Jaka jest najlepsza pompa do myjki ciśnieniowej? 3 najlepsze opcje!

Delikatne pompy do myjek ciśnieniowych nie są w stanie utrzymać ciśnienia wody, więc ludzie chcą wiedzieć, jaka jest najlepsza pompa do myjki ciśnieniowej. Dlatego musimy wybrać trwałe, wszechstronne i niedrogie pompy. Celem stosowania myjek ciśnieniowych jest dokładne oczyszczenie przedmiotu lub powierzchni, aby nie pozostały żadne plamy i zabrudzenia.

Jak nazwa wskazuje myjka ciśnieniowa działa na wysokim ciśnieniu wody. Uwalnia strumienie wody, które mogą rozbić nawet najbardziej złożone zabrudzenia bez wpływu na jakość czyszczonej powierzchni.

Myjka ciśnieniowa jest dostarczana z niektórymi częściami zaprojektowanymi do różnych celów. Główną z nich jest pompa spryskiwacza. Przyspieszenie wody opiera się na tej pompie, która tryska z węża za pomocą pistoletu spustowego. Możemy więc powiedzieć, że jeśli zależy nam na 100% wyniku, musimy dobrać odpowiednią i najlepszą pompę do naszej myjki ciśnieniowej. Zanim przejdziemy dalej, aby dowiedzieć się, która pompa jest najlepsza, musimy wiedzieć o różnych typach pomp, abyśmy mogli łatwo odróżnić ich zalety i formy.

Rodzaje pomp spryskiwaczy

Przede wszystkim myjki ciśnieniowe pompowane dzielą się na dwie grupy. Tłokowe i obrotowe. Ale jeśli mówimy o trzech typach, łatwiej byłoby klientom wiedzieć, którą pompę powinni kupić.

#1. Pompa kołysząca

Jak sama nazwa wskazuje, ma chybotliwą płytkę dociskaną do sprężyn przymocowanych do tłoków. Pompy wobble wykorzystują tłoki do wytwarzania wody, gdy poruszają się tam iz powrotem. Tego typu pompy nie są trwałe. A jeśli się zepsują, trudno je naprawić.

#2. Potrójna pompa nurnikowa

Działają jak silnik samochodowy, wyrzucając wodę z każdym ciosem. Pompy te powodują bardzo płynny przepływ, ponieważ uderzenia tłoka są oddalone od siebie o 120 stopni. W porównaniu z pierwszą jest trwała i zaprojektowana do przenoszenia bardzo wysokiego ciśnienia. Są dobrze zorganizowani i dobrze zorganizowani.

#3. Pompa osiowa

Różnica między wooblem a osią polega na ruchu tłoków, gdy obracają się one wokół płyty. Są bardziej zorganizowane i trwalsze niż pompa wobble. Ich oczekiwanie jest dwa razy większe niż chybotanie. Ale dla lepszego funkcjonowania musi być stabilny. Po przejrzeniu typów nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jaka jest najlepsza pompa do myjki ciśnieniowej.

Oto ostateczny przewodnik po pompach do myjek ciśnieniowych.

Najlepsza pompa do myjki ciśnieniowej

Oto niektóre z najlepszych pomp do myjek ciśnieniowych, które możesz wypróbować:

#1. Pompa myjki ciśnieniowej AgiiMan

Przede wszystkim jest oszczędny, więc nie musimy dużo wydawać, aby uzyskać wysoką jakość. Drugą rzeczą jest możliwość regulacji, ponieważ może pasować do wielu różnych modeli, ponieważ jest to wymienna pompka. Jego pojemność w Psi wynosi 2800-3200, a GPM to 2,2-2,4.

Oszczędza to czas, ponieważ nie musimy czekać na uruchomienie silnika podczas zwalniania ciśnienia. Imponującą cechą jest to, że jeśli z jakiegoś powodu nie będziemy zadowoleni z jakości pompy, jej właściciele mogą nam zwrócić pieniądze nawet po 18 miesiącach od zakupu.

Ale przed zakupem musimy mieć informację o dopasowaniu myjki ciśnieniowej do pompy. Na przykład musimy pamiętać, że pompa AgiiMan nie może współpracować z myjkami ciśnieniowymi poziomymi i elektrycznymi, abyśmy nie poczuli się zawiedzeni tą wadą.

#2. Pompa spryskiwacza Yamatic Max 3000 PSI

Faktem jest, że nie możemy mieć pompy, która będzie działać ze wszystkimi modelami, ale możemy powiedzieć, że Yamatic max może współpracować z wieloma modelami. Jest to markowa pompa wyprodukowana w USA z wysokiej jakości, dobrze zbudowanej, mocnej i stabilnej rzeczy. Innym powodem jego wszechstronności jest dłuższa żywotność niż w przypadku poprzednich produktów Yamatic. Jego przystępność i jakość to najważniejsza cecha, która sprawia, że ​​każdy kupuje to arcydzieło bez zastanowienia. Więc zamiast naprawiać poprzednią, klient jest skłonny zaakceptować tę nową sztukę, nie wydając dużych pieniędzy.

Rozpoczęcie pracy jest całkiem łatwe nawet zimą, więc nie musimy zmniejszać nacisku. Działa z poziomą myjką ciśnieniową 2,4 GPM.

#3. Technologia OEM Pompa osiowa krzywkowa

Zauważyliśmy już, że pompa Triplex jest dużo droga i nie wszystkich na nią stać. Więc jeśli chcemy być w środku chybotania i tripleksu, najlepiej wybrać Axial. Kiedy czujemy, że nasza myjka ciśnieniowa nie działa dobrze i potrzebuje dobrej pompki, aby wykonać pracę szybko i skutecznie, to Axial jest bez wątpienia najlepszą opcją. Jego wszechstronność i elastyczność polegają na tym, że może współpracować również z myjkami ciśnieniowymi gazowymi. Jego podwójnie uszczelniony system chroni przed wyciekami. Może złagodzić efekt cieplny, chroniąc się przed przegrzaniem.

To okładka!

Wszystkie wymienione powyżej pompy można uznać za idealne opcje dla osób, które mają podwójne poglądy na temat najlepszej pompy do myjki ciśnieniowej. Pompy te są wielopłaszczyznowe i mogą dłużej podtrzymywać naszą myjkę.

Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć jaki olej do pompy myjki ciśnieniowej i jak wymienić olej w pompie myjki ciśnieniowej.