Jaki jest dobry GPM dla myjki ciśnieniowej? 5 niesamowitych faktów, które musisz przeczytać!

Jaki jest dobry GPM dla myjki ciśnieniowej? Zależy to przede wszystkim od trudności i rozmiaru sprzątania. Jeśli będziesz pracować nad usuwaniem uporczywych plam lub dużej powierzchni, potrzebna jest myjka ciśnieniowa o wysokim GPM.

Ale przy sprzątaniu projektów lub mniejszych zadaniach wystarczy umiarkowany wynik GPM. Chociaż jest to bardzo ogólne, jeśli omówiono to, trzeba wiedzieć więcej na ten temat.

Jaki jest dobry GPM dla myjki ciśnieniowej? 5 niesamowitych faktów

Dowiedz się o wskaźnikach PSI lub GPM i konkretnych scenariuszach, które wydawały się odpowiednie. Pomoże Ci dowiedzieć się, która myjka ciśnieniowa jest najbardziej odpowiednia do użycia. Po pierwsze, GPM to jednostka mierząca wydajność myjki ciśnieniowej. Mierzy również objętość wody, która przepływa przez określony obszar w określonym czasie.

Krótkie wyjaśnienie dotyczące mycia ciśnieniowego

Mycie ciśnieniowe jest rzeczywiście cenne w czyszczeniu przy użyciu spryskiwacza pod wysokim ciśnieniem i wody. Pompy skupiają się na pracy w tym celu podczas tłoczenia wody pod wyższym ciśnieniem. Moc czyszczenia zapewnia bardziej solidne wyniki, ponieważ urządzenie działa pod niskim ciśnieniem z rury w wężu ogrodowym. Ponadto mycie ciśnieniowe pomaga usunąć pleśń i pleśń z powierzchni betonowych, w tym plamy tłuszczu i zabrudzenia. Usuwa brud z porowatych powierzchni, takich jak drewniane pokłady.

Jaki jest dobry GPM dla myjki ciśnieniowej?

Jaki jest więc dobry GPM dla myjki ciśnieniowej? GPM to moc w myjce ciśnieniowej. To także ilość wody wypompowanej w określonym czasie. Aby uzupełnić Twoje potrzeby, wymagana jest odpowiednia moc lub nacisk stopy. Nikt nie chce zbyt powolnego lub zbyt solidnego procesu, który byłby dość długi. Oto więcej faktów, które powinieneś wiedzieć o GPM:

#1. Wyższy GPM oznacza większą presję

GPM w myjce ciśnieniowej to galon na każdą minutę. Pod tym pojęciem rozumie się myjkę ciśnieniową lub prędkość, podczas gdy urządzenie pompuje wodę na czyszczoną powierzchnię. Maszyna z wyższymi GPM spłukuje i usuwa brud i brud znacznie szybciej. W ten sposób później uzyskuje się czystszą powierzchnię. To ta sama koncepcja, co moc silnika.

Dowiedz się więcej o natężeniu przepływu ciśnienia wody gpm.

#2. Dołączone akcesoria

GPM w myjce ciśnieniowej posiada inteligentnie zbudowaną ładowarkę do zarządzania urządzeniem po naładowaniu. Myjka ciśnieniowa jest również łatwo dostępna podczas jej obsługi. Posiada silny nacisk, aby dokładnie wyczyścić brud. Ponadto posiada typ silnika zbudowany z myślą o jakości. Cylinder wykonany jest z wysokiej jakości formy stalowej.

#3. Galony na minutę

Ludzie często odnoszą się do GPM jako liczby galonów wody zużytej podczas obsługi myjki ciśnieniowej. Do tej pory jest to mierzone dla każdej minuty. GPM jest niezbędny, ponieważ wymaga uwolnienia ogromnej ilości wody w wężu, aby uderzyć w określone powierzchnie. Ogromna ilość wody z łatwością usuwa brud i brud, który tworzy się na czyszczonym obszarze.

#4. Czego używać na powierzchniach betonowych, takich jak podjazd

Betonowe obszary i podjazd przez cały dzień gromadzą różne zabrudzenia, brud i plamy. Rzeczywiście, stanowi to znaczną część plam i brudu na podjeździe trudnym do usunięcia. Wiele osób nie znajduje szczęścia w usuwaniu uporczywych cząsteczek. Wykorzystują standardową myjkę ciśnieniową do użytku domowego. Wiele osób kupuje myjki ciśnieniowe od jednego przecinka do dwóch GPM, aby poradzić sobie z taką ilością brudu w obszarze betonu.

