Jak znaleźć zagubione rzeczy w suszarce? 3 proste sposoby!

Martwisz się, jak znaleźć zagubione rzeczy w suszarce? Cóż, nie martw się. Ponieważ twoja suszarka do ubrań to sprytny mechanizm, który woli pożerać twoje rzeczy i ukrywać je w dziwnych miejscach, będziesz musiał przeszukiwać wiele miejsc w poszukiwaniu rzeczy. Latarka będzie Twoim najbliższym przyjacielem w tej sytuacji.

Najpierw wsuń latarkę głębiej w bęben i wyeliminuj wszystko, co można usunąć za pomocą szczypiec lub rąk. Sprawdź, czy nie ma żadnego oporu lub zaczepienia, gdy kręcisz bębnem. Sprawdź, czy nie ma niczego uwięzionego w małych otworach i, jeśli to możliwe, usuń je.

Jak znaleźć zagubione rzeczy w suszarce? 3 proste sposoby!

Następnie, aby dosięgnąć wszystkiego, co znajduje się między zewnętrznymi bębnami lub zewnętrznym bębnem, należy wykonać wyrwę między metalową krawędzią wewnętrznego bębna suszarki a metalową uszczelką. Aby uzyskać dodatkową dźwignię, można użyć klucza płaskiego. Przyjrzyjmy się bliżej kilku metodom, które pomogą Ci znaleźć zagubione przedmioty na suszarce!

Sposoby znajdowania zgubionych rzeczy w suszarce

Twój naszyjnik, pierścionek lub skarpetki zgubiły się w suszarce, której nie wiesz jak znaleźć? W tym artykule omówiliśmy krok po kroku, jak znaleźć zagubione rzeczy w suszarce. Czasami zdarza się, że nagle znalazłeś zgubiony naszyjnik ukryty pomiędzy zewnętrznymi i wewnętrznymi bębnami suszarki. Tyle że jeszcze go nie złapałeś, bo nie wiesz jak się go pozbyć! Oto wszystko, czego musisz spróbować, szukając naszyjnika w suszarce.

#1. Wykorzystaj swoje ręce

Jeśli Twoja suszarka do ubrań jest wyłączona, ale nie obracasz bębna na siłę, możesz bezpiecznie odzyskać sprytną skarpetę z tyłu suszarki, używając tylko rąk i jest to łatwy sposób na znalezienie zagubionych rzeczy w suszarce.

Z drugiej strony, jeśli w suszarce zgubią się fiszbiny lub inne drobne przedmioty, możesz je łatwo znaleźć za pomocą palców. Ale widząc rzeczy, te metody są bardzo czasochłonne i wydaje się trochę skomplikowane, że musisz użyć niektórych narzędzi, takich jak śrubokręt lub klucz, które ci w tym pomogą.

Jeśli twoje ulubione koszule lub inne części ubrania utknęły między zewnętrznym i wewnętrznym bębnem, możesz użyć palców, aby wyjąć go z suszarki. Ale zanim użyjesz palca, sprawdź, czy palce muszą być wystarczająco duże, aby wykonać to zadanie. Ale ściereczka, która utknęła między suszarką a bębnem, jest bardzo delikatna. Po prostu marnuję czas na wyciąganie go palcami, ale kiedy próbujesz go wyjąć, rozdziera się na kawałki w suszarce.

Ale zanim cokolwiek zrobisz, upewnij się, że odłączyłeś suszarkę. W przeciwnym razie istnieje ryzyko porażenia prądem.

#2. Za pomocą szczypiec

Przedmioty metalowe, takie jak pierścionek, metalowy łańcuszek, metalowy kolczyk czy bransoletka, są bardzo śliskie, gdy ich dotykasz. Dlatego nie da się ich zdjąć z suszarki rękoma lub palcami. W takim przypadku potrzebujesz specjalnego rodzaju narzędzia, takiego jak szczypce. Weź kilka szczypiec, delikatnie je ściśnij i zacznij pracować nad tego rodzaju przedmiotami z otworów, jeśli utkną w wewnętrznej części bębna suszarki. Piler działa bardzo skutecznie w znajdowaniu takich przedmiotów, a także możesz zaoszczędzić swój cenny czas, korzystając z niego.

#3. Za pomocą śrubokręta

Inną fantastyczną rzeczą w odnajdywaniu zagubionych informacji w suszarce jest użycie śrubokręta lub klucza. Aby dotrzeć do wszystkiego, co utknęło między zewnętrznymi lub wewnętrznymi bębnami suszarki, musisz mieć dodatkową dźwignię. Umieść płaski śrubokręt między gumową uszczelką lub wewnętrzną krawędzią bębna za pomocą płaskiego śrubokręta. Aby usunąć bardziej niezwykłą przestrzeń niż kiedykolwiek, używając tylko palców, przekręć śrubokręt pionowo. Będziesz mógł dokładnie wyjąć przedmiot szczypcami lub palcami dzięki większej przestrzeni między brzegami suszarki i gumową uszczelką.

Możesz również spróbować złapać pętelki z tkaniny lub metalowe naszyjniki za pomocą cienkiego drutu. Po wyjęciu przedmiotu włącz suszarkę i uruchom na niej pusty cykl, aby zapewnić odpowiednią odległość między bębnem suszarki a gumową uszczelką.

Jeśli przestrzeń wydaje się nierówna, użyj drewnianego młotka, aby zatrzasnąć tył bębna suszarki we właściwym położeniu; w przeciwnym razie twoje ubrania zapadną się w bardziej znaczącą lukę. Spróbuj też sprawdzić otwór wentylacyjny; wiedzieć, jak wyczyścić wąż odpowietrzający suszarki.

To okładka!

Mieliśmy nadzieję, że czytanie tego artykułu jest dla Ciebie po prostu zabawą, a po jego przeczytaniu wszyscy dowiecie się, jak znaleźć zagubione rzeczy w suszarce. Powyżej wymieniliśmy trzy metody, które pomogą Ci znaleźć cenny łańcuszek i inne rzeczy. Ale zanim cokolwiek zrobisz, przeczytaj uważnie artykuł, aby samodzielnie znaleźć zgubiony przedmiot. Mamy nadzieję, że zdigitalizujesz ten artykuł za jednym razem. Dziękuję, przyjaciele, że na koniec byliście z nami! Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak odczepić suszarkę gazową i jak odłączyć suszarkę gazową.