Jak zrobić łupy na zasłony? 4 proste kroki!

Swags to wzory dodawane do zasłon, aby wyglądały pięknie. Są to materiały z tkaniny wciśnięte między plisy zasłon, głównie w pięknym celu.

Nauczyłem ludzi dawno temu, jak robić łupy na zasłony, a teraz wracają, aby dowiedzieć się więcej. Tym razem chodzi o coś więcej. Zasłony z ozdobami są droższe niż zasłony bez.

Jak zrobić łupy na zasłony? 4 proste kroki!

Ponieważ jest to drogie, wiele osób zostawia już wykonane w sklepach i zbiera potrzebne materiały i wytwarza je samodzielnie. Właśnie dlatego jestem tutaj, aby poprowadzić Cię, jak się do nich zabrać.

Robienie ozdobników na zasłonach to specjalny proces, a my mamy różne rodzaje ozdobników, które możesz wykonać na zasłony. Dostępne są różne typy;

 • Imperium
 • Swagi na tyczce
 •  Kingston 
 • murphy, zwycięstwo
 • Szczupak Kingston
 • podstawowy łup na tyczce
 • Wiedeń
 • Squire
 • rozbudowane imperium
 • podstawowe plisy i wiele innych

Aby powiesić swoje łupy na zasłonach, potrzeba kilku materiałów;

 • materiał draperii
 • Nożyczki
 • taśma miernicza
 • maszyna do szycia
 • igła i nić
 • deska do prasowania i szpilki 

Kroki, jak zrobić łupy na zasłony

Krok 1: Przygotuj materiał draperii

Materiały draperii są najpierw brane pod uwagę przy robieniu swag na zasłony, ponieważ zawieszone są na nich. Dlatego procedury tworzenia swag na zasłony są niekompletne bez materiałów draperii.

Materiały draperii są najczęściej plisowane, a szerokość i głębokość swag są mierzone. Użyj miarki i zmierz długość łupu na materiale draperii. Zmierz również głębokość materiału draperii.

W tym procesie możesz użyć taśmy mierniczej lub miarki. Po wykonaniu pomiaru upewnij się, że zapis jest bezpieczny, ponieważ będzie potrzebny w przyszłości.

Krok 2: Zdobądź materiały do ​​wykorzystania jako gadżety

Po dokonaniu pomiarów swag, materiał, który ma być użyty, jest oddzielony od materiału, który ma być użyty jako zasłony, a te materiały są bardziej fantazyjne i atrakcyjne.

Gdy będą gotowe, złóż zmierzone łupy, ułóż je odpowiednio i zepnij, a następnie przejdź do następnego kroku.

Krok 3: Umieść materiał draperii na desce do prasowania

Ponieważ materiał i draperie są gotowe, następnym etapem tworzenia drapowań na zasłony jest umieszczenie materiału draperii na desce do prasowania. Zgodnie z pomiarami pobranych i oznaczonych łupów, użyj szpilek i przytrzymaj je do materiału draperii i upewnij się, że są na swoim miejscu.

Krok 4: Zszyj łup z materiałem draperii

Kiedy musiałeś przypiąć ozdoby do materiału draperii, zszyj je razem i upewnij się, że ozdoby są umieszczone przed zasłonami, aby pokazać, jak atrakcyjny jest. Jeśli nie stać Cię na maszynę do szycia, nie musisz się martwić. Możesz improwizować za pomocą igły i nici, a mimo to uzyskać pożądany wygląd.

Krok 5: Sprawdź korekty

Aby ukończyć kroki, jak zrobić łupy na zasłony, musisz upewnić się, że dokonałeś niezbędnych korekt, zaczynając od plis na zasłonach. Określ, jak blisko lub daleko są od lewej do prawej.

Upewnij się, że umieściłeś łupy w miejscu, w którym wykonałeś pomiary. Jeśli tak nie jest, nie wahaj się wprowadzić niezbędnych zmian. Bez sprawdzenia, gdzie się dostosować, ludzie nie uznają Twojej pracy za atrakcyjną i nie będziesz konsultować się z Tobą w sprawie jakiegokolwiek coachingu.

Niemniej jednak, jeśli sprawdzisz swoje prace, Twoja praca wygląda bardziej profesjonalnie, a także atrakcyjnie.

Dlaczego Swags są stworzone do zasłon?

Swags są w zasadzie stworzone, aby bardziej urozmaicić salon i sprawić, by Twój dom wyglądał bardzo egzotycznie. Do tej pory ludzie po prostu kupują zasłony i wieszają je, nie myśląc o żadnej innej przyprawie, której mogliby użyć, aby firany wyglądały bardziej atrakcyjnie.

Miałam przyjaciela, który kocha modę. Nauczył mnie, jak robić łupy na zasłony, a ja zrobiłam swój pierwszy łup. Potem zakochałem się w tym procesie. Musisz dołączyć do ligi i upiększyć swój salon. Wszystko czego potrzebujemy to Twoja pasja.

Jaki jest koszt robienia łupów na zasłony?

Za 100 dolarów powinieneś być w stanie zdobyć materiały na łupy, ponieważ są one drogie. Za 50 dolarów możesz dostać materiał na draperię ze sklepów z używanymi rzeczami. Dlatego przy 150 $ i 3 godzinach powinieneś dostać do swojego salonu piękne łupy.

Cóż, robienie swag na zasłony to wyjątkowy proces. Przygotuj wszystkie niezbędne materiały, zanim przejdziesz do kolejnych kroków.

Koszt wykonania łupów na zasłony nie jest duży, choć ludzi powyżej przeciętnej może na to nie stać.

Wniosek 

To piękny pomysł, aby urozmaicić sypialnię i salon ozdobionymi zasłonami. Jak zrobić swags na zasłony nie jest zbyt daleko idące, a materiały nie są pozyskiwane z księżyca. Potrzebujesz czasu i poświęcenia.

Wybierz rodzaj łupu i pracuj nad nim. Zaufaj mi, wykonanie powyższych kroków da ci to, co najlepsze i nie będziesz prosić o więcej pikanterii.