Jaka jest gwarancja na podgrzewacz wody Bradford White? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Jaka jest gwarancja na biały podgrzewacz wody Bradford? W przeciwieństwie do innych marek, podgrzewacz wody Bradford White oferuje 10-letnią gwarancję na urządzenie podgrzewacza wody. Jak fajnie by to było?

W umowie są trzy warunki, aby była ona ważna, więc jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, lepiej przeczytaj do końca tego artykułu.

Jaka jest gwarancja na podgrzewacz wody Bradford White? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Wiesz, jak trudno jest wybrać odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb, ale jeśli szukasz podgrzewacza wody, który zagwarantuje Ci satysfakcję, sugeruję wybór podgrzewacza wody Bradford White. Dlaczego polecam ten? Cóż, będziesz musiał przeczytać dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu. Założę się, że po przeczytaniu tego artykułu sam chciałbyś go zdobyć.

Rzeczy, które lubimy w Bradford Heater

Jest kilka rzeczy, które lubimy w podgrzewaczu wody Bradford White. Używamy go od prawie czterech lat i doświadczyliśmy tylko minimalnych problemów z nim związanych. Podoba nam się jakość, jej cechy, a przede wszystkim gwarancja.

#1. Jakość

Bradford White jest znaną marką, która wprowadza zaawansowaną i zaawansowaną technologię specjalizującą się w systemach podgrzewania wody. Rodzaje grzejników produkowanych pod tą marką są znane jako „Built to be the Best”. Jeśli więc sam niedawno kupiłeś urządzenie, gratuluję posiadania urządzenia, na którym możesz polegać.

#2. Funkcje

Załóżmy, że niedawno kupiłeś urządzenie lub nadal rozważasz jego zakup. W takim przypadku grzejnik posiada system bezpieczeństwa obrońca, który pomaga chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed nagłym zapłonem w grzejniku. System automatycznie wyłącza urządzenie, jeśli wykryje przedwczesny zapłon lub coś nie tak z układem zapłonowym. Spodoba Ci się również system Hydrojet, który ogranicza gromadzenie się osadów. Gdy woda jest podgrzewana przez dłuższy czas, ma tendencję do tworzenia osadów, a te osady uszkadzają urządzenie, jeśli nagromadzi się zbyt dużo. System Hydrojet podgrzewacza wody Bradford White zmniejszy tę akumulację, zapewniając dłuższą żywotność zbiornika i stałą temperaturę wody.

#3. Gwarancja

Ale to, co najbardziej lubimy w ich produkcie, to gwarancja. Jaka jest gwarancja na biały podgrzewacz wody Bradford? Mają trzy etapy bezpieczeństwa, które mogą trwać nawet dekadę. Tak, dobrze to przeczytałeś. Na ich urządzenie udzielane są gwarancje do 10 lat, a nawet do 25 lat. Oto ich warunki:

Rok 1. Ograniczona gwarancja

Wszystkie części urządzenia są objęte umową w pierwszym roku gwarancji, łącznie z pompą obiegową i integralnym zbiornikiem magazynowym. Umowa obejmuje również wszelkie wady produkcyjne lub wady związane z działaniem urządzenia, w szczególności w przypadku wadliwych części.

Rok 2 do 10. Części nieproporcjonalne i proporcjonalne do zbiorników wymiennika ciepła

Nieproporcjonalne części w zbiornikach wymiennika ciepła są objęte gwarancją do 5 roku użytkowania. Zawiera również wymiennik ciepła i integralny zbiornik. Jednocześnie części są objęte umową proporcjonalną do 10 roku eksploatacji. Nie obejmuje jednak produktów HWG. Nawet jeśli jest objęty gwarancją, oferuje zniżkę tylko w zależności od wieku urządzenia. Od 6 do 7 zazwyczaj płacą połowę kosztów, w latach 8 do 9 dają rabaty na 30 procent, aw 10 roku na pokrycie zaledwie 0 procent.

Wyłączenia gwarancji

Oczywiście, tak wyjątkowa jak gwarancja, istnieją pewne ograniczenia i wyłączenia dotyczące naprawy. Zgodnie z instrukcją obsługi wykluczają one gwarancje, jeśli nie zainstalujesz go prawidłowo. Jakiekolwiek nadużycie, przypadkowy pożar lub modyfikacja urządzenia również spowoduje utratę gwarancji.

Jak konserwować podgrzewacz wody

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci utrzymać podgrzewacz wody w dobrym stanie. Pierwszym z nich jest regularne sprawdzanie podgrzewacza wody pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Prawdopodobnie słyszałeś określenie „spłukiwanie”, ale nie ma go w toalecie. Płukanie odnosi się do corocznego ogólnego czyszczenia podgrzewacza wody, w którym nagromadzony osad jest usuwany ze zbiornika.

Być może będziesz musiał przez jakiś czas wymienić pręt anodowy, a także filtr wlotu powietrza. Pręt anodowy może przyciągać korozyjne minerały znajdujące się w wodzie, więc najprawdopodobniej korodują one w zbiorniku. Minerały te mogą spowodować uszkodzenie wnętrza zbiornika, więc wymiana pręta anodowego pomoże chronić podgrzewacz wody przed uszkodzeniem. Możesz również zainteresować się typowymi problemami z podgrzewaczem wody i wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania problemów.

Zastrzeżenie

Nie płacimy za reklamowanie podgrzewacza wody Bradford White, ale podzielimy się tym, co lubimy w podgrzewaczu wody Bradford White. Możesz rozważyć zakup jednego, ale będzie to zależeć od Twojego wyboru.

To okładka!

Teraz, gdy jesteś na końcu tego artykułu, mam nadzieję, że pomogło ci to przekonać mnie do zakupu podgrzewacza wody Bradford, tak jak ja. Zwłaszcza po dowiedzeniu się, jaka jest gwarancja na biały podgrzewacz wody Bradford. Zwróć też uwagę na zawarte przeze mnie wskazówki, ponieważ znacznie ułatwią one konserwację podgrzewacza wody i korzystanie z niego przez dłuższy czas. Możesz także przeczytać o tym, jak podłączyć podgrzewacz wody i jak wyłączyć podgrzewacz wody.