Jak zwijać włosy za pomocą pędzla do suszarki? 7 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak zakręcić włosy szczotką do suszarki? Jasne, i jest to o wiele prostsze, jak można się spodziewać. Ale, mój przyjacielu, jest siedem łatwych kroków, które powinieneś podjąć i te rzeczy poznasz, gdy zagłębisz się w ten artykuł.

Każdy dzień staje się wspaniałym dniem dla włosów, jeśli zwrócisz uwagę na to, jak kręcisz szczotką i skorzystasz z profesjonalnej porady. Dzięki temu możesz tworzyć niewiarygodnie falujące loki bez obaw i wyglądania, że ​​schodzisz z rąk, ponieważ Twoja suszarka i okrągła szczotka wydają się być w jednym wygodnym instrumencie.

Jak zwijać włosy za pomocą pędzla do suszarki? 7 prostych kroków!

Wykorzystanie gorącego spotkania do zaprojektowania fryzury może pomóc wszystkim typom włosów o falowanych lub gładkich włosach. Zapobiega również niszczeniu włosów przez żelazka. Więc pozostań w kontakcie; jeśli chcesz się tego nauczyć! Szybko i prosto omówimy wszystkie zawiłości związane z kręceniem włosów za pomocą szczotki do suszarki, więc czytaj dalej!

Krok do zwijania włosów za pomocą pędzla z suszarką

Metod na uzyskanie dużych, luźnych fal lub wyprostowanie naturalnych loków jest kilka. Przykładami tych instrumentów są żelazka faliste, trwałe i lokówki. Z drugiej strony użycie szczotki do suszarki jest jednym z najszybszych i najczystszych sposobów na uzyskanie loków lub fal, ponieważ nie szkodzi włosom, jak niektóre inne techniki. włosy lub zamienia dzikie loki w miękkie fale. Poniżej opisaliśmy kroki, jak kręcić włosy szczotką do suszarki:

Krok 1. Chwyć warstwy włosów

Aby zrobić loki z włosów, musisz pamiętać, że włosy muszą mieć około 1 cala średnicy w każdej warstwie. Szczotka do suszarki nie jest tak wydajna, jeśli za jednym razem chwytasz znacznie więcej włosów. Aby zminimalizować plątanie, wyszczotkuj każdy kawałek włosów zwykłą szczotką, a następnie użyj szczotki do suszarki. Umieść szczotkę z gorącym powietrzem pod maleńką garstką włosów w kierunku nasady.

Krok 2. Zwiń włosy obrazem szczotki z gorącym powietrzem

Zwinąć początkową część włosów, owijając je wokół szczotki do suszarki. Następnie powoli obracając zgodnie z ruchem wskazówek zegara szczoteczkę do środka, wypchnij spotkanie na zewnątrz w kierunku nasady włosa. Kiedy przesuwasz szczotkę do suszarki do środka, sprawnie przesuwaj włosy pod i w poprzek gorącego spotkania.

Krok 3. Zwiń włosy za pomocą szczotki do suszarki

Przesuń szczoteczkę w górę nad cebulkami włosów, podkręcając otaczające je włosy. Trzymaj szczotkę do suszarki na miejscu przez co najmniej dziesięć sekund po dotarciu do korzeni. Następnie wyciągnij szczotkę z gorącym powietrzem w pobliżu włosów, aby uzyskać ładne końce, dzięki czemu loki wypadną ze szczotki suszarki. Jeśli włosy zaplątają się w szczotkę suszarki, należy je ostrożnie rozplątać. Następnie, przed ponownym użyciem szczotki do suszarki, wyszczotkuj włosy zwykłą szczotką. Po zakończeniu kręcenia każdego loku, spryskaj go pianką zwiększającą objętość włosów.

Krok 4. Zastosuj serum do włosów

Użyj dłoni, wciśnij monetową ilość gładszego serum między dłonie i delikatnie je wmasuj. Następnie wetrzyj dłonie we włosy. Zadbaj o równomierne rozprowadzenie serum wygładzającego we włosach. Serum wygładzające może pomóc w zmniejszeniu szorstkości włosów. Dowiedz się, jak aplikować serum do włosów.

Krok 5. Wyszczotkuj włosy gorącą szczotką do suszarki

Połącz włosy tylko z podgrzewaną szczotką do włosów, aby wyrównać kręcone włosy. Jeśli chcesz zamienić swoje naturalne, szorstkie loki w fale, musisz użyć wyjątkowo szczotki z gorącym powietrzem. Zamiast zwijać każdą małą część włosów, użyj szczotki z gorącym powietrzem, aby szczotkować każdą część. Twoje włosy mogą wyglądać gładko i jedwabiście po użyciu rozgrzanej szczotki. Rozpocznij szczotkowanie od nasady włosów i kieruj się aż do nasady włosów. Następnie delikatnie wyczesz włosy, aby umożliwić rozczesywanie ciepłej suszarki i sprawić, że włosy będą przyjemne.

Krok 6. Powtórz proces

.Jeszcze przed przystąpieniem do pracy z górną częścią włosów, zakończ pracę nad dolną warstwą. Powal jedną małą porcję włosów za pomocą szczotki z gorącym powietrzem podczas pracy na najwyższej warstwie włosów. Podczas czesania ostatniego pasma włosów wyprostuj (lub zakręć) każdy kawałek osobno.

Krok 7. Daj ostateczny szlif

Nałóż ostatnie poprawki na włosy. Spraw, aby twoje włosy były ostatnim cięciem i warstwą regulowanego lakieru do włosów, gdy już to wszystko zakończysz. Odczekaj, aż włosy dokładnie wyschną przed ich czesaniem lub szczotkowaniem. Odwróć pozytywnie głowę i spryskaj korzeń lakierem do włosów, aby zapewnić ostatnią grubość. Jeśli do kontrolowania loków używałaś szczotki z gorącym powietrzem, błyszczący spritz pomógłby podkreślić twoje gładkie, aksamitne loki.

To okładka!

Cieszymy się, że wszyscy nauczycie się kręcić włosy szczotką do suszarki. Powyżej wspomnieliśmy o siedmiu krokach, które pomagają zwinąć proste włosy i nadać włosom naturalnie kręcony wygląd. Jeśli więc nie wiesz o kręceniu włosów lub nawet używaniu szczotki do suszarki, nie panikuj; napisaliśmy wszystko dla Ciebie. Dziękuję, przyjaciele, za trzymanie się tego artykułu na końcu! Przeczytaj powiązane artykuły; know-how prostowania włosów suszarką i jaka jest najlepsza suszarka do czarnych włosów.