Jak zwijać włosy za pomocą suszarki i okrągłej szczotki? 2 najlepsze sposoby!

Zastanawiasz się, jak zakręcić włosy suszarką i okrągłą szczotką? Zwiń włosy suszarką, zaczynając od spryskania odrostów, uniesienia serc, zaplatania warkoczyków i pchania ich do góry.

Po dobrze splecionym warkoczu pozostaw je suche i usuń warkocze, aby wytrząsnąć włosy. Zgnieść włosy, zdejmując nasadkę i stosując relaksujące ustawienie, aby uzyskać loki, a następnie wykończ je lakierem do włosów.

Jak zwijać włosy za pomocą suszarki i okrągłej szczotki? 2 najlepsze sposoby!

Z drugiej strony zwiń włosy okrągłą szczotką, odwijając szczotkę przez sekcję w tym samym kierunku. Zastosuj mgłę, która zabierze Cię w teren, podnieś drużynę palcem wskazującym i popchnij, aby się kołysać, kołysać się do przodu i do tyłu. Zabezpiecz kręcone włosy za pomocą suchego i dzielonego na sekcje, aby część pozostała chłodna. Przyjrzyjmy się więc temu głębiej!

Jak zwijać włosy za pomocą okrągłej szczotki

Okrągła szczoteczka to podstawowe narzędzie do osiągnięcia końcowych rezultatów, które można zastosować do średnich i delikatniejszych rodzajów włosów. Podgrzana okrągła szczotka wpływa na fragment, który styka się z włosami, a podgrzany wałek szczotki rozpoczyna procedurę suszenia w tym obszarze. Ciepło suszarki obiecuje efekt suszenia poza obszarem, zapewniając szybsze i bardziej podwójne działanie czasu suszenia.

Jak zwijać włosy za pomocą suszarki

Zwiń włosy suszarką, co zajmie mniej niż dziesięć minut bez wizyty w salonie. Niezależnie od tego, czy masz włosy faliste, czy proste, z pewnością uzyskasz imponujący wygląd odpowiedni na każdą okazję, ponieważ jest to idealna sztuczka, gdy się spieszysz i nie masz czasu na wizytę w salonie. Spróbuj czegoś nowego i zaufaj, że ta suszarka zajmie dziesięć minut od początku do końca. Nie zastanawiaj się dwa razy, ale chwyć suszarkę, aby w pełni zmienić swoje kręcone włosy w efektowny i piękny wygląd.

Ale jeśli często korzystasz z suszarki, poznaj właściwy sposób korzystania z nasadek. Dowiedz się, co każdy z nich robi, aby pomóc Ci uzyskać kręcone włosy. Po pierwsze, nasadka z dyfuzorem tworzy falujące włosy, często uważane za różdżkę do loków lub roshambo. W jakiś sposób zależy to od rozmiaru głowy, że zaczyna się od małych loków lub dużych fal, które również osiągają wiele loków na różnych częściach głowy. Ale zawsze najlepiej jest zastosować nasadkę dyfuzora do każdego obszaru indywidualnie.

Co więcej, koncentrator pomaga skierować gorące powietrze na jedno miejsce na głowie, ponieważ jest to przydatne przy stylizacji włosów, które nie wymagają dużej ilości wilgoci, np. fryzury z wygładzonymi lub podkręconymi końcami.

Dodatkowo, gdy próbujesz czegoś nowego, przydatne jest to, że jeśli w opakowaniu nie przeczytasz żadnych wskazówek, załącznik poprowadzi Cię, jak z niego korzystać. Kiedy przepływ powietrza sprawia, że ​​bardziej się skoncentrujesz, wtedy mocowanie koncentratora pomaga w uzyskaniu przepływu powietrza z wielką precyzją.

Dyfuzor jest niezbędną przystawką do szybkiego i łatwego suszenia włosów. Ten mały kawałek nie sprawi Ci kłopotów z wysuszeniem włosów w zaledwie kilka minut. Zapewnia również naturalny i podkręcony wzór, który utrzymuje się podczas suszenia. Możesz również zainteresować się najczęstszymi problemami z suszarkami do włosów.

Wzmocnienie naturalnych fal

Nałóż niewielką ilość produktu do włosów, aby podczas pocierania włosy wyglądały na gładsze. Nakładaj go w stronę końcówek włosów, zaczynając od środka łodygi i kierując się ku dołowi. Dyfuzor tworzy loki obok suszarki, równomiernie rozprowadzając powietrze we włosach i ułatwiając ich układanie. Twórz loki, ile chcesz, za pomocą dyfuzora i suszarki. Po nałożeniu produktu rozetrzyj włosy na dyfuzorze i pozwól, aby powietrze w suszarce zajęło się resztą.

Poruszaj suszarką, równomiernie rozprowadzając ciepło, całkowicie miażdżąc włosy, pomagając im uzyskać falę. Przyzwyczaisz się do tego, gdy zaczniesz ćwiczyć. Niemniej jednak, użyj sprayu zapobiegającego wilgoci lub lekkiego lakieru do włosów, aby utrzymać loki na swoim miejscu, ponieważ pomoże to uniknąć wilgoci, ponieważ odwraca wzór loków, który powoduje, że załamania stają się żylaste i płaskie.

Zmienianie niegdyś prostych włosów w kręcone i falowane włosy za pomocą suszarki

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby uzyskać piękne kręcone włosy w ramach nauki kręcenia włosów za pomocą suszarki i okrągłej szczotki:

  • Spryskaj odrosty sprayem zwiększającym objętość, robiąc to samo również z resztą włosów za pomocą termoochrony.
  • Użyj płaskiej dyszy podczas podnoszenia odrostów i suszenia włosów w podobnym kierunku, aby uzyskać proste i falowane włosy.
  • Rozdziel włosy do środka, tworząc małe warkocze, nawijając je ku górze. Ale pamiętaj, aby później zachować kilka kawałków warkocza.
  • Trzymaj warkocze razem przez jakiś czas i pozwól im wyschnąć. Następnie zdejmij je z głowy, aby wytrząsnąć włosy.
  • Wygładź włosy, zdejmując nasadkę i zastosuj relaksujące ustawienie, gdy uzyskasz loki.
  • Dopełnij go lakierem do włosów lub lekkim sprayem.

To okładka!

Teraz nauczysz się kręcić włosy za pomocą suszarki i okrągłej szczotki, która pomaga osiągnąć piękno i modę. Rozkoszuj się dużymi włosami i uwydatnij swoje prawdziwe piękno. Ten samouczek okazuje się przydatny, że powinieneś zwijać, ile chcesz, dziewczyny. Możesz również przeczytać o tym, jaka jest suszarka do włosów o najwyższej mocy i jak korzystać z dyfuzora do włosów.