Jaką biżuterię nosić na wesele jako gość

Jeśli nie masz pewności, jaką biżuterię założyć na wesele jako gość, możesz rozważyć trzy rodzaje dodatków. W końcu musisz znać właściwą etykietę dotyczącą tego, w co się ubrać i jak stylizować się na weselu.

Zachęcamy do przeglądania naszego bloga w celu znalezienia tego typu samouczków, jeśli nie masz pewności, zwłaszcza jeśli uczestniczysz w konkretnym weselu. Możesz również nauczyć się odpowiednio ubierać, ponieważ jest to doniosła okazja.

Jaką biżuterię nosić na wesele jako gość

Na przykład możesz być zainteresowany tym, jak założyć spodnie na wesele. Jeśli nie lubisz spódnic lub sukienek, możesz zamiast tego założyć spodnie.

Jaką biżuterię powinien nosić gość weselny?

Smakołyki

Każdy drobiazg to najlepszy rodzaj biżuterii, bez szczegółów, które może nosić gość weselny. Pamiętaj, że choć niezbędne jest ubieranie się na wesele, które zwykle jest formalną okazją, nie powinieneś nosić żadnej wyrazistej biżuterii.

Jako gość nie chcesz odbierać pannie młodej światła reflektorów. Co więcej, niektóre wesela odbywające się w formalnych miejscach również cenią skromność, co oznacza, że ​​należy unikać biżuterii, która zwraca uwagę.

Nie możesz się pomylić z małymi akcesoriami, takimi jak kolczyki i cienkie łańcuszki do naszyjników. Zaletą delikatnej biżuterii jest możliwość łączenia ich bez ryzyka, że ​​będą wyglądać tandetnie.

Skromna biżuteria

Pamiętaj, aby nie przesadzić z przymierzaniem dodatków i biżuterii, których użyjesz na weselu. Uważaj na elementy, w których możesz sobie wyobrazić pannę młodą lub sprawić, że będziesz wyglądać na wesele.

Noszenie biżuterii, która się wyróżnia, zwłaszcza jako gość, nie jest eleganckie. Na przykład niektóre warstwowe naszyjniki i wiszące kolczyki mogą wyglądać wspaniale, ale sama panna młoda może nosić coś podobnego.

Możesz poprosić ją lub innych bliskich przyjaciół panny młodej o unikanie noszenia podobnego ubrania. Musisz także uważać na biżuterię w jasnych kolorach i za dużą, chyba że ślub ma motyw, w którym byłyby odpowiednie.

Na przykład, jeśli szukasz ubrań na wesele w stylu lat 20., goście będą mogli zaakceptować efektowne dodatki, ponieważ pasują do tematu okazji.

Klasyczne

Nigdy nie możesz się pomylić, nosząc perły lub delikatną złotą biżuterię jako gość weselny. Pamiętaj tylko o ich rozmiarze i stylu, ale są one mniej ryzykowne niż biżuteria z diamentami lub srebrem, którą często widuje się u narzeczonych.

Biżuteria z brylantami i srebrem jest znana wśród panien młodych, ponieważ fantastycznie wygląda z klasyczną białą suknią ślubną. Ale jeśli uważasz, że twoje dodatki są skromne, możesz wcześniej zapytać samą pannę młodą.

Nie musisz też nosić kompletu kolczyków, naszyjnika i bransoletki. Inne akcesoria mogą uzupełnić twój ślubny strój, aby go ubrać, nie kradnąc blasku pannie młodej.

Przeczytaj, jak ozdabiać suknię ślubną, aby wiedzieć, czego się spodziewać po wyglądzie panny młodej.

Czy gość może nosić perły na wesele?

Goście weselni mogą nosić perły jako biżuterię ze względu na prosty, ale elegancki wygląd tych akcesoriów. Jeśli nie masz pewności, co nosić ze swoim strojem, perły powinny z łatwością pasować do nich, o ile nie są za duże lub używasz ich za dużo.

Wesele to wydarzenie z klasą, a noszenie dobrze przemyślanego formalnego stroju jest tylko godne szacunku. Więc zamiast biżuterii z koralików lub biżuterii vintage, która może być trudna do sparowania z większością ubrań, zamiast tego rozważ perły.

Biorąc to pod uwagę, inne rodzaje biżuterii będą pasować do różnych konkretnych ślubów. Na przykład kolorowe dodatki z koralików dobrze prezentują się na ślubach w stylu boho, podczas gdy biżuteria vintage jest odpowiednia na ślub inspirowany stylem retro.

Jak wyposażyć gościa weselnego?

 • Odnieś się do palety kolorów ślubu i użyj kolorów stroju jako inspiracji do tego, jakiej biżuterii i akcesoriów użyć; konkretne kolory dobrze kontrastują z monochromatycznym strojem, podczas gdy używa się klasycznej biżuterii, takiej jak złoty lub srebrny garnitur, bardziej formalne wydarzenia
 • Rozważ temat ślubu, aby wiedzieć, jakich akcesoriów użyć; uważaj, aby nie przyćmić panny młodej, matki pary lub przyjęcia weselnego
 • Zastanów się, jak wyglądają dodatki i styl ubioru gościa; mniej znaczy więcej
 • Miej na uwadze wygodę, zwłaszcza w określonych lokalizacjach i pogodzie; noszenie niektórych akcesoriów może być irytujące, jeśli jest gorąco, na przykład
 • Przynieś lub noś akcesoria, które są nie tylko stylowe, ale także przydatne; paski, torby, czapki, okulary przeciwsłoneczne, szale
 • Czy nosisz biżuterię na wesele?

  Możesz założyć biżuterię na wesele, jeśli uważasz, że pomoże ci to ubrać swój wygląd. Ponadto może być wykończeniem stroju gościa weselnego, aby lepiej dopasować się do eleganckiej okazji.

  Jednak niektórzy ludzie czują się niekomfortowo lub nie lubią nosić biżuterii. Jeśli potrafisz się odnieść, możesz po prostu wzmocnić elementy garderoby i makijaż, aby nie wyglądać swobodnie.

  Wniosek

  I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jaką biżuterię założyć na wesele jako gość, rozważając delikatne elementy, idąc za klasyką i zachowując skromność.

  Z perłami również nigdy nie można się pomylić, ale uważaj na biżuterię z diamentami, ponieważ panny młode często ją noszą. Zachęcamy do pozostawienia sugestii poniżej, jakie akcesorium Twoim zdaniem jest odpowiednie dla gościa.