Jaki jest najlepiej sprzedający się materac w USA: Top 5?

Mamy pięć marek, aby odpowiedzieć na pytanie, jaki jest najlepiej sprzedający się materac w USA. W dowolnej kolejności firmy te mają najlepiej sprzedające się łóżka z fantastycznymi recenzjami od kupujących i użytkowników. Dowiesz się również, który z nich oferuje idealny produkt dla Ciebie.

Ale zanim zaczniemy, oto ile powinieneś wydać na materac. Zawsze warto ustalić budżet, aby przy zakupie łóżka uzyskać jak najwięcej pieniędzy. Możesz także wypróbować tę listę najlepszych sklepów z materacami, ponieważ oferują one fantastyczne usługi, a nawet rabaty.

Jaki jest najlepiej sprzedający się materac w USA: Top 5?

Jaka jest najlepiej sprzedająca się marka materacy w USA?

Tempurpedic Pro-Adapt

Będąc jednym z największych amerykańskich producentów materacy, Tempur Sealy International, nie dziwi fakt, że materace Tempurpedic należą do najlepiej sprzedających się łóżek w USA. W szczególności materac Tempur Pro-Adapt cieszy się największą popularnością w kolekcji Adapt marki.

Tempur Pro-Adapt jest dość drogim materacem, ale można go uznać za wartościową inwestycję, a wielu kupujących i użytkowników zgodzi się z Tobą. Łóżka Tempurpedic słyną z wyjątkowego materiału piankowego z pamięcią kształtu o nazwie Tempur, ale model Pro-Adapt wykorzystuje markowy materiał APR. Według Tempurpedic jest to ich najbardziej łagodzący nacisk materiał, co czyni go idealnym do spania we wszystkich pozycjach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, z czego wykonany jest materac Tempurpedic, zapoznaj się z naszym osobnym artykułem.

Serta Idealny Śpiwór

Serta Simmons Bedding jest wiodącym producentem materacy w Ameryce Północnej, a ich marka Serta ma jeden z najlepiej sprzedających się materacy o nazwie Serta Perfect Sleeper. To łóżko z certyfikatem CertiPUR-US jest objęte 10-letnią ograniczoną gwarancją i 120-dniowym okresem próbnym, co potwierdza zaufanie marki do jej ogólnej jakości. Kupujący mogą również wybierać między modelami Renewed Sleep i Luminous Sleep, jeśli chcą mieć inne warstwy wykonane z pianki z poduszką lub ekskluzywnej pianki do konturowania.

Przeglądanie ocen i recenzji na stronie Serta pokazuje, że 409 z 421 klientów poleca Perfect Sleeper. Ponadto posiada pozytywne komentarze od osób, które odczuwają ból i dyskomfort. Według Serta nowy Perfect Sleeper jest o 40% bardziej odciążający niż poprzednia wersja.

Oryginał Casper

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, kto produkuje materace Casper, mieli jedną z najbardziej inspirujących i imponujących historii biznesowych. W rzeczywistości Casper jest najlepiej sprzedającym się materacem typu bed-in-a-box w USA, który nawet celebryci lubią swoje produkty. A jeśli chcesz w szczególności polecić konkretne łóżko, Casper Original ma ponad 20 000 ocen i recenzji na stronie Casper.

Casper Original jest dostarczany w pudełku po dostawie, a ta funkcja jest jedną z tych, które kupujący uwielbiają w tej marce. Ponieważ łóżko nie jest nieporęczne, możesz szybko odebrać materac i płynnie nim poruszać po domu. Ale więcej niż wygoda, Casper Original zapewni spokojny sen dzięki strefowemu podparciu.

Amerisleep AS3

Jeden z najpopularniejszych materacy produkowanych w Ameryce pochodzi z firmy Amerisleep. A jeśli jesteś ciekaw, który model jest ich najlepiej sprzedającym się modelem, jest to materac Amerisleep AS3. Ma nawet wiele nagród, które nazywają go Najlepszym materacem w pudełku, Najlepszym materacem piankowym z pamięcią kształtu i Najlepszym materacem 2021 roku.

Możesz wybrać pomiędzy całkowicie piankową lub hybrydową wersją AS3. Ale co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy w porównaniu z innymi materacami? AS3 ma idealne średnie odczucie, które pasuje do większości osób sypiających, a dodatkowo, kto nie chciałby mieć łóżka z 20-letnią gwarancją?

Saatva klasyczna

Większość najlepiej sprzedających się materacy w USA to łóżka piankowe, ale czy wiesz, że hybrydowe materace sprężynowe są również dobrze przyjmowane w kraju? Jeśli szukasz wielokrotnie nagradzanego hybrydowego łóżka sprężynowego, wypróbuj materac Saatva Classic. Ma ocenę 9,7 na 10 na stronie internetowej Saatva i jest również nazywany Najlepszym Ogólnym Materacem Firmowym.

To, co wyróżnia Saatva, to to, że ich łóżka są robione na zamówienie i wszystkie ręcznie robione w USA. Ponadto wykorzystują naturalne materiały, w tym certyfikowaną organiczną bawełnę i botaniczną obróbkę o właściwościach antybakteryjnych. Bariera ognioodporna opiera się nawet na miazdze z dzikiego ostu, a na koniec łączy pianki z certyfikatem CertiPUR-US ze stalowymi kręgami z recyklingu.

Które marki materacy są produkowane w USA?

Amerisleep i Saatva to nie jedyne marki, które produkują swoje materace w USA. Casper, Brooklyn Bedding, Tuft and Needle, Nolah, Bear, Sealy, Leesa, Layla i Puffy należą również do marek materacy produkowanych w USA. A jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie możesz kupić naturalne materace, Avocado to marka naturalnego lateksu, która jest produkowana w USA.

Który materac jest używany w USA?

Najpopularniejszym rodzajem materaca w USA są łóżka piankowe, ale dość popularne są również materace sprężynowe i hybrydowe. Niezależnie od tego, znalezienie wszelkiego rodzaju materacy w USA powinno być łatwe. Czy wiesz, że europejskie rozmiary materacy można znaleźć również w USA?

Wniosek

Czy któreś z tych łóżek są Ci znane? Podsumowując tę ​​listę najlepiej sprzedających się materacy w USA, masz Tempurpedic Pro-Adapt, Serta Perfect Sleeper, Casper Original, Amerisleep AS3 i Saatva Classic. Oczywiście te marki są również produkowane w USA, jeśli zwracasz szczególną uwagę na tę funkcję.

Mamy nadzieję, że ta lista była dla Ciebie pomocna. Daj nam znać, jeśli masz więcej pytań poniżej.