Jak zrobić pudełko na darowizny w domu? 3 proste sposoby!

Jak zrobić pudełko na darowizny w domu? Jest wiele sposobów na zrobienie jednego, a dzisiaj nauczymy się trzech sposobów, aby to zrobić. Ale aby to osiągnąć, musisz mieć materiały niezbędne do ukończenia procesu w inny sposób; wyjdzie to na całkowitą porażkę, jeśli zrobisz to w niewłaściwy sposób z wadliwymi materiałami. Łatwo się złamie.

Dobrze, że znaleźliśmy materiały, które mają mocne podstawy, aby nadążyć za idealną skrzynką na datki. Dzięki temu nie będziesz już musiał się martwić, że się zepsuje i będzie kosztować więcej pieniędzy, ponieważ jest to trochę drogie w zależności od jakości, za którą płacisz. Przynajmniej w majsterkowaniu jesteś za to odpowiedzialny.

Jak zrobić pudełko na darowizny w domu? 3 proste sposoby!

Ponieważ wiele organizacji charytatywnych zostało opublikowanych na przestrzeni lat, wiele darowizn napływa w związku z sytuacją, w której się znajdujemy. Dlatego dzisiaj nauczymy się, jak zrobić pudełko na datki w domu. W ten sposób łatwiej będzie Ci je zrobić bez opłat związanych z zakupem drogiego pudełka na darowizny. Nie marnujmy więcej czasu. Dzięki temu powinniśmy teraz przejść do następnej części procesu, aby zobaczyć, co nas czeka. Pamiętaj też, aby mieć oko na kilka podstawowych słów kluczowych, ponieważ mogą się przydać, jeśli będą potrzebne do wykorzystania w przyszłości. Niezależnie od tego przejdźmy do głównego tematu, który omawiamy w tym artykule.

Sposoby tworzenia pudełek na darowizny

Jak zrobić pudełko na darowizny w domu? Przed wykonaniem niektórych pudełek powinny istnieć wskazówki, których musisz przestrzegać, aby zrobić to poprawnie. W przeciwnym razie może wyjść na awarię. Wiem, że nie chcesz, aby tak się stało, więc przygotowaliśmy dla Ciebie kilka kroków. Postępuj zgodnie z nim, jeśli chcesz:

Sposób nr 1. Używanie starego lub zapasowego drewna

Chociaż niektóre pudełka na darowizny możesz wykonać z metalu lub jakiegoś materiału, nie można ich utworzyć po prostu za pomocą narzędzi domowych lub ręcznie, ponieważ będzie to wymagało dodatkowych kroków. W takim przypadku użycie zapasowego lub starego drewna byłoby lepszym wyborem, gdybyś miał zbudować skrzynkę na darowizny bezpośrednio z domu. Zagłębmy się w to głębiej. Ponieważ zapasowe drewno nie jest używane zbyt często do niektórych mebli lub tym podobnych rzeczy, pozostaje w tyle, ponieważ będzie niepotrzebne i nie będzie już używane do produkcji. Ale w tym przypadku będzie nam to pomocne. Wykorzystamy to na naszą korzyść. Od tego momentu będziesz musiał zbierać drewniane płyty o tym samym rozmiarze.

Przytnij je do średniego lub pożądanego rozmiaru i upewnij się, że mierzysz wszystkie płyty z dokładnym pomiarem. Po zakończeniu pomiaru nadszedł czas, aby je wszystkie przykleić. Możesz użyć kleju do drewna, jeśli masz niski budżet, ale użyj kleju i kilku wkrętów do drewna od razu, jeśli chcesz mocne wiązanie. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoja skrzynka na darowizny wytrzyma bardzo długo, ponieważ podwójna ochrona, którą zapewnia drewnu, nie zostanie łatwo złamana przez zwykły upadek lub uszkodzenie części. Możesz chcieć wiedzieć, jak zbudować pudełko na darowizny odzieży.

Sposób nr 2. Karton lub stare pudełka

Nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, ale kartony mają różne rozmiary i grubości w zależności od dostawcy, od którego otrzymujesz. Nie ma to jednak dla nas znaczenia, ponieważ wystarczy gruby. Ale zanim zagłębimy się w to głębiej, przygotuj nożyczki, pudełko, taśmę i trochę okładek. Teraz kontynuujmy. Podczas tworzenia pudełka na darowizny przy użyciu tych materiałów mogą wydawać się, że nie są wystarczająco wytrzymałe, aby pomieścić coś w środku. Przestań myśleć. Właściwie, dzięki odpowiednim materiałom, może być bardzo wytrzymały, aby mieć coś dużego w środku, i dzisiaj to właśnie robimy. Wytnij z pudełka wszystkie niepotrzebne części.

Po zakończeniu cięcia przykryj go i przyklej taśmą, aby upewnić się, że jeśli pada deszcz, wilgoć nie zwilży pudełka, powodując jego pogniecenie lub rozdarcie, gdy masz cały ten zestaw, zaklej wszystkie otwory, aby upewnić się, że trzymają się razem. I proszę bardzo, teraz masz pudełko na datki wykonane z kartonu. Przeczytaj także, gdzie kupić pudełka na darowizny.

Sposób #3. Przezroczyste pojemniki

Każdy pojemnik wystarczy. Niezależnie od tego, czy jest duży, czy mały, oprzyj go na tym, co zamierzasz umieścić. W razie potrzeby przetnij, jeśli nie, nie ma już potrzeby cięcia; zachowaj to tak, jak jest, i wszystko gotowe. Dowiedz się więcej o pomysłach na pudełko darowizn.

To okładka!

Jak zrobić pudełko na darowizny w domu? Teraz, gdy już wiesz, jak zrobić pudełko na darowizny w domu, będzie to wystarczająco proste, abyś był gotowy, aby je stworzyć. Dzięki temu możesz być przygotowany na akcje charytatywne lub zbiórki darowizn. Zrób nawet dużo, aby uniknąć problemów, jeśli chcesz. Mówiąc o darowiznach, mamy wiele sposobów przekazywania darowizn, a jednym z nich jest robienie tego online. Kiedy nie jesteś już zainteresowany darowiznami, które są dokonywane osobiście, możesz przejść do trybu online. Przeczytaj, jak utworzyć łącze do strony darowizn w systemie PayPal.