych. Obiecuje ekonomiczną eksploatację i znacznie szybciej nagrzewa basen.

#4. Goplus Solar Dome

Ten podgrzewacz basenowy jest wyposażony w zestaw obejściowy wraz z różnymi funkcjami. Jest fantastyczny jako kompaktowy grzejnik o minimalnej powierzchni, dzięki czemu jest odpowiedni dla właścicieli basenów, którzy chcą mieć grzejnik skierowany na południe. Ta okrągła grzałka ma średnicę 9 cali, a jej wężownica znajduje się w przezroczystej obudowie i obudowie w kształcie kopuły. Kształt daje efekt cieplarniany, zwiększając jednocześnie powierzchnię w wodzie basenowej.

Ponadto podgrzewacz ten podnosi temperaturę wody o 5 stopni, czyli mniej niż podgrzewacz solarny; masz tylko dwa w połączeniu dla większych basenów osiągających odpowiednią moc wzrostu ciepła. Jest to korzystne, ponieważ minimalizuje przestrzeń i ma prosty i doskonały design. Jest opłacalny, co czyni go najlepszym podgrzewaczem słonecznym do małych basenów. Rzeczywiście, jest bardziej opłacalny niż te zasilane, elektryczne lub gazowe, ponieważ jest łatwiejszy podczas instalacji i konserwacji, ponieważ jest trochę elastyczny w porównaniu z innymi panelami. Pomocne może być przeczytanie instrukcji dotyczących kopuły słonecznej.

#5. Sun2Solar ziemi

Jaki jest najlepszy naziemny podgrzewacz basenowy? Sun2Solar Ground jest również najlepszy ze względu na dwa panele słoneczne o wymiarach 2 na 20 cali, dzięki czemu nadaje się do basenów naziemnych i podziemnych. Zawiera czarną poliolefinę, która jest bardzo elastyczna i lekka, chroniąc przed światłem ultrafioletowym i pochłaniając ciepło słoneczne. Dodatkowo jest objęty 5-letnią gwarancją i jest niewielki, a jednocześnie bardzo wydajny. Panel podnosi temperaturę o dziesięć stopni w takiej typowej sytuacji, podczas gdy zestaw solarny wymaga przestrzeni 20 i 40 stóp, przy prawidłowym rozłożeniu. Jest również używany głównie do bardziej betonowych basenów, takich jak 15 000 galonów.

To okładka!

Teraz poznasz odpowiedź na pytanie, jaki jest najlepszy naziemny podgrzewacz basenowy. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz spośród najlepszych gier GAME 4721, Goplus Solar Dome, Sun2Solar Ground Mounted, FibroPool FH120, Hayward Universal H-Series Pool, Spa Heater, Solar Pool Heater Pick i Smartpool WWS421P. Każdy z tych wyborów jest najlepszy, więc przygotuj swój budżet. Ale reguluj temperaturę basenu w dowolnym grzejniku, aby cieszyć się basenem jeszcze bardziej. Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak zainstalować elektryczny podgrzewacz basenu i ile kosztuje solarny podgrzewacz basenu.