Jaka jest najlepsza suszarka do włosów kręconych? 3 oszałamiające suszarki do włosów!

Odpowiadamy na Twoje pytanie: jaka jest najlepsza suszarka do włosów kręconych? Wiemy, że nie możesz znaleźć odpowiedniej suszarki do swoich loków. Suszarka do włosów kręconych wymaga dodatkowego wysiłku i czasu, i to właśnie dla Ciebie zrobiliśmy.

Możesz pomyśleć, że kręcone włosy są uparte, ponieważ trudno je myć, suszyć i układać. Ale faktem jest, że kręcone włosy są bardziej podatne na uszkodzenia i utratę kształtu i tekstury niż włosy proste.

Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby znaleźć suszarki do włosów, które nie będą powodować szkodliwego wpływu na Twoje kręcone loki i nadadzą im błyszczące wykończenie. Niektórzy uważają, że suszarka do włosów kręconych z dyfuzorem jest tym, czego potrzebują do suszenia i układania loków. W 50% się mylą, ponieważ suszarka do włosów jest równie ważna jak nasadka z dyfuzorem, a trzeba kupić suszarkę zaprojektowaną przy użyciu zaawansowanej technologii.

Jakie są najlepsze suszarki do włosów kręconych

Jaka jest więc najlepsza suszarka do włosów kręconych? Tworzymy listę trzech najwyższej jakości suszarek, które są specjalnie zaprojektowane dla facetów z falowanymi włosami. Czytaj dalej, aby znaleźć jedno ze swoich marzeń.

#1. DevaCurl, DevaDryer i Deva Fuser

Ta suszarka pozwala zabić zabójczy, kręcony wygląd, dając trzy ustawienia ogrzewania i dwie prędkości wraz z przyciskiem chłodnego strzału. Sprawia, że ​​Twoje urocze loki stają się bardziej miękkie, lśniące i delikatniejsze. Możesz delikatnie wysuszyć włosy w domu, używając dyfuzora w kształcie dłoni, który sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i wygodny. Nigdy nie pomyślisz o wymianie go, gdy zdobędziesz DevaCurl DevaDryer i Deva Fuser.


Dlaczego jest najlepszy?

Dyfuzor w kształcie dłoni to najsłodszy powód, aby pokochać tę suszarkę. Wchodzi do loków i wysusza włosy od nasady aż po końce. Sprawia również, że suszenie jest gładsze i bardziej dostępne.

#2. Loki wezgłowia łóżka w suszarce do włosów

Co jest bardziej bolesne na tym świecie niż zajmowanie się jednocześnie kręconymi i puszącymi się włosami? Ta suszarka służy jako wybawca w tej sytuacji, sprawiając, że Twoje włosy wyglądają tak samo jak Ty. Największą zaletą tego urządzenia jest jego niepowtarzalny kształt i jest bardziej dyfuzorem niż suszarką.

Dlaczego jest najlepszy?

Jak sama nazwa wskazuje, ta suszarka jest przeznaczona tylko dla dziewczynek o falowanych lub kręconych włosach. Pomaga zdefiniować loki i nadaje im dobry połysk. Łóżeczko Head Curls w suszarce Check wysusza włosy, minimalizując ich puszenie.

#3. Suszarka do włosów Dyson Super Sonic

Naddźwiękowa suszarka do włosów Dyson jest dostarczana z trzema nasadkami; grubszy koncentrator o niskiej prędkości, cieńszy koncentrator ustny o wysokiej prędkości i dyfuzor. Fantastyczną cechą tych nasadek są ich metalowe końcówki. Co więcej, silnik znajduje się w rączce suszarki, dzięki czemu jest mniejsza i modna. Suszarka skraca czas suszenia o prawie 50%. Mikroprocesor wewnątrz suszarki sprawia, że ​​korzystanie z niej jest bezpieczniejsze, stale kontrolując przepływ powietrza i temperaturę.

Dlaczego jest najlepszy?

Możemy podać listę rzeczy, które kochamy w naddźwiękowej suszarce Dyson. Ale najbardziej zdumiewającym na tej liście są magnetyczne przywiązania. Wszystkie trzy gałęzie nie wymagają zrywania ani skręcania wokół suszarki. Dowiedz się więcej o suszarkach do włosów Dyson.

Niezbędne w suszarce do włosów kręconych

Oto rzeczy, których musisz szukać w suszarce do włosów, aby wysadzić loki:

#1. Technologia podczerwieni

Zawsze szukaj suszarek z technologią podczerwieni zapisaną w ich opisie produktu lub na pudełkach. Suszarki na podczerwień suszą włosy szybciej niż Twoja wyobraźnia. Krótszy czas suszenia oznacza większą ochronę włosów i ich ogólny wygląd.

Możesz zapytać, co jest specjalnego w tej technologii? Suszarki na podczerwień wdmuchują powietrze, które ogrzewa każde pasmo włosów od wewnątrz i na zewnątrz. Czerwone światło ma mniejszą długość fali niż światła innych kolorów. Jeśli byłeś studentem fizyki, musisz wiedzieć, że światło o krótkich długościach fal jest bardziej przenikliwe niż światło o dłuższych falach.

#2. Technologia ceramiczna

Suszarka do włosów z powłoką ceramiczną służy do skutecznego i bezpiecznego suszenia kręconych włosów. Wolę kupować suszarkę z podwójnymi lub potrójnymi warstwami ceramicznymi, aby zapewnić swoim lokom stały, równomierny i równomierny przepływ powietrza. Suszarka do włosów z powłoką ceramiczną pomaga również utrzymać bezpieczną temperaturę, aby uniknąć przypalenia pętli.

#3. Ustawienia ogrzewania

Suszarka z maksymalnymi ustawieniami ciepła daje wiele możliwości podczas suszenia włosów. Możesz wybrać wysoką temperaturę i prędkość, jeśli spóźnisz się z przyjęcia urodzinowego lub spotkania biznesowego. Z drugiej strony, niskie lub ciepłe ustawienia przydają się, gdy masz do czynienia z szorstkimi włosami lub podczas regularnego układania włosów.

To okładka!

Wymieniliśmy trzy doskonałej jakości suszarki i trzy niezbędne właściwości suszarki do włosów kręconych. Jesteśmy pewni, że po znalezieniu odpowiedzi na pytanie, jaka jest najlepsza suszarka do włosów kręconych, jesteś całkowicie zadowolony.

Możesz również zainteresować się tym, jak używać szczotki do suszarki Revlon do kręcenia włosów i jak kręcić włosy za pomocą szczotki do suszarki.