Jak zrobić online RSVP na ślub i etykietę?

Osoby zainteresowane dowiedzeniem się, jak zrobić RSVP online dla ślubu, mogą uprościć przetwarzanie RSVP online w dwóch krokach. Możesz tworzyć cyfrowe RSVP na wesele za pomocą swojej strony ślubnej, a następnie zapewnić odpowiednią etykietę, prosząc o nie swoich gości.

Porozmawiamy również o tym, czy weselne RSVP online nie będzie tandetnym sposobem ich wysłania. Aby uzyskać dodatkowe wskazówki, sprawdź, kiedy powinno nastąpić RSVP na ślub, aby otrzymać je na czas.

Jak zrobić online RSVP na ślub i etykietę?

Jak łatwo zrobić RSVP online na ślub

Krok 1. Użyj swojej strony ślubnej

 • Pierwszym sposobem na stworzenie swojego ślubu RSVP online jest skorzystanie z witryny ślubnej; jest to również najłatwiejsze podejście do tworzenia RSVP online, ponieważ większość wesel ma już stronę internetową
 • Wybierz narzędzie do tworzenia witryn ślubnych, które odpowiada Twojemu budżetowi, ale aby zaoszczędzić czas i dodatkowe wydatki związane ze znalezieniem kreatora, który oferuje zaproszenia ślubne online, upewnij się, że ta funkcja jest uwzględniona w ty wybierzesz
 • Zapoznaj się z funkcją zaproszenia ślubnego online wybranego kreatora witryn ślubnych, zwłaszcza z tym, jak zbiera on odpowiedzi; rozważ ich przetestowanie
 • Jeśli utworzyłeś już swoją witrynę ślubną, ale nie ma ona funkcji RSVP online, znajdź witrynę specjalnie zaprojektowaną do zbierania RSVP
 • Alternatywnie możesz utworzyć konkretny e-mail do otrzymywania odpowiedzi i upewnić się, że zawsze będziesz monitorować jego skrzynkę odbiorczą; możesz uporządkować odpowiedzi, tworząc folder poczty e-mail

Krok 2. Poproś o cyfrowe RSVP

 • Po złożeniu zaproszenia internetowego na wesele zaplanuj, jak poprosić o nie swoich gości
 • Niektórzy goście mogą nie znać cyfrowego świata, więc możesz skontaktować się z kimś innym, aby ich poprowadzić; może to być ktoś, kto z nimi mieszka, ale jeśli jest to tylko kilkoro starszych krewnych lub znajomych, możesz zadzwonić do nich po odpowiedź
 • Aby poinformować gości o RSVP online, uwzględnij je w zaproszeniu na ślub i na stronie internetowej
 • Upewnij się, że instrukcje są jasne, zwłaszcza że goście mogą oczekiwać karty RSVP z pakietem zaproszeń
 • Możesz także utworzyć stronę, grupę lub czat za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby powiadomić gości, że robisz RSVP na wesele online

Czy powinieneś zrobić RSVP online?

Ślubne RSVP w dzisiejszych czasach może odbywać się online lub pocztą. Jednak niektóre wesela mogą być na tyle małe, że uważasz, że nie będziesz musiał dołączać karty RSVP do zaproszeń.

Para może również mieć ograniczony budżet na wysyłkę, a korzystanie z poczty e-mail lub istniejącej strony internetowej weselnej byłoby bardziej praktyczne, aby otrzymać RSVP od gości weselnych. Więc jeśli możesz odnieść się do tych czynników, nie ma powodu, aby nie robić RSVP online.

Po prostu pamiętaj o tych rozważaniach, aby upewnić się, że Twoje zaproszenie na ślub online będzie przebiegać sprawnie i że możesz zabezpieczyć liczbę gości dla dostawców:

 • Użyj odpowiedniego sformułowania, aby powiadomić gości o swoim ślubnym RSVP online
 • Wybierz witrynę przyjazną dla gości
 • Upewnij się, że goście, którzy nie znają się na technologii, mogą wysyłać swoje prośby
 • Zaplanuj w swoim kalendarzu, kiedy powiadomić gości, którzy nie wysłali jeszcze swojego potwierdzenia

Czy RSVP jest tandetny?

Zaproszenia ślubne online są obecnie typowe, więc robienie RSVP online nie jest tandetne. W końcu przejście na technologię cyfrową jest jeszcze wygodniejsze, ponieważ wszyscy jesteśmy obecnie online.

Nie ryzykujesz utraty karty RSVP w mailu lub zwrócenia jej z powodu błędnego adresu. Możesz też wygodnie zbierać wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu i dowolnym miejscu.

Ale jeśli nadal chcesz mieć tradycyjny pakiet zaproszeń i dołączyć kartę RSVP do swoich zaproszeń, zapoznaj się z kosztami wysyłki. Oto, ile kosztuje opłata pocztowa za zaproszenia ślubne, ponieważ poniesiesz wydatki na RSVP gości.

Jak goście RSVP online?

Jeśli masz internetowe RSVP dotyczące ślubu na swojej stronie ślubnej, goście odwiedzą dedykowaną stronę RSVP w Twojej witrynie. Następnie, w zależności od funkcji wybranej witryny, goście będą zazwyczaj wyszukiwać swoje nazwiska na stronie RSVP.

Następnie mogą odpowiedzieć, czy mogą uczestniczyć i poinformować, czy uwzględniłeś preferencje dotyczące posiłków. Niektórzy konsultanci online mają nawet pytania dotyczące szczegółów podróży, na które goście mogą odpowiedzieć.

Jeśli zapraszasz wiele osób w jednym gospodarstwie domowym, jeden gość może odpowiedzieć w imieniu swojego partnera lub członka rodziny za pośrednictwem strony RSVP. Następnie oczekuj powiadomienia na swój adres e-mail, kto pojedzie na Twój ślub.

Jak napisać online RSVP na zaproszenie na ślub?

Dołącz do zaproszenia na ślub, że RSVP będzie online. Napisz krótkie, ale zrozumiałe zdanie, takie jak:

 • RSVP online na [stronie ślubnej]
 • Proszę odwiedzić [stronę ślubną/stronę RSVP online], aby odpowiedzieć do [data, w której musisz sfinalizować listę gości]
 • Prosimy o przesłanie odpowiedzi do [data uzupełnienia listy gości] na [strona ślubna/strona internetowa RSVP]

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jak zrobić RSVP na wesele za pomocą poczty e-mail lub witryny ślubnej.

Proces będzie zależał od wybranej witryny, ale pamiętaj, aby powiadomić gości za pomocą zaproszeń, że RSVP będzie online. Skorzystaj z naszych przykładów sformułowań i nie bój się sprawdzać z gośćmi, czy jeszcze nie odpowiedzieli.