Jaka jest najlepsza przemysłowa maszyna do szycia: Top 3

Znaleźliśmy najlepszą przemysłową maszynę do szycia z trzech najlepszych marek na rynku. Na tej liście znajdują się przemysłowe maszyny do overlockingu, a nawet zygzakowatego blokowania.

Porozmawiamy również o tym, czy warto kupić przemysłową maszynę do szycia i co sprawia, że ​​jednostka jest przemysłowa. Dodatkowo, czy wiesz, jaka jest najlepsza wytrzymała maszyna do szycia?

Jaka jest najlepsza przemysłowa maszyna do szycia: Top 3

Niektórzy mogą powiedzieć, że każda maszyna przemysłowa jest automatycznie ciężka, ale nie wszystkie jednostki przemysłowe mogą szyć ciężkie materiały. Dlatego ważne jest, aby uzyskać odpowiednią maszynę do materiałów, z którymi pracujesz.

Jaka jest najlepsza przemysłowa maszyna do szycia do kupienia?

Juki MO-6800S

Juki należy do najlepszych marek, które warto sprawdzić przy zakupie przemysłowej maszyny do szycia. A jeśli szukasz modelu do overlockowania lub szwów zabezpieczających, najlepszym rozwiązaniem jest Juki MO-6800S.

Ta maszyna jest w stanie wykonać 7000 ściegów na minutę, a nawet wykorzystuje tak zwaną technologię suchą, aby zapobiec plamom oleju na twoich projektach do szycia. Na głowicy maszyny znajduje się również skrzynka sterownicza i panel operacyjny dla intuicyjnej obsługi, a zużycie energii godne pochwały.

Niektóre dodatkowe godne uwagi funkcje w Juki MO-6800S obejmują automatyczny obcinacz nici i czujnik tkaniny. W ten sposób przypadkowo nie użyjesz noża, jeśli nie ma materiału.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej marce, przeczytaj, kto produkuje maszyny do szycia Juki.

Brat Z-8560A

Brother oferuje szereg godnych uwagi przemysłowych maszyn do szycia. Ale jeśli potrzebujesz modelu zdolnego do ściegów zygzakowatych, zdobądź Brother Z-8560A, który ma również obcinacz nici.

Szycie za pomocą Brother Z-8560A nie zawiedzie Cię niezależnie od prędkości, ponieważ został zaprojektowany tak, aby zapobiegać poślizgom i odchylaniu igły. Zapewnia to doskonałe ściegi zygzakowate za każdym razem przy szybkiej pracy nad projektami.

Wbudowanych jest nawet 14 wzorów szycia, a na karcie CF możesz przechowywać własne. I wreszcie, nie martw się o plamy oleju na materiale z powodu uszczelnionego zbiornika oleju maszyny.

Poznaj CP206RL

Szukając przemysłowych maszyn do szycia można spodziewać się, że wśród topowych rekomendacji znajduje się Consew. W szczególności można nabyć model stębnówki Consew CP206RL.

Consew CP206RL to jednoigłowa stebnówka z poziomym chwytaczem oscylacyjnym. Jest w stanie pracować z większością materiałów, od lekkich tkanin po nawet tapicerkę i materiały laminowane.

Więc jeśli kupujesz przemysłową maszynę do szycia do produkcji ciężkich produktów i sprzętu, takiego jak używane w sporcie i na zewnątrz, będzie to idealne rozwiązanie do uzyskania czegoś tak potężnego, jak Consew CP206RL. Jest nawet dostarczany z własną twardą plastikową walizką, jeśli musisz zabrać ze sobą maszynę.

Chcesz dowiedzieć się, jak skonfigurować maszynę Consew? Oto samouczek dotyczący nawlekania maszyny do szycia Consew.

Czy warto przemysłowa maszyna do szycia?

Potrzebujesz przemysłowej maszyny do szycia? Czy powinieneś kupić przemysłową maszynę do szycia?

Odpowiedź na te pytania zależy od tego, czego oczekujesz od wydajności i wydajności swojej maszyny do szycia. Jest to szczególnie ważne, ponieważ przemysłowe projekty szycia wymagają nie tylko czasu, ale także stałej jakości.

Firmy szwalnicze muszą zawsze wytwarzać produkty wysokiej jakości zgodnie z zapotrzebowaniem nabywców. Dlatego warto zainwestować w przemysłową maszynę do szycia, ponieważ jest ona zaprojektowana tak, aby działała szybko i zapewniała wysokiej jakości ściegi, niezależnie od materiału.

Podczas gdy Twoja zwykła maszyna do szycia może pracować przez kilka miesięcy, wykonując projekty przemysłowe, są szanse, że szybko się wyczerpie lub poczujesz się ograniczony jej wydajnością. Ale jeśli robisz tylko regularne szycie i okazjonalne mini-projekty, to potężna maszyna do użytku domowego powinna wystarczyć.

Co sprawia, że ​​maszyna do szycia jest przemysłowa?

Maszyna do szycia jest uważana za przemysłową, jeśli jest wystarczająco wydajna do masowej produkcji bez niespójności w jakości. Będzie również działać szybko, aby sprostać wymaganiom firmy.

A kupując przemysłową maszynę do szycia, natkniesz się na różne typy:

 • Jednoigłowe/podwójne ściegi blokujące, które są przydatne do łączenia wielu tkanin razem
 • Owerloky do obrzucania projektów i zapewniają bezpieczne ściegi owerlokowe widoczne w odzieży
 • Maszyny płaskie, które wykonają perfekcyjne obszycia lub ściegi ozdobne, aby uatrakcyjnić projekt

Istnieją również inne maszyny przemysłowe do określonych zadań, takie jak rygielka do wzmacniania szwów, przyszywanie guzików i dziurkarki do szybkiego i precyzyjnego zakładania guzików oraz maszyny zygzakowe do tworzenia za każdym razem doskonałych ściegów zygzakowatych.

Jaka jest różnica między domową a przemysłową maszyną do szycia?

Domowa maszyna do szycia

 • Przeznaczony wyłącznie do użytku domowego
 • Wyposażony w różne rodzaje ściegów
 • Stosunkowo niskie koszty utrzymania
 • Tańsze niż przemysłowe maszyny do szycia
 • Nie tak szybkie jak maszyny przemysłowe
 • Może nie być kompatybilny z szyciem ciężkich materiałów
 • Bardziej przenośne niż maszyny przemysłowe

Przemysłowa maszyna do szycia

 • Często zaprojektowane do określonego zadania szycia, np. ściegów zygzakowatych lub tylko ściegów brzegowych
 • Drogie
 • Konserwacja nie jest tak prosta jak domowe maszyny do szycia
 • Szybko szyje
 • Większość może pracować z grubymi tkaninami
 • Sprawdzi się w codziennym użytkowaniu
 • Ciężki

Wniosek

I to wszystko! Właśnie sprawdziliśmy, jaka jest najlepsza przemysłowa maszyna do szycia i rozważyliśmy modele Juki, Brother i Consew.

Obejmują one maszyny do owerloków i zygzaków do wykonywania zgodnie z wymaganiami masowej produkcji. W rezultacie nie poczujesz się ograniczony szybkością i mocą, a wszystkie są zaprojektowane tak, aby wytrzymać codzienne szybkie szycie.

Mamy nadzieję, że to była dobra lista. Zostaw nam pytanie, jeśli je masz.