Jaki grzejnik kosmiczny jest najlepszy do zimnej łazienki? 5 najlepszych wyborów!

Chcesz wiedzieć, jaki grzejnik pokojowy jest najlepszy do zimnej łazienki? Ten artykuł pomoże ci w zrozumieniu tego tematu. Przenośne podgrzewacze łazienkowe są modne wśród właścicieli domów, którzy odkrywają, że ich łazienki wymagają dodatkowego ogrzewania zimą, ale nie wymagają palnika latem.

Przenośne podgrzewacze łazienkowe mogą być używane w łazience w okresie zimowym, a następnie wyjmowane i przechowywane przez resztę roku.

Jaki grzejnik kosmiczny jest najlepszy do zimnej łazienki? 5 najlepszych wyborów!

Ponadto przenośne grzejniki zapewniają różne inne korzyści, takie jak możliwość ponownego użycia ich w innej części domu, gdy nie są używane w łazience. Podgrzewacze naścienne są również popularne, ponieważ są to po prostu uchwyty ścienne, które nie powinny przeszkadzać i nie zajmują dużo miejsca w łazience. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Najlepsze grzejniki do zimnej łazienki

Zaletą korzystania z takiego urządzenia jest to, że może pomóc w zmniejszeniu wilgotności, zapewniając, że atmosfera nie jest zbyt wilgotna i unikając szkodliwego wpływu pary na meble, ściany lub sufity w łazience. Poniżej wymieniono kilka najlepszych grzejników kosmicznych, które pomagają zrozumieć, który grzejnik jest najlepszy do zimnej łazienki.

#1. Stiebel 1500 W naścienny

Ten rodzaj to na przykład poręczny podgrzewacz łazienkowy. To urządzenie naścienne z megawentylatorem z galwanizowanego metalu, który może utrzymać dźwięk na poziomie co najmniej 50,33 decybela. Chociaż jeśli termostat zostanie ustawiony na najniższy punkt, utrzyma on temperatury powyżej zera dzięki opcji zapobiegania mrozowi. Grzejnik łazienkowy zawiera również tryb booster, który może zapewnić około 1 godzinę mocy grzewczej przed powrotem do typowego ustawienia. Mimo że masz dużą elastyczność w wieszaniu tego grzejnika łazienkowego na ścianie, nadal ważne jest, aby trzymać go co najmniej 6-8 cali od podłogi, ponieważ termowentylator wypycha gorące powietrze z jego dolnej strony. Uwzględniono, że wszystkie te grzejniki muszą być montowane pionowo.

#2. Grzejnik ścienny Broan-NuTone

Przedstawiamy klientom kolejny mocny grzejnik ścienny o zasadniczym, niezwykle funkcjonalnym stylu, idealny do przestrzeni takiej jak łazienka. To proste urządzenie, które można wykorzystać do wzmocnienia innych źródeł ciepła w łazience. Termostat znajduje się na przednim panelu, dzięki czemu można ustawić temperaturę bez sięgania po korbę z boku. Jego nasmarowany sterownik, metalowy element grzejny, ręcznie resetowane zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym oraz inne wysokiej jakości części znajdują się wewnątrz grzałki. Ze względu na swój skromny rozmiar grzejnik mógł pokryć jedynie powierzchnię od 75 do 110 stóp. We wbudowanym termostacie dostępna jest opcja automatycznego wyłączania i możesz wybierać spośród 3 różnych poziomów ogrzewania.

#3. Grzejnik sufitowy Broan-NuTone

Broan wypuścił na rynek kolejny tani element grzejny przeznaczony do montażu w suficie i ścianach. Jest wyposażony w taką półbłyszczącą metalową maskownicę i niskoprofilową obudowę. Wiele cech zawartych w poprzedniej generacji, w tym automatyczne zapobieganie przegrzaniu i silnik smarujący, jest również obecnych w tej iteracji. Takie łazienkowe grzejniki sufitowe mogą być montowane do 2,5-, 5-calowego lub okrągłego 5-calowego ośmiokątnego panelu elektrycznego w suficie. Jeśli chcesz rozproszyć dodatkowe ciepło w łazience, może to być dobry wybór, ale jeśli zamierzasz wykorzystać je jako znaczące źródło ciepła, może nie być tak skuteczne.

#4. Grzejnik Lasko

Przenośny ogrzewacz Lasko to proste, bezwysiłkowe urządzenie, które możesz szybko przetransportować z jednego miejsca do drugiego. Jeśli nie używasz go w toalecie, możesz go ogrzać na biurku, pod stołem, w kuchni lub gdziekolwiek indziej. Te ceramiczne podgrzewacze są wyposażone w dwa ustawienia temperatury i godzinny timer, który już daje Ci wiele możliwości wyboru w tej cenie. Grzejnik o mocy 1600 watów powinien ogrzać wiele łazienek od skromnych do średniozaawansowanych. W przypadku przerwy w dostawie prądu grzejnik łazienkowy jest wyposażony w gniazdo bezpieczeństwa, które skutecznie odcina dopływ prądu. Dodatkowo urządzenie posiada automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz ceramiczne źródło ciepła, które utrzymuje umiarkowaną temperaturę zewnętrzną.

#5. Grzejnik łazienkowy olejowy

Przenośne podgrzewacze wypełnione olejem mogą długo utrzymywać dużo ciepła. Skutkuje to oszczędzaniem klientom dużej ilości energii poprzez użycie niewielkiej ilości energii elektrycznej, aby utrzymać ciepło po osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Ponieważ te podgrzewacze wytwarzają całe swoje ciepło poprzez podgrzewanie oleju, emitują bardzo mało hałasu. Są to najbardziej akceptowalne podgrzewacze łazienkowe, jeśli okaże się, że dźwięk wentylatora jest teraz irytujący. Dobry termostat jest zwykle zawarty w grzejniku łazienkowym wypełnionym olejem i można go znaleźć w większości typów. Jeśli lubisz stałą temperaturę w ciągu dnia, idealne są nagrzewnice olejowe. Być może zainteresuje Cię również koszt energii elektrycznej grzejnika.

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się, jaki grzejnik jest najlepszy do zimnej łazienki. Omówiliśmy sześć najlepszych grzejników łazienkowych, a każdy grzejnik ma swoją specyfikację i możliwości pracy. Nie wahaj się też wiedzieć o tych rzeczach; przeczytaj, ile kosztuje uruchomienie grzejnika kosmicznego 1500 W i gdzie umieścić grzejnik kosmiczny. Dziękuję, przyjaciele, za pobyt z nami.