Jak zresetować światło filtra wody w lodówce Whirlpool? 2 proste kroki!

Czy wiesz, jak zresetować lampkę filtra wody w lodówce Whirlpool? Cóż, możesz to zrobić niewiarygodnie w kilka sekund. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać ikonę resetowania i dotknąć jej przez trzy sekundy. Obecnie niektóre lodówki mają wbudowane dystrybutory wody, z których jednym jest lodówka Whirlpool.

Dozownik wody zwykle znajduje się na drzwiach lodówki i może dozować zimną wodę, a niektóre projekty mogą wydawać kostki lodu.

Jak zresetować światło filtra wody w lodówce Whirlpool? 2 proste kroki!

Możesz być zaniepokojony, dlaczego wskaźnik świetlny filtra wody wydaje się mówić niewłaściwą rzecz. Właściwie możesz zignorować taki mały problem, ale kto chce zepsutego wskaźnika? To zawsze może doprowadzić kogokolwiek w twoim domu do nieporozumień, szczególnie dla twoich gości.

Dlatego mądrze jest to naprawić. W rzeczywistości wyjęcie z kieszeni ani grosza nie będzie Cię kosztować. Musisz przeznaczyć kilka sekund na ukończenie tej pracy. Tak więc, drogi przyjacielu, ten artykuł jest dla Ciebie, jeśli masz motywację, aby naprawić lampkę filtra wody w lodówce Whirlpool poprzez jej ponowne uruchomienie. Po prostu przewijaj!

Kroki resetowania światła filtra wody w lodówce Whirlpool

Musisz pamiętać, że nie wszystkie lodówki Whirlpool, które mają dystrybutory wody, są zaprojektowane w podobny sposób, a proces odpowiedzi na nasze pytanie, które brzmi: „jak zresetować światło filtra wody w lodówce Whirlpool?” Bedzie się różnić.

Krok 1. Znajdź przycisk sterowania filtrem wody

Ten przycisk jest jedynym przyciskiem, który umożliwi zresetowanie światła filtra wody. Tak więc, nieumiejętność złapania go, to nieudane zresetowanie światła filtra wody. Może istnieją inne możliwe sposoby, ale prawdopodobnie jest to poza zakresem naszego zrozumienia. Oznacza to, że tylko profesjonalni technicy są w stanie to zrobić.

W przypadku większości lodówek Whirlpool przycisk, który chcemy wyszukać, jest łatwo zlokalizowany, ponieważ znajduje się po prostu w górę lub w dół wskaźnika światła, więc jak zresetować wskaźnik filtra wody w lodówce Whirlpool. Jednak, jak powiedzieliśmy wcześniej, ta lokalizacja nie jest taka sama dla wszystkich. Dobrą rzeczą do rozważenia w odniesieniu do lokalizacji jest rodzaj drzwi, jakie ma lodówka Whirlpool.

Francuska lodówka Whirlpool

Ten rodzaj lodówki umożliwia osobie, aby wszystko wewnątrz lodówki było widoczne dla ich wzroku. Może mieć zamrażarkę na dnie lub nie; to zależy. Dzięki tej lodówce możesz włożyć dużą, a nawet bardzo dużą pizzę. Jego konstrukcja ma na celu maksymalizację przestrzeni lodówki. W rzeczywistości ten projekt jest modny na rynku.

Wróćmy teraz do naszego pytania. Gdzie mogę znaleźć przycisk resetowania światła filtra wody? Jeśli masz francuską lodówkę z drzwiami lub lodówkę Whirlpool, ten przycisk możesz znaleźć wewnątrz lodówki. Otwórz lodówkę i skup się na właściwym obszarze. Tam go zlokalizujesz w górnej części. Lodówki francuskie z zamrażarką na dole mają jednak ten przycisk w innym miejscu.

Nie musisz już otwierać lodówki, aby złapać ten przycisk. Zamiast tego można go zobaczyć na panelu dotykowym lodówki.

Lodówka side-by-side Whirlpool

Ta stylowo wyglądająca lodówka jest idealna dla osób, które przechowują dużo mrożonych produktów. Jak to możliwe? Jak sama nazwa wskazuje, ta lodówka ma drzwi obok siebie, w tym zamrażarkę po lewej stronie i obszar lodówki po prawej stronie. Jednak zauważalną wadą tego typu lodówki jest duża przestrzeń, gdyż obie sekcje są wąskie.

Dzięki tej lodówce nie będziesz w stanie przechowywać dużych lub szerokich przedmiotów, takich jak pizza. Tyle trzeba wiedzieć o lodówce side-by-side. Jednak w tym artykule chcemy skupić się na resetowaniu światła filtra wody. Więc gdzie można go znaleźć? Znajduje się nad przyciskiem kranu na zewnątrz lodówki.

Krok 2. Kliknij, aby zresetować

Możesz być zaskoczony, ale zresetowanie światła filtra wody można wykonać w zaledwie 2 prostych krokach. I tak, oczywiście, to jest ostatnie. Wystarczy przyłożyć palec do tego przycisku i pozostawić go nieruchomo przez około 3 sekundy, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy lub zmieni się kolor światła. Jeśli stuknięcie nic nie dało, sprawdź ponownie, czy rzeczywiście kliknąłeś właściwy. To znaczy, mogłeś dotknąć znaku zamiast przycisku. Tak, tak się dzieje, więc lepiej się upewnić.

Ale proces resetowania będzie zupełnie inny w przypadku francuskiej lodówki Whirlpool z zamrażarką na dole. Ponieważ ma touchpad, będzie to obszar, który musimy wykorzystać, aby zakończyć to zadanie. Naciśnij jednocześnie opcje „szybkie chłodzenie” i „oszczędzanie energii” na touchpadzie.

Rób to, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy. Będziesz wiedział, że to sukces, jeśli zmienił kolor światła.

Końcowe słowa

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu nauczyłeś się resetować lampkę filtra wody w lodówce Whirlpool. Dziękuję bardzo za przeczytanie tego artykułu. Twój czas i wysiłek są bardzo doceniane! Jeśli nadal chcesz wiedzieć więcej o filtrach do lodówki, kliknij tutaj, jak często wymieniać filtr do wody w lodówce. Dziękuje za przeczytanie!