Jak zmienić kierunek drzwi suszarki? 6 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak zmienić kierunek drzwi suszarki? Cóż, możesz całkowicie odwrócić kierunek drzwi suszarki na przeciwną stronę, po prostu przesuwając uchwyt i zawiasy. Wiele osób nigdy nie zastanawia się nad orientacją drzwi suszarki. Ale konieczne jest posiadanie idealnego kierunku drzwi suszarki.

Za każdym razem, gdy suszarka obraca się w „niewłaściwy” sposób, za każdym razem, gdy ją obsługujesz, wpływa to na ubranie. Zwykle zależy to od wzajemnego położenia suszarki i pralki. Korzystając z pralek ładowanych od góry, zawsze potrzebujesz, aby drzwi suszarki otwierały się na zewnątrz urządzenia.

Jak zmienić kierunek drzwi suszarki? 6 prostych kroków!

Poniżej wymieniliśmy wszystkie metody krok po kroku, które pomogą Ci zmienić kierunek drzwi suszarki. Jeśli więc interesuje Cię ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej. Przyjrzyjmy się bliżej, jak możesz zmienić kierunek drzwi suszarki!

Kroki zmiany kierunku drzwi suszarki

Zmiana kierunku drzwi suszarki to rzeczywiście dość trudne zadanie. Ale czytając ten artykuł, dobrze to zrozumiesz. Więc przestań szukać więcej informacji o tym, jak zmienić kierunek drzwi suszarki? Poniżej opisaliśmy krok po kroku szczegóły na ten temat.

Krok 1. Sprawdź i otwórz drzwi suszarki

Aby zmienić kierunek drzwi, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odblokować drzwi suszarki za pomocą narzędzi i akcesoriów. Sprawdź dokładnie połączenia między zatrzaskiem drzwi a zawiasem. Prawie rzeczywiście znajdziesz zamkniętą szczelinę, która odzwierciedla układ reagujący na zatrzask drzwi.

Mogą być widoczne dodatkowe elementy replikacji, takie jak identyczne łączniki. W zaledwie kilku linijkach omówimy, dlaczego nie ma pełnej replikacji na zewnętrznej granicy drzwi oraz w miejscach, w których znajdują się niewidoczne śruby. Sprawdź gniazdo drzwi pod kątem możliwości zmiany zawiasu i mechanizmu zatrzasku drzwi, aby połączyć po przeciwnej stronie. Prawdopodobnie będą widoczne lustrzane, osłonięte otwory na mocowania zawiasów i otwory na osłony na uchwyty.

Krok 2. Zdejmij drzwi

Poluzuj nakrętki mocujące zawiasy drzwi za pomocą suszarki za pomocą śrubokręta. W razie potrzeby połóż drzwi suszarki na ławce lub poproś partnera, aby trzymał je otwarte podczas odkręcania zawiasów drzwi. Zapewni to, że nakrętki pozostaną prawidłowo po odkręceniu ich wszystkich, aby drzwi nie opadły nad tobą. Wypchnij drzwi suszarki na zewnątrz, odkręcając ostatnią nakrętkę.

Wszystkie zawiasy na drzwiach suszarki muszą się oderwać, co daje po prostu jedną część z zawiasami połączonymi z wejściem do suszarki. Trzymaj orzechy w bezpiecznym miejscu, ponieważ będziesz chciał je wkrótce zobaczyć.

Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak podłączyć pralkę i suszarkę oraz jak odczepić suszarkę gazową.

Krok 3. Usuń zawiasy

Połóż szmatkę na ziemi lub nawet na obszarze roboczym, zawiasem skierowanym do góry, a następnie umieść drzwi suszarki również na górnym końcu. Teraz posiadają wystarczającą pozycję i moc, aby skutecznie wyeliminować zawiasy z poprzedniego zawiasowego końca drzwi suszarki. Weź nakrętki zabezpieczające zawiasy i umieść je obok pozostałych nakrętek w miejscu, w którym wkrótce będziesz mógł zlokalizować te oparcia. Pomocne może być przeczytanie o tym, jak bezpiecznie odłączyć suszarkę gazową.

Krok 4. Przykręć zawias z drugiej strony

Wymień wszystkie zawiasy prawidłowo. Umieść je dobrze z wymiennymi otworami na śruby po przeciwnej stronie klamki. Upewnij się, że są zwrócone właściwą stroną do góry, aby przyczepiły się do suszarki, a następnie zamkną się, gdy nadejdzie czas, aby go użyć. Pręt na zawiasach jest zwykle skierowany na zewnątrz, naprzeciwko przedniego uchwytu. Wkręć śruby mocujące zawiasy na miejsce i zablokuj je. I nie ma potrzeby nadmiernego dokręcania, ponieważ krucha stal się odkształci.

Krok 5. Zamocuj zatrzask drzwi

Przełączanie elementów zamka drzwiowego jest ostatnim krokiem. Za pomocą ostro zakończonego klucza odkręcić osłonę w kierunku przeciwnym do obecnego zamka drzwi. Ściśnij funkcję przechwytywania zatrzasku za pomocą pęsety i zwolnij ją z bieżącego otworu. Następnie musisz również wyciągnąć funkcję blokady poza położenie za pomocą prostego klucza. Aby zachować lakier na drzwiach, pokryj sprzęt materiałowy klejem.

Krok 6. Odwróć panel przedni

To jest część, której nigdy byś nie zrozumiał: Jaka jest procedura przekręcania klamki? Ponieważ reszta panelu obraca się w poprzek, nie zauważysz ponownie lustrzanego, zamkniętego otworu na uchwyty, co jest typowe. Zlokalizuj śruby zabezpieczające po zewnętrznej stronie drzwiczek suszarki.

Wyciągnij wszystkie nakrętki, a następnie umieść je w bezpiecznym miejscu. Panele wlotowe i wylotowe drzwi maszyny muszą się rozdzielić. Aby ustawić punkt uchwytu w przeciwną stronę, odwróć panel, w którym znajduje się panel przedni, w którym znajduje się uchwyt. Teraz, po zmianie kierunku klamki, kolejność drzwi również ulega odwróceniu. Następnie dokręć wszystkie śruby.

To okładka!

Mieliśmy nadzieję, że czytanie tego artykułu jest dla Ciebie po prostu zabawą, a po jego przeczytaniu wszyscy dowiecie się, jak zmienić kierunek drzwi suszarki. Po przeczytaniu tych kroków, jak wspomniano powyżej, będziesz mógł samodzielnie zmienić kierunek drzwi suszarki. Dziękuję, przyjaciele, że jesteście z nami!