Jaki jest najlepszy materac do spania Serta Perfect?

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest najlepszy materac do spania Serta, przeczytaj porównanie w tym artykule. Zestawiliśmy Serta Perfect Sleeper i Perfect Sleeper Nestled Night obok siebie, aby pomóc Ci zobaczyć, które funkcje przyniosą Ci więcej korzyści. Przechodzimy również przez Perfect Sleeper, który przyniesie korzyści osobom śpiącym na boku i brzuchu.

Skoro jesteśmy przy temacie łóżek piankowych, jesteś ciekawy, kto robi najlepszy materac piankowy? Zastanów się nad przeczytaniem naszej listy marek, aby zapoznać się z najpopularniejszymi i niezawodnymi producentami materacy.

Jaki jest najlepszy materac do spania Serta Perfect?

Który podkład Serta Perfect Sleeper jest najlepszy?

Najlepszy podkład Serta Perfect Sleeper będzie zależał od użytkownika. Poznaj cechy i zalety każdego materaca Perfect Sleeper, aby dowiedzieć się, który z nich jest najbardziej idealny dla Twoich nawyków spania, pozycji do spania i ogólnych preferencji.

Serta Idealny Śpiwór

Serta Perfect Sleeper łączy ekskluzywną żelową piankę z pamięcią Serta i technologię BestEdge Foam Encasement dla swojego systemu cewek. Według Serta nowy model zapewnia o 40% większe odciążenie, dzięki czemu Perfect Sleeper jest najlepszy dla osób, które chcą łagodzić bóle i bóle. Co więcej, możesz również wybrać pakiet komfortu i uzyskać Perfect Sleeper Renewed Night, Renewed Night Firm, Renewed Sleep, Renewed Sleep Firm lub Luminous Sleep.

Serta Perfect Sleeper jest dla Ciebie idealny, jeśli:

 • Chcesz mieć oddychającą powierzchnię do spania, używając pokrowca chłodzącego pochodzenia roślinnego
 • Chcesz materaca antybakteryjnego
 • Potrzebujesz materaca modelującego, który łagodzi nacisk na ciężkie partie ciała
 • Tylisz łóżko z partnerem i chcesz mniej przenosić ruchu
 • Chcesz dostosować warstwy materaca
 • Chcesz połączyć piankę z pamięcią kształtu z wierzchnią warstwą poduszki
 • Chcesz wybrać twardość materaca

Doskonały sen w nocy

Serta ma kolejny materac Perfect Sleeper i nazywa się Perfect Sleeper Nestled Night. Nie pozwala na wybór warstw materaca, ale jest dostępny w przystępnej cenie dla tych, którzy chcą wypróbować Perfect Sleeper. Niemniej jednak nadal będziesz doświadczać wyjątkowej żelowej pianki z pamięcią Serta, pianki żelowej i wsparcia rdzenia z pianki od krawędzi do krawędzi.

Serta Perfect Sleeper jest dla Ciebie idealny, jeśli:

 • Chcesz niedrogiego materaca Serta, który jest opłacalny
 • Potrzebujesz materaca z pianki z pamięcią kształtu bez zatrzymywania ciepła
 • Potrzebujesz łóżka o średniej twardości, które ma wystarczającą amortyzację, ale zapewnia dobre podparcie
 • Wolelibyście sami rozłożyć materac po dostawie, ponieważ Nestled Night jest zapakowany w pudełko
 • Nie chcesz materaca hybrydowego

Ostateczny werdykt

Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie Serta Perfect Sleeper jest oryginalny Perfect Sleeper, jeśli chcesz decydować o warstwach materaca i wolisz łóżko z technologią antybakteryjną. Ale jeśli masz ograniczony budżet, możesz wybrać Nestled Night Perfect Sleeper. Jest to również materac typu bed-in-a-box, dzięki czemu można go wygodnie przenosić i rozkładać po dostawie.

Niemniej jednak oba łóżka wykorzystują żelową piankę z pamięcią kształtu HexCloud firmy Serta, aby zapewnić chłodne środowisko do spania z dostosowanym odciążeniem ucisku.

Ile śpi Serta Perfect?

Materac Serta Perfect Sleeper zaczyna się od 999 USD za podwójny rozmiar z tylko jedną warstwą pianki z pamięcią kształtu w Renewed Night. Ale jeśli wybierzesz king-size Perfect Sleeper z warstwą żelowej pianki z pamięcią kształtu, kolejną warstwą pianki z pamięcią kształtu i górną warstwą poduszki, cena wyniesie 2399 USD. A dla Perfect Sleeper Nestled Night, bliźniak kosztuje tylko 549 USD, podczas gdy król kosztuje 999 USD.

Możesz również przeczytać nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, kiedy najlepiej kupić materac. Znajdziesz tam wskazówki, jak uzyskać rabaty i wyprzedaże.

Który podkład Serta Perfect Sleeper jest najlepszy dla osób śpiących na boku?

Każdy Serta Perfect Sleeper byłby najlepszy dla podkładów bocznych, ponieważ wykorzystuje piankę z pamięcią kształtu. Pianka z pamięcią kształtu jest idealna do spania na boku, ponieważ jest wystarczająco twarda, aby utrzymać ciało w jednej linii i dopasowuje się do naturalnych konturów ciała, aby złagodzić nacisk. Podkłady boczne mogą również rozważyć Perfect Sleeper Luminous Sleep, ponieważ wykorzystuje dwie warstwy pianki z pamięcią kształtu i kolejną warstwę amortyzującą, idealną na biodra i ramiona w tej pozycji do spania.

Który Serta Perfect Sleeper jest najlepszy dla osób śpiących na brzuchu?

Idealny Sleeper Renewed Night z jedną warstwą pianki zapamiętującej kształt będzie najlepszy do spania na brzuchu, szczególnie przy wyborze wyjątkowo jędrnego odczucia. Pamiętaj, że najlepszy materac do spania na brzuchu musi być twardy, aby zapobiec zapadaniu się, co może pogorszyć pozycję podczas snu w tej i tak już kompromitującej pozycji.

Jak długo wytrzyma materac do spania Serta Perfect?

Perfect Sleeper może trwać do 10 lat, co potwierdza 10-letnia gwarancja Serta. Pamiętaj jednak, że możesz rozważyć wymianę łóżka między 5 a 8 rokiem życia, zwłaszcza jeśli straciło ono swoją konstrukcję. Aby uzyskać bardziej pomocne znaki, oto trzy, które oznaczają, że nadszedł czas na wymianę materaca.

Wniosek

Czy ten artykuł odpowiedział na twoje pytania? Sprawdziliśmy, jaki jest najlepszy materac Serta Perfect Sleeper i ujawniliśmy, że będzie to zależało od użytkownika. Osoby z ograniczonym budżetem mogą wybrać Nestled Night, ale oryginalny Perfect Sleeper oferuje wiele korzyści, w tym wybór warstw materaca.

Interesują Cię również łóżka iComfort marki Serta? Tutaj możesz kupić materace iComfort.