Większy sukces przynosi zastosowanie tego typu myjki ciśnieniowej. Dzięki temu jest bardziej skuteczny, gdy jest używany na trudno dostępnych powierzchniach, takich jak beton. Co więcej, Twój podjazd wygląda doskonale i jest nowy, gdy używasz myjki ciśnieniowej o odpowiednich wartościach GPM. Dodaj mydło, aby uzyskać dodatkowy blask, połysk i czystość, aby lepiej usunąć nieczyste plamy lub pleśń z podjazdu.

Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć jak czyścić beton bez myjki ciśnieniowej i jak czyścić betonowe patio bez myjki ciśnieniowej.

#5. GPM do użycia w myciu ciśnieniowym domu

Prawidłowo posprzątaj swój dom, więc używaj odpowiedniej ilości poziomów GPM. Jeśli uważasz, że są zbyt intensywne, mogą wybić część drzwi lub okna. Wzdłuż domu może gromadzić się więcej brudu. Ludzie używają myjek ciśnieniowych, aby zapewnić wydajniejsze i szybsze czyszczenie. Myjka ciśnieniowa pomaga oczyścić dom z brudu i wyglądać nieskazitelnie.

Ponadto nigdy nie używaj myjki ciśnieniowej z farbą ołowiową, ponieważ spowoduje to uszkodzenie w przypadku połknięcia. Jeśli usuniesz zabrudzenia z jednej strony, użyj myjki ciśnieniowej 2,3 GPM. Niższe wartości nie wyeliminują skutecznie gruntu w Twoim domu. Zobaczysz, że brud porusza się, zamiast być całkowicie usuwany. Usuń silniejszy brud lub pleśń, dodając detergent bezpieczny pomimo ciśnienia wody, ponieważ zapewni to głębsze czyszczenie wnętrza domu. Nigdy nie dodawaj zwykłego płynu do mycia naczyń do wody do mycia pod ciśnieniem. Po pierwsze, nie jest bezpieczny, gdy jest używany w myjce ciśnieniowej. Nie zapewni również czystego wyglądu w Twoim domu.

Bezpieczne korzystanie z wysokociśnieniowych GPM

Myjka ciśnieniowa jest potężna, ponieważ pozwala powstrzymać kopnięcie podczas jej używania. Kończy się zranieniem lub krzywdą kogoś, kto wcześniej nie był w nim używany. Jednak myjka ciśnieniowa z wysokociśnieniowym GPM może uszkodzić kogoś na wiele sposobów. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa, aby zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z myjki ciśnieniowej.

#1. Stojąc na bezpieczniejszą odległość, zaczynając od celu

Przygotuj się stojąc w bezpiecznej odległości przed użyciem myjki ciśnieniowej. Jeśli nadmiar wody i ciśnienie zostaną uderzone jednocześnie, uszkodzenie nastąpi w obszarze docelowym. Odsuń się więc i skieruj myjkę ciśnieniową w sekcji do czyszczenia. Przyzwyczaj się do odległości, płyń i posuwaj się do przodu bardziej w kierunku ukierunkowanego czyszczenia.

#2. Wyłączenie prądu przy użyciu myjki ciśnieniowej

Podczas obsługi myjki ciśnieniowej należy używać znacznej ilości wody, aby uniknąć przewodów zasilających, różnych gniazdek elektrycznych i znajdujących się w pobliżu źródeł prądu. Jeśli dotkniesz wody i elektryczności, bardziej intensywne wstrząsy doprowadzą Cię do zranienia.

To okładka!

To, co jest dobrym GPM dla myjki ciśnieniowej, jest teraz zrozumiałe z Twojej strony. Będzie się różnić w zależności od rozmiaru i trudności w czyszczeniu powierzchni. Usuwaj uporczywe plamy i zabrudzenia myjką ciśnieniową o wysokim GPM. Czyść małe zadania lub projekty, korzystając z umiarkowanej wydajności GPM. Należy również pamiętać o znaczeniu GPM, w tym o bezpiecznym stosowaniu wysokociśnieniowych GPM!