Jaki jest najlepszy materac King Size na rynku?

Masz pięć opcji, aby odpowiedzieć na pytanie, jaki jest najlepszy materac typu king size na rynku. W tym artykule omówimy marki materacy, które mają najlepsze łóżka typu king size za te pieniądze. Zapewne też je znasz, ale pamiętaj, że rozmiar i cena materaca typu king-size to inwestycja warta zaplanowania.

Zanim przejdziemy dalej, pokrótce przeczytaj ten artykuł, w którym omówiono różnicę między materacem typu king-size a king-size. Korzystne będzie również zapoznanie się z rozmiarami materacy typu king-size.

Jaki jest najlepszy materac King Size na rynku?

5 najlepszych materacy King Size na rynku

Podmuch wiatru

Nie potrzebujesz wielu powodów, aby kupić materac Tempurpedic, ponieważ ta marka należy do najlepszych łóżek piankowych, jakie możesz dostać. A jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości łóżko typu king-size, możesz wypróbować Luxebreeze z kolekcji breeze. Może to być onieśmielająco kosztowne, ale pamiętaj, że materac typu king-size to znacząca inwestycja na początek.

Tempurpedic Luxebreeze jest jednym z najlepszych materacy typu king-size na rynku, ponieważ jego ogólna konstrukcja jest idealna do czegoś tak przestronnego, jak łóżko typu king size. Jest bardzo prawdopodobne, że będziesz dzielić tak duże łóżko i możesz mieć pewność, że Ty i Twój partner, a nawet dzieci będziecie czuli się komfortowo z łagodzącym nacisk, ale chłodzącym materacem. Tempurpedic używa nawet materiału zmiennofazowego o nazwie PureCool+, aby zapewnić Ci przytulność przez całą noc.

Brooklyn Aurora

Ci, którzy są fanami Brooklyn Bedding, mogą rozpoznać tę markę jako jeden z najlepszych internetowych sklepów z materacami. A jeśli chcesz od nich materac w rozmiarze king-size, najlepszym wyborem powinien być materac hybrydowy Aurora. Brooklyn Aurora kosztuje tylko poniżej 2200 USD, ale firma często prowadzi sprzedaż poniżej 1650 USD!

Ale poza rozsądną ceną, co sprawia, że ​​to łóżko hybrydowe jest przydatne w rozmiarze king size? Brooklyn Aurora jest dostępny w miękkich, średnich i twardych opcjach, które pasują do każdego użytkownika. Wykorzystuje również markową piankę CopperFlex, która zapewnia ukierunkowane zmniejszenie nacisku i właściwości przeciwdrobnoustrojowe, zapewniając najwyższy komfort i długowieczność materaca.

Helix Zmierzch

Pianka z pamięcią kształtu jest prawdopodobnie najlepszym materiałem na łóżko typu king size. A jeśli mówimy o najlepszych materacach piankowych z pamięcią kształtu, Helix należy do marek, które znasz. Helix Twilight to najlepszy materac piankowy typu king-size dla tych, którzy chcą mieć twarde łóżko.

Helix Twilight ma idealną twardość dla osób śpiących na boku, a nawet tych, którzy stale zmieniają pozycję do spania w ciągu nocy. Duża powierzchnia łóżka typu king-size jest odpowiednia dla osób z śpiworami kombinowanymi, ale potrzebujesz wsparcia, które zapewnia Helix Twilight, aby Twój kręgosłup był neutralny. Ale jeśli masz większy budżet, możesz również kupić Twilight Luxe, który zawiera warstwę Gel Visco i dodatkowe strefowe podparcie odcinka lędźwiowego.

Nektar Premier

Bez poświęcania jakości i komfortu, ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie kupić tani materac piankowy, mogą rozważyć Nectar. Ale nie tylko z ograniczonym budżetem, ta marka ma również materac Premier, który jest wspaniałym łóżkiem typu king-size. Możesz nawet otrzymać darmowe akcesoria o wartości 498 USD, kupując w Nectar podczas ich sprzedaży.

Nectar Premier to materac piankowy z pamięcią kształtu, który uzyskał ocenę 6,5 w skali twardości. W związku z tym może pomieścić prawie wszystkie rodzaje podkładów, więc osoby dzielące łóżko typu king-size mogą sprawić, że każdy poczuje się na nim komfortowo. Co więcej, otrzymasz 365-nocny okres próbny z Nectarem, aby upewnić się, że będziesz zadowolony z tego zakupu.

DreamCloud Premier

Firma, która jest właścicielem Nectar, ma również inną markę o nazwie DreamCloud, a jej materac Premier będzie również doskonałym łóżkiem typu king-size. DreamCloud Premier to luksusowy materac w rozmiarze king-size dzięki powłoce z mieszanki kaszmiru oraz kołysce i warstwie podtrzymującej Euro. Ze względu na jego ogólną strukturę Ty i Twój partner docenicie również minimalny transfer ruchu w tym łóżku.

Czy masz już istniejącą ramę łóżka typu king-size? Bez obaw, ponieważ DreamCloud Premier jest kompatybilny z podstawami, tradycyjnymi ramami, regulowanymi podstawami, sprężynami skrzynkowymi, a nawet podstawami do tapczanów. A będąc materacem w pudełku, możesz sam ustawić materac typu king po dostawie.

Ile kosztuje dobry materac w rozmiarze king size?

Dobry materac w rozmiarze king-size może wynosić od 1500 USD do nawet ponad 5000 USD. Pamiętaj, że masywne łóżka tego rozmiaru będą znacznie droższe niż materace typu queen lub podwójne. Może jednak uda się znaleźć tanie łóżka typu king size poniżej 600 USD, ale trzeba kwestionować jego jakość, ponieważ jak producent może oferować tak duży materac w tak niskiej cenie?

Oto przewodnik, ile należy wydać na materac, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących zakupu.

Czy 2 bliźniaki tworzą króla?

Dwa podwójne łóżka nie zrobią króla, ponieważ bliźniak ma tylko 38 na 75 cali, podczas gdy standardowy materac królewski ma 76 na 80 cali. Jednak umieszczenie dwóch podwójnych materacy XL obok siebie stworzy materac typu king. Niektóre marki oferują taką kombinację, a więcej o tym, czym jest materac typu split king, można znaleźć w naszym osobnym artykule.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, jaki jest najlepszy materac w rozmiarze king size na rynku, możesz sprawdzić pięć marek: Tempur, Brooklyn Bedding, Helix, Nectar i DreamCloud. Łóżka te są idealne dla rozmiaru króla, ponieważ zapewniają minimalny transfer ruchu, doskonałą regulację temperatury i odciążenie.

Mamy nadzieję, że ta lista Ci pomogła, ale możesz zostawić wszelkie pytania poniżej.