Jak zmienić GIF Streamlabs z darowizn? Najszybszy sposób!

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zmienić GIF z darowizny Streamlabs? Wystarczy zalogować się na swoje konto w serwisie Streamlabs, a następnie w zakładce alert box przejść do zakładki darowizny i wybrać „zmień media”. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienić GIF-a, który pojawia się podczas transmisji na żywo podczas korzystania z aplikacji Streamlabs lub jeśli jesteś widzem i chcesz zmienić GIF-a w powiadomieniu o darowiźnie, to trafiłeś we właściwe miejsce .

W przypadku streamerów plik GIF z ostrzeżeniem o darowiznach, którego używasz, może nie wydawać się wielkim problemem lub mieć tak duży wpływ na odbiorców i ich darowizny. Jednak w rzeczywistości może to być czynnik przyczyniający się do wzrostu liczby prezentów, które możesz otrzymać.

Jak zmienić GIF Streamlabs z darowizn? Najszybszy sposób!

Nie starając się z całych sił nawet w tym małym, ale bardzo wpływowym aspekcie strumienia, możesz stracić potencjalne przychody. Nie martw się, ponieważ plik GIF z darowiznami Streamlabs można łatwo zmienić, a kroki są proste. Ten artykuł poprowadzi Cię również przez procedurę. Przede wszystkim porozmawiamy o tym, czym jest Streamlabs. Następnie porozmawiamy o tym, jak działają GIF-y z darowiznami Streamlabs. Na koniec kroki związane ze zmianą GIF-a z darowiznami Streamlabs. Jeśli powyższe tematy w jakikolwiek sposób wzbudzają Twoje zainteresowanie, kontynuuj przewijanie. Na pewno nie pożałujesz tego.

Co to jest Streamlabs

Porozmawiajmy najpierw o Streamlabs. Streamlabs to aplikacja służąca do przesyłania strumieniowego. Został stworzony, aby pomóc streamerom na ich platformach. To oprogramowanie zapewnia różne funkcje, które mogą pomóc streamerom zwiększyć zaangażowanie ich odbiorców lub widzów. Kiedy mówimy o streamerach, odnosimy się do osób grających w gry wideo na żywo w Internecie, aby inni mogli je zobaczyć i uwzględnić każdego, kto transmituje na żywo filmy z czymś interesującym dla innych.

Załóżmy, że jesteś streamerem lub kimś, kto planuje. W takim przypadku Streamlabs pomoże Ci dostosować Twój strumień, umożliwiając widzom wyjątkowe i wyróżniające się wrażenia, których nie mogą znaleźć nigdzie indziej, potencjalnie sprawiając, że wrócą do Twoich strumieni w przyszłości po więcej. Streamlabs dobrze współpracuje z Twitch i inne platformy do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube i Facebook Gaming. Jest również bardzo przyjazny dla początkujących, dzięki czemu jest łatwy do zrozumienia i każdy może szybko nauczyć się go używać, nawet bez wcześniejszego doświadczenia.

Czterdzieści sześć aplikacji może pomóc ulepszyć strumień podczas pisania tego, ale w przyszłości może być ich więcej. Twierdzą również, że są wszechstronnym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego na żywo. Ich program o nazwie Streamlabs OBS pozwala użytkownikom efektywnie zmieniać układy i korzystać z widżetów. Widżety, takie jak „Zaangażuj” i „Zarabiaj”, umożliwiają streamerom sprawdzanie, ile osób ogląda transmisję, monitorowanie swoich subskrybentów i, co najważniejsze, zbieranie darowizn od swoich odbiorców. Streamlabs jest bezpłatny, ale oferuje również płatne usługi z większą liczbą funkcji premium, zwane Streamlabs Prime.

Teraz, gdy skończyliśmy omawiać, czym jest aplikacja Streamlabs i co robi, możemy przejść do następujących tematów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zmianie GIF-a z darowiznami Streamlabs, czytaj dalej do końca.

Jak działają GIFy Streamlabs z darowiznami

Zanim porozmawiamy o GIF-ach z darowiznami Streamlabs, najpierw daj nam znać, czym są GIF-y. Jest to akronim oznaczający format wymiany grafiki (GIF). Jest to format obrazu bitmapowego i jest powszechnie używany w przypadku obrazów animowanych w Internecie. Darowizny GIF w Streamlabs umożliwiają widzom dodawanie GIF-ów do alertu, który włącza się, gdy przekazują darowiznę. Streamerzy mogą również dostosować GIF-y do swoich kanałów. GIFy dzielą się na dwie kategorie, Gfycat i GIF Library.

W Gfycat GIF-y pasują do wiadomości dołączonej do darowizny i są ręcznie filtrowane i sprawdzane, aby upewnić się, że wybór jest bezpieczny dla strumienia. Z drugiej strony, biblioteka GIF pozwala streamerowi w momencie pisania tego mieć do pięciu GIF-ów w bibliotece. Można je dostosować do kanału. GIF-y można ustawić tak, aby pojawiały się podczas alertu i zastępowały animację alertu lub tak, aby pojawiały się przed znakiem. W przypadku streamerów mogą opracować minimalną darowiznę, aby pojawiły się GIF-y i zachęcić widzów do przekazywania większej ilości darowizn.

Kroki zmiany GIF-a Streamlabs z darowiznami

Jak więc zmienić GIF z darowizny Streamlabs? Aby zmienić plik GIF darowizny Streamlabs, najpierw przejdź i zaloguj się na stronie Streamlabs i zaloguj się za pomocą swojego konta. Następnie przejdź do zakładki „Skrzynka alertów”, a następnie zakładki „Darowizny”. Następnie możesz wybrać „Zmień multimedia”, aby zmienić domyślny GIF na ten, na który chcesz go zmienić. Możesz także dostosować opóźnienie i czas trwania oraz głośność dźwięku przy każdym uruchomieniu GIF-a. Następnie możesz przystąpić do zapisywania wprowadzonych zmian.

Końcowe słowa

Na końcu tego artykułu mam nadzieję, że nauczyłeś się, jak zmienić GIF z darowizn Streamlabs. Dziękuję za przeczytanie do tego punktu artykułu. Twój czas i wysiłek są bardzo doceniane. Myślę, że warto przeczytać o tym, jak umieścić przycisk darowizny na swojej stronie internetowej i co to jest zbiórka darowizn.