Jak złożyć Sonoma Claremont Loveseat Glider?

Czy kiedykolwiek kupiłeś sobie szybowiec z fotelikiem Sonoma Claremont? Ich instrukcja montażu może być czasami trudna do przeanalizowania. Dlatego jesteśmy tutaj, aby nauczyć Cię montażu szybowca Sonoma Claremont.

Co to jest sofa dwuosobowa?

Ale zanim przejdziemy do montażu szybowca Sonoma Claremont, najpierw zdefiniujmy kilka podstawowych terminów. Na dwuosobowym fotelu siedzą dwie osoby, stąd nazwa. To dwuosobowe krzesło zostało zaprojektowane w XVII wieku dla kobiet noszących duże suknie z obręczami.

Jak złożyć Sonoma Claremont Loveseat Glider?

Początkowo utworzyli kształt litery „S”, z wszystkimi twarzami do siebie i wystarczająco blisko, aby dotknąć dłoni. Wtedy powstały Loveseaty, ponieważ idealnie nadawały się do prywