Jak zresetować podkładki GE? Przeczytaj te niesamowite metody!

Zastanawiasz się, jak zresetować podkładki GE? Cóż, nie zastanawiaj się więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby ci pomóc. Pralkę GE można zresetować, po prostu wyjmując ją z gniazdka elektrycznego na 60 sekund, a następnie ponownie ją podłączając. Następnie podnieś górną część pralki w górę i w dół około sześć razy w ciągu 10 sekund.

Powinieneś teraz móc rozpocząć cykl po zresetowaniu silnika pralki.

Jak zresetować podkładki GE? Przeczytaj te niesamowite metody!

Zanim skontaktujesz się z profesjonalistą w szale, ponieważ pralka jest zablokowana w cyklu, odetchnij głęboko i spróbuj najpierw zresetować urządzenie. Technika resetowania pralek GE, w tym myjek Hydrowave i innych typów, jest stosunkowo prosta i może być szybkim, samodzielnym środkiem zaradczym, którego szukasz. Jeśli więc interesuje Cię ten temat, po prostu przeczytaj go na końcu. Następnie przyjrzyjmy się głębiej!

Dlaczego trzeba było zresetować pralki Ge?

Cóż, szukałeś, jak zresetować podkładki GE? W tym akapicie dowiesz się, jak odstawić pralkę i dlaczego należy ją zresetować. Resetowanie podkładek zależy głównie od rodzaju używanej podkładki. W zależności od rodzaju pralki, przyczyna problemów pralki i technika resetowania jest zupełnie inna. Na przykład problemy związane z silnikami spryskiwaczy są znane z pralek wyposażonych w GE Hydrowave.

Ponieważ system ten może nie mieć skrzyni biegów, silnik jest niezbędnym elementem w tych urządzeniach. W przypadku przepięcia, nierównomiernego obciążenia lub przerwy w zasilaniu, silnik może wymagać zresetowania. Opóźnienie w cyklu spowoduje zablokowanie systemów sterowania innych pralek GE. Awaria zasilania lub użycie przycisku stop/anuluj do zatrzymania cyklu prania zamiast ponownego uruchamiania może spowodować zatrzymanie procesu — pralka. Niezależnie od modelu pralek, za każdym razem, gdy pralka przestaje działać, silnik nie obraca się, nie spływa prawidłowo, lub z jakiegokolwiek powodu. Zawsze zresetuj swoje pralki GE najpierw samodzielnie, ale jeśli nie możesz ich zresetować, skontaktuj się z serwisantem.

Metody resetowania pralek GE Hydrowave

Załóżmy, że Twoja pralka hydrowave przestaje się obracać podczas cyklu prania. W takim przypadku nadszedł czas, aby zresetować pralkę, odłączając pralkę na co najmniej 60 sekund, aby ją zresetować, jeśli korzysta z technologii GE Hydrowave. Podłącz ponownie pralkę iw ciągu 30 sekund szybko otwórz i zamknij pokrywę. Na wykonanie tego zadania masz tylko 12-15 sekund.

Następnie podnieś pokrywę pralki maksymalnie o 2-3 cale i za każdym razem dokładnie sprawdzaj, czy zamyka się prawidłowo. Powinno to zakończyć proces resetowania silnika. Następnie rozpocznij cykl bez prania, aby upewnić się, że działa. Możesz wrzucić ubrania i zakończyć cykl prania, jeśli pralka zapełni się i zacznie regularnie pracować. Jeśli zauważysz, że Twoja pralka GE nie uruchamia się okresowo lub po małym załadowaniu prania wciąż pojawiają się te same problemy, powinieneś skontaktować się ze specjalistą.

Resetowanie innych pralek GE

Jeśli korzystasz z innych modeli pralek GE, które nie zawierają systemu hydrowave, w takim przypadku resetowanie pralki rozpoczynasz od odłączenia lub wyłączenia prądu od pralki na pół minuty tylko na innych pralkach GE modele maszyn. Następnie ponownie obróć pokrętło czasu pralki i wybierz dowolne ustawienie z wyjątkiem ostatniego cyklu prania. Wykonując te czynności, upewnij się, że system wodny działa prawidłowo, wiodąca energia elektryczna jest ponownie włączona i powinieneś rozwiązać problem. Jeśli masz te same problemy, musisz naprawić maszynę.

Inne metody resetowania pralki GE

Jeśli powyższe metody nie pomagają zresetować pralki GE, istnieje inna alternatywa resetowania pralki. W tej metodzie można zresetować pralkę GE po prostu przez zresetowanie silnika pralki. W tym celu możesz zresetować silnik swojej pralki, naciskając przycisk resetowania. Odłączenie pralki GE, a następnie ponowne jej podłączenie to powszechny sposób na zresetowanie urządzenia bez konieczności wciskania przycisku resetowania. Automatyczne pralki mogą zawierać mechanizm resetowania lub lokalizację, aby usunąć ten problem.

W efekcie pojawia się pytanie, czy odłączenie podkładki by ją zresetowało? Jest też tak, że wystarczyło odłączyć pralkę, odpoczywać przez 60 sekund, a następnie ponownie ją włożyć, aby ją zresetować. Moi przyjaciele, możecie również przeczytać o tym, jak zresetować podkładkę Maytag i jak zresetować podkładkę Kenmore.

To okładka!

Cieszymy się, że wszyscy zrozumiecie, jak zresetować podkładki GE. Więc jeśli czasami Twoja pralka GE powoduje jakieś wpadki, nie martw się. Wymieniliśmy wszystkie powyższe metody, które pomagają w zresetowaniu pralki. Możesz łatwo zresetować pralkę GE, niezależnie od tego, czy zawiera system hydrowave, czy nie. Wystarczy zrozumieć powyższe metody resetowania pralki. Dziękuję, moi przyjaciele, że jesteście z nami! Możesz również przeczytać o tym, jak naprawić podkładkę GE i przewodnik naprawy podkładek GE.