Jaka jest najlepsza maszyna do szycia Brother: Top 4?

Aby dowiedzieć się, jaka jest najlepsza maszyna do szycia Brother, rozważ te cztery najlepsze modele. Poniżej omówimy każdy z nich bardziej szczegółowo, w tym projekty lub kanały, które najbardziej skorzystają na każdej jednostce.

Wiemy również, że Brother jest jedną z czołowych marek maszyn do szycia. Ale dla dodatkowej recenzji, w tym artykule omówiono również więcej o marce.

Jaka jest najlepsza maszyna do szycia Brother: Top 4?

A jeśli chcesz porównać Brother do Singer, przeczytaj, która jest lepsza między maszyną do szycia Brother i Singer.

Jaka jest najlepsza maszyna do szycia Brother do kupienia

Brat XM2701

Brother XM2701 to dobra maszyna do szycia na początek, niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza maszyna, czy dopiero początkujący kanalizator. Ale chociaż wygląda na stosunkowo proste, nie będziesz się czuł ograniczony jego funkcjami.

Na początek otrzymasz 63 funkcje ściegów i 27 wbudowanych ściegów z jednostopniową dziurką na guzik. Powinieneś mieć wystarczająco dużo opcji, aby robić różne projekty.

Brother zawiera również sześć stopek do szycia z tym modelem i jest łatwy do skonfigurowania dzięki wpuszczanej szpulce, automatycznemu systemowi nawijania szpulki i wbudowanemu nawlekaczowi igły. Wreszcie, powinien szyć zadowalająco dla większości kanałów przy 800 ściegach na minutę.

Najlepsze dla

 • Dla początkujących w szyciu
 • Jako pierwsza maszyna do szycia
 • Dla tych, którzy chcą mieć podstawowy, ale nieograniczający model
 • Do domów, które potrzebują prostej maszyny do szycia

Brat CS7000X

Jeśli często robisz kołdry, najlepszą maszyną do szycia Brother jest Brother CS7000X. Po pierwsze, ma zdejmowany szeroki stół, więc nie musisz się stresować podczas pracy nad dużymi projektami.

Na tej maszynie spodobają Ci się również ściegi dekoracyjne i pikowania, w tym ściegi rodzinne. Możesz nawet skorzystać z wolnego ramienia podczas szycia odzieży, takiej jak rękawy i dżinsy.

A ponieważ ten model jest skomputeryzowany, spodziewaj się, że jest intuicyjny w obsłudze nawet dla początkujących. Dostaniesz również mechanizm upuszczania do szycia swobodnego, siedem stylów dziurek na guziki, dziesięć stopek i twardy futerał ochronny z Brother CS7000X.

Najlepsze dla

 • Pikowanie
 • Szycie dużych projektów
 • Swobodne szycie
 • Szycie pamiątkowe i dekoracyjne
 • Dla kanałów, które muszą szybko pracować nad różnymi projektami

Przeczytaj, czym jest szycie pamiątkowe, aby poznać jego zastosowania i znaczenie.

Brat SE600

Wśród najlepiej sprzedających się modeli Brother jest Brother SE600. Można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej kuszących maszyn do zdobycia, ponieważ jest w stanie szyć i haftować.

SE600 ma 3,2-calowy ekran dotykowy LDC, dzięki czemu możesz łatwo przeglądać i edytować swoje projekty haftów. Ma nawet 80 wbudowanych wzorów, jeśli dopiero zaczynasz haftować.

A jeśli chodzi o szycie, do wyboru masz 103 ściegi. Ten model jest z podawaniem kroplowym, aby umożliwić szycie w swobodnym ruchu, a podawanie materiału jest gwarantowane bez zacięć dzięki 7-punktowym transporterom.

Najlepsze dla

 • Dla początkujących, którzy chcą maszyny dwa w jednym
 • Do wykonywania haftów
 • Do pikowania i szycia projektów ponadwymiarowych
 • Idealny do podstawowych, a nawet ozdobnych szwów

Brat NS1750D

Kolejnym bestsellerem firmy Brother jest Brother NS1750D. Jest to idealne rozwiązanie do różnych projektów, niezależnie od tego, czy jest to szycie, pikowanie czy haftowanie.

Ząbki i łapki do karmienia są zaprojektowane tak, aby zapewnić płynne podawanie materiału. A jeśli chodzi o haft, używa 3,2-calowego ekranu dotykowego do edycji projektów.

Otrzymasz duży obszar haftu ze 125 wbudowanymi projektami haftu. Wreszcie, nawet domowe ścieki nie będą się czuły ograniczone dzięki 181 ściegom maszyny, dużej przestrzeni do pikowania i prędkości 850 ściegów na minutę.

Najlepsze dla

 • Do pikowania i haftowania
 • Możliwość dostosowania do różnych projektów
 • Intuicyjny w użyciu
 • Do szybkiego szycia

Jak długo działają maszyny do szycia firmy Brother?

Spodziewaj się, że Twoja maszyna do szycia Brother będzie działać przez 6 do 10 lat, wyprodukowana przez jedną z najbardziej renomowanych marek maszyn do szycia. Jak dowiedzieliśmy się, gdzie powstają maszyny do szycia Brother, firma ma fabryki w Azji, a nawet japońska marka rozpoczęła produkcję w 1928 roku.

Ale jak każda marka maszyn do szycia, nie wszystkie maszyny do szycia Brother są takie same. Jeśli szyjesz materiały o dużej wytrzymałości, najlepiej jest zaopatrzyć się w prawdziwą przemysłową maszynę do szycia Brother, aby upewnić się, że nie złamie ona wymagań Twojej pracy.

Jeśli chodzi o maszyny domowe, rozważ zakup najlepiej sprzedających się maszyn, w tym czterech najlepszych powyżej. Mają dobre recenzje od różnych użytkowników, więc wiesz, że będą dobrze działać.

I wreszcie, właściwe użytkowanie i konserwacja mają wpływ na trwałość Twojej maszyny do szycia Brother. Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się, jak czyścić, oliwić i serwisować, aby zapewnić jej dobrą trwałość.

Czy Brother jest amerykańską firmą?

Brother to japońska firma, ale Brother International ma swoją siedzibę główną w Bridgewater w stanie New Jersey. Firma posiada również inne lokalizacje w USA: Bridgewater w stanie New Jersey w zakładzie produkcyjnym i dystrybucyjnym oraz Lake Forest w Kalifornii w zakładzie dystrybucji zachodniej.

Możesz również odwiedzić witrynę Brother, aby poznać ich placówki w Azji, Oceanii, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce. A centrala Brother Industries znajduje się w Nagoi w Japonii.

Wniosek

I to wszystko! Mamy nadzieję, że wiesz, jaka jest najlepsza maszyna do szycia Brother z czterema wybranymi przez nas modelami. Są jednymi z najlepiej sprzedających się produktów i uważamy, że ich funkcje są warte swojej ceny.

Rozważ ponowne przeczytanie naszej opinii na temat tego, kto lub które praktyki skorzystają na otrzymaniu każdej jednostki. Powinno to pomóc w podjęciu decyzji, jaką maszynę kupić, lub zadać nam pytanie, jeśli takie masz.