Jak zmniejszyć dżinsy bez suszarki? 3 najlepsze sposoby!

Zastanawiasz się, jak skurczyć dżinsy bez suszarki? Zakładając na nie gorące żelazko, kąpiąc dżinsy lub pozwalając im zagotować się na palniku, każdy może zmienić każdą obwisłą, przestarzałą parę obcisłych spodni w idealnie dopasowany kształt.

Dżinsy to ponadczasowy artykuł z tkaniny, który nie wyjdzie z mody. Być może zrzuciłaś kilka centymetrów, a nawet para dżinsów przez jakiś czas leżała na dnie twojej garderoby. W każdym przypadku poznaj najlepsze sposoby na szybkie zmniejszanie dżinsów.

Jak zmniejszyć dżinsy bez suszarki? 3 najlepsze sposoby!

Dowiedz się, jak szybko obkurczać dżinsy bez suszarki, ponieważ idealnie do Ciebie pasuje! Tak, moi przyjaciele, to wszystko prawda. Jeśli więc interesuje Cię ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu czytaj dalej. Poniżej wymieniliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci zmniejszyć dżinsy bez suszarki. Przyjrzyjmy się bliżej zmniejszeniu dżinsów bez suszarki!

Sposoby zmniejszania dżinsów bez suszarki

Przestań szukać więcej informacji na temat kurczenia dżinsów bez suszarki. Poniżej napisaliśmy kompletny przewodnik, który pomoże Ci odpowiednio zmniejszyć luźne dżinsy. Suszarka może uszkodzić dżinsy. Dlatego lepiej obkurczać dżinsy innymi metodami zamiast suszarki. Oto lista wszystkich sposobów na obkurczenie dżinsów, aby idealnie pasowały do ​​nóg i pięknie wyglądały!

#1. Metodą kąpieli

Choć będzie to wydawać się niezwykłe, ale możesz otrzymać kilka zabawnych spojrzeń od współlokatorów, jeśli zostawisz otwarte drzwi, i bez wątpienia jest to jeden z najprostszych sposobów na zmniejszenie dżinsów, a także najlepiej -fit) denim bez sanforyzacji.

Aby zmniejszyć dżinsy, musisz dodać gorącą wodę do wanny, nie musisz dodawać do niej mydła. Następnie włóż swoje stare luźne dżinsy do wanny i poczekaj kilka minut, aż gorąca woda ostygnie, zanim wyjdziesz.

Wyjmij dżinsy z wanny, potrząśnij nimi, aby resztki wody spłynęły z nich, i poczekaj, aż wyschną naturalnie do kształtu Twojej sylwetki w upale słońca. Podczas suszenia dżinsów na zewnątrz nie siadaj; spróbuj trochę chodzić i wykonywać ćwiczenia, takie jak przysiady i pompki, i to, co chcesz, aby dżins był wystarczająco rozciągnięty, jeśli wygląda na dość ciasny.

Jeśli na zewnątrz jest wyjątkowo chłodno, użyj suszarki do włosów, aby przyspieszyć; jeśli nie, możesz również powiesić dżinsy na zewnątrz po ich rozciągnięciu. Nie warto zapadać na zapalenie płuc ze względu na dżins. Zmniejszenie dżinsów to świetny pomysł, ale zajmuje to bardzo dużo czasu. I musisz być ostrożny podczas całego procesu.

#2. Metodą gotowania

Natomiast jeśli pomysł pozostania w wannie w spodniach jest dla Ciebie bardzo niewygodny, zaproponuj mu procedurę makaronu i zamiast tego zanurz go w garnku na kuchence. Zawsze pamiętaj, aby nie dawać zbyt długiego czasu na gotowanie dżinsów i ustawić temperaturę na mały płomień. W bardzo wysokich temperaturach kolor dżinsów delikatnie wyblaknie, ale nie otrzymasz fioletu na nogach. Popularny jest również dżins w delikatnym praniu. Wszystko zależy od Ciebie.

W tym celu napełnij duży rondel lub patelnię wrzątkiem bezpośrednio z czajnika. Odwróć dżinsy i włóż je do tego gotującego się garnka, mocząc je w gorącej wodzie, aż tkanina zostanie całkowicie pokryta.

Gotuj przez 20-30 minut, od czasu do czasu mieszając. Gdy minutnik się włączy, potrząśnij dżinsami, aby usunąć wodę, a następnie wysusz je na bardzo wysokim ogniu, aby uzyskać piękne, idealne dopasowanie.

#3. Metoda prasowania

Jeśli uważasz, że dżinsy nie leżą idealnie na udach, ale łydki lub inne boki ładnie leżą, to powyższe metody nie są dla Ciebie idealne. Jeśli tak jest, możesz spróbować wyprasować dżinsy. W takim przypadku musisz skorzystać z innej alternatywy dla obkurczania dżinsów. W tej metodzie musisz zwilżyć gorącą wodą te fragmenty dżinsów, które chcesz obkurczyć.

Jeśli chcesz, aby Twoje dżinsy pozostały suche podczas prasowania, lepszym rozwiązaniem może być użycie wilgotnej myjki zamiast wkładania dżinsów pod bieżącą wodę. Podłącz żelazko do gniazdka ściennego; jeśli Twoje żelazko jest najnowszego modelu, ustaw je w trybie bawełny. Dobrym pomysłem jest przesuwanie żelazka po wilgotnych miejscach. Przymierz je, gdy całkowicie wyschną. Ta metoda jest niewątpliwie prosta i dokładniejsza niż używanie suszarki do obkurczania dżinsów.

Przeczytaj więcej o tym, jak skutecznie obkurczać ubrania.

To okładka!

Na koniec napisaliśmy wszystko dla Ciebie. Teraz możesz zmniejszyć swoje dżinsy w domu za chwilę. Cieszymy się, że wszyscy zrozumiecie, jak kurczyć dżinsy bez suszarki. Wspomniane powyżej wskazówki są korzystne w zmniejszaniu dżinsów. Korzystając z tych metod, możesz zmniejszyć swoje dżinsy. Bez wątpienia suszarka w krótkim czasie obkurcza Twoje dżinsy, ale z drugiej strony również je uszkadza. Więc zamiast korzystać z suszarki, użyj innych alternatyw. Dziękuję, przyjaciele, że jesteście z nami! Możesz również przeczytać o tym, jak wyczyścić gumę z suszarki i jak szybko wysuszyć ubrania bez suszarki.