Jaka jest najlepsza marka materacy piankowych z pamięcią kształtu: Top 5?

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest najlepsza marka materacy piankowych z pamięcią kształtu, rozważ 6 najlepszych na rynku. Mają najpopularniejsze łóżka piankowe z pamięcią kształtu i dowiedzieliśmy się, że mają dobre recenzje od wielu kupujących. Pomożemy Ci również dowiedzieć się, czy łóżko z pianki z pamięcią kształtu jest dobrej jakości przy zakupie.

Co więcej, dlaczego nie dać szybkiej lektury tego przewodnika na temat tego, kto robi najlepszy materac piankowy? Zawsze warto zapoznać się z producentami materacy, którzy są znani ze swoich łóżek piankowych.

Jaka jest najlepsza marka materacy piankowych z pamięcią kształtu: Top 5?

Kto robi najlepszy materac piankowy z pamięcią kształtu?

Temperatura

Jeśli chodzi o łóżka piankowe z pamięcią kształtu, nie ma wątpliwości, że Tempur należy do najpopularniejszych marek. W szczególności materace Tempurpedic są znane z tego, że są najwygodniejszymi łóżkami z pianki, ponieważ wykorzystują unikalny materiał piankowy z pamięcią, zwany materiałem Tempur. Według marki materiał ten jest ulepszoną pianką z pamięcią kształtu, która zapewnia najlepsze zmniejszenie ucisku i podparcie bez zatrzymywania ciepła.

Załóżmy, że potrzebujesz więcej powodów, dla których musisz kupić materac Tempurpedic. W takim przypadku kolekcja Tempur-Adapt marki jest najbardziej polecanym łóżkiem w Ameryce, a Tempurpedic jest nawet nagrodzony jako nr 1 pod względem zadowolenia klientów z materacy sprzedawanych w sprzedaży detalicznej. Otrzymasz również 10-letnią gwarancję na te łóżka z pianki z pamięcią kształtu, dzięki czemu wiesz, że są pewni jakości swoich produktów.

Helisa

Marką, która pomoże Ci znaleźć dla Ciebie najlepszy materac piankowy z pamięcią kształtu, jest Helix. Możesz skorzystać z ich quizu na temat snu, aby uzyskać zalecany materac dla swoich potrzeb i preferencji na ich stronie internetowej. A jeśli masz cięższą sylwetkę, Helix Plus to najlepsze łóżko piankowe z pamięcią kształtu, jakie możesz dostać, ponieważ zostało zaprojektowane specjalnie dla osób o większych rozmiarach.

Helix Plus wykorzystuje bardzo gęstą piankę z pamięcią kształtu, znaną również jako specjalna mieszanka pianki z pamięcią kształtu Helix, zwana pianką Memory Plus, na warstwie komfortowej w celu zmniejszenia ucisku. Następnie warstwa przejściowa to twarda pianka z pamięcią kształtu z wysokim IFD, która zapewnia dobre wsparcie. Inne materace Helix łączą piankę z pamięcią kształtu z innymi materiałami, dzięki czemu będą doskonałym wyborem marki, jeśli chcesz hybrydę pianki z pamięcią kształtu.

Nektar

Materace piankowe z pamięcią kształtu często wymagają okresu adaptacji, ponieważ trzeba przebić się przez nowy materiał. W rezultacie użytkownicy zauważają, że pianka z pamięcią jest zbyt sztywna, aby zapewnić wygodę. I marką do rozważenia, jeśli potrzebujesz dużo czasu, aby zdecydować, czy pianka z pamięcią kształtu jest dla Ciebie, to Nectar.

Materac piankowy z pamięcią kształtu Nectar jest dostarczany z 365-dniowym okresem próbnym w domu, aby zapewnić wystarczająco dużo czasu na zadowolenie z łóżka piankowego z pamięcią kształtu. Nectar może pochwalić się również licznymi nagrodami za ten model pianki z pamięcią kształtu, aby udowodnić, że klienci są zadowoleni z łóżka. Dodatkowo pokochasz sposób, w jaki Nectar wykorzystuje trzy cale żelowej pianki z pamięcią kształtu o dużej gęstości do amortyzacji i doskonałej regulacji temperatury.

Kasper

W dzisiejszych czasach materace typu bed-in-a-box zyskują na popularności ze względu na wygodę w transporcie i przenoszeniu. Nie musisz wynajmować i płacić dodatkowo za konfigurację, ponieważ małe pudełko można łatwo przenosić po domu. A jeśli chodzi o materac typu bed-in-a-box z pianki memory, Casper jest najpopularniejszy.

Ich materac Casper Original ma tak zwaną strefową piankę z pamięcią kształtu. Oznacza to, że jest ergonomicznie zaprojektowany, aby zapewnić idealną jędrność i wsparcie w każdym obszarze ciała. Możesz przeczytać nasze badania dotyczące twardości materaca Casper, aby dowiedzieć się więcej o tym czynniku.

Pościel Brooklyn

Czy masz ograniczony budżet i chcesz mieć materac piankowy z pamięcią kształtu, który zapewni Ci najlepszy stosunek jakości do ceny? Weź pod uwagę materac piankowy z pamięcią kształtu Brooklyn Chill firmy Brooklyn Bedding. Łóżko typu queen size tego modelu kosztuje tylko mniej niż 500 USD, a firma czasami ma nawet wyprzedaże, w których można je kupić za jedyne 355 USD.

Ponadto kupujący może wybierać spośród różnych wersji Brooklyn Chill. Pościel Brooklyn wykorzystuje wysokiej jakości żelową piankę z pamięcią kształtu, która chłodzi kontury i zmniejsza ucisk. A co najważniejsze, tkanina na górnym panelu jest odporna na plamy, co ułatwia konserwację.

Skąd mam wiedzieć, czy moja pianka zapamiętująca kształt jest dobrej jakości?

Podobnie jak wszystkie rodzaje materacy, łóżka piankowe z pamięcią kształtu różnią się jakością w zależności od ogólnej konstrukcji i marki modelu. Ale ponieważ wybór na rynku jest przytłaczający, najlepszym sposobem na zapewnienie dobrej jakości materaca piankowego z pamięcią jest użycie przez markę pianki o dużej gęstości.

Pianka o wysokiej gęstości oznacza, że ​​pianka z pamięcią kształtu będzie trwała i podtrzymująca przez długi czas, ponieważ producent zastosował materiał o wysokiej gramaturze na stopę sześcienną. Dzięki temu pianka z pamięcią kształtu będzie miała mocniejszą strukturę komórkową i nie będzie łatwo zwisać. Pamiętaj tylko, że jędrność nie jest skorelowana z gęstością.

Zalecamy przeczytanie tego oddzielnego przewodnika, który pomoże Ci znaleźć najlepszy rodzaj materaca piankowego z pamięcią kształtu. Każda osoba jest inna, więc czynniki są różne w znalezieniu najlepszego łóżka z pianki z pamięcią kształtu dla Ciebie.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować najlepszą markę materacy piankowych z pamięcią kształtu, rozważ pięć wiodących marek na rynku. Są to pościel Tempur, Helix, Nectar, Casper i Brooklyn.

Każda z nich ma przewagę nad drugą, więc znalezienie marki, która najbardziej Ci odpowiada, powinno być łatwe. Mamy nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł i zachęcamy do skorzystania z naszej bazy wiedzy, aby dowiedzieć się więcej o łóżkach piankowych z pamięcią kształtu.