Jak zrobić sploof bez arkusza suszarki? 4 proste kroki!

Zastanawiasz się, jak wykonać sploof bez arkusza suszarki? Możesz zrobić sploof z aktywnym węglem i sztywnymi plastikowymi butelkami. Do wykonania sploofu potrzebujesz także Febreze, papieru toaletowego, gumki lub noża. Sploof nie jest nową sztuczką ani nie jest trudny do wyprodukowania.

W rzeczywistości, jeśli chodzi o sprzęt zwykłego palacza konopi, sploof jest prawdopodobnie jednym z najprostszych dodatków. Chociaż nie posiadam sploofa, muszę przyznać, że jest to gadżet, którego potrzebowałem od razu w pewnym momencie życia.

Jak zrobić sploof bez arkusza suszarki? 4 proste kroki!

Sploof, który jest słowem, które wszyscy rozumiemy, jest zasłoną dla wspomnianego dymu, który wytwarzasz podczas palenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o dym, który wyrzucasz po zapaleniu cygara, giętarki lub szczerym. Więc podejdźmy bliżej!

Co to jest sploof?

Szczególnie zależy mi na tym, by sploof był dodatkiem do dymu, który wyrzucasz. Ale nie martw się, ilość dymu powstającego na końcu garnka jest niewielka. Jednak w ograniczonej przestrzeni może to być powodem do niepokoju. Z drugiej strony sploof działa jak filtr dla ciężkich chmur dymu, które wydychasz. Jasne, tworzenie pączków, budowanie mostów lub nadmuchiwanie jachtu podobnego do Frodo jest trudne. To jednak utrzymuje Cię poza zasięgiem wzroku.

Sploofy wydają się być obiektami w kształcie walca z dwoma otwartymi końcami. Jeden koniec ma być przerwą, która na ogół jest dość duża i obejmuje całe usta. Tam właśnie chodzą usta po tym, jak zaciągniesz się ze swojej najlepszej broni, a przed wydaleniem. Mechanika sploofa jest prosta. Podczas wydechu od strony ustnika gadżet przepuszcza dym przez kilka siatek. Cząsteczki dymu rozpraszają się i rozdzielają, przechodząc przez wszystkie siatki i systemy przesiewające. W rezultacie, gdy dym wydobywa się z drugiego końca, nie wydaje się, że jest to ciężka chmura, której można by się spodziewać.

Kroki tworzenia sploofu bez arkuszy suszarki

Są po prostu dwie metody: pierwsza to użycie plastikowej butelki, a druga to użycie węgla aktywnego, dzięki któremu można szybko nauczyć się robić sploof bez arkusza suszarki. Przeczytaj uważnie poniższe kroki, aby utworzyć sploof.

Krok 1. Zdobądź twardą plastikową butelkę

Pierwszą rzeczą jest zlokalizowanie plastikowej butelki z szerszym otworem na usta. Butelki Gatorade i każdego innego napoju sportowego działają idealnie. Twój dym popłynie cały. Dlatego przeczytaj to miejsce, jeśli ustnik jest za mały, a nic nie zrobisz.

Krok 2. Użyj noża, aby zrobić dziury w butelce

Trzymaj nożem dziurki w dnie butelki. Nie chcesz tym razem otwartego końca, aby zrobić pewną liczbę arkuszy suszarki. Ponadto możesz zmniejszyć ilość dymu wydobywającego się z butelki, kontrolując przepływ powietrza.

Krok 3. Użyj gumki

Przywiąż chusteczkę toaletową lub papier do wycierania na dnie plastikowego pojemnika za pomocą gumek. Będą one służyć jako ostatni ekran, uwalniając i oddzielając od siebie cząsteczki dymu. Możesz użyć tylu, ile chcesz, ale zalecamy rozpoczęcie od trzech, a następnie pójście w górę. Jeśli użyjesz zbyt wielu powłok, ograniczysz dym w butelce, co nie jest pożądanym efektem.

Krok 4. Użyj Febreze

Spryskając ręcznik papierowy Febreze, owiń go wokół podstawy plastikowego pojemnika za pomocą gumek, aby ukryć powstałe wcześniej dziury. Następnie spryskaj kilka dodatkowych arkuszy ręcznika papierowego Febreze i włóż je na dno butelki. Powinny być dociśnięte do dołu. Włóż kilka dodatkowych arkuszy ręczników papierowych na dno butelki, ale nie używaj na nich Febreze. Jest tak, że jeśli przypadkowo przyłożysz spryskany Febreze papierowy ręcznik do ust, nie uzyskasz nieprzyjemnego posmaku detergentu.

Tworzenie Sploofu za pomocą węgla aktywnego

Możesz również wykonać sploof za pomocą węgla aktywnego; przeczytaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się więcej o tworzeniu sploofu za pomocą węgla aktywnego.

Krok 1. Weź pojemnik na pigułki z dużym otworem

Zrób cztery małe otwory w dnie plastikowego pojemnika, odwracając go do góry nogami. Przebij również ogromną dziurę w pokrywie pojemnika.

Krok 2. Dodaj węgiel aktywny do środka

Teraz strzępisz kawałek ręcznika papierowego nieco dłuższy niż długość używanego plastikowego pojemnika. Połóż kawałek ręcznika papierowego na równej powierzchni i wlej do niego łyżkę węgla aktywnego (w zależności od wielkości pojemnika). Teraz przejdziemy do sekcji, którą znasz. Jakbyś zwijał grubą taśmę, zwiń papierowy ręcznik z węglem aktywnym. Następnie polej wodą tę masę, która wygląda jak staw. To włącza węgiel, a w rezultacie filtr.

Oto 8 najlepszych alternatywnych arkuszy suszarki.

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się wszystkiego o tym, jak zrobić sploof bez arkusza suszarki; teraz możesz łatwo zrobić sploof, używając niektórych artykułów gospodarstwa domowego, ale dokładne wykonanie wszystkich kroków może bardzo pomóc w uzyskaniu idealnego sploofu. Dziękuję, przyjaciele, za bycie z nami!

Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak podłączyć pralkę i suszarkę i jak sprawdzić, czy otwór wentylacyjny suszarki jest zatkany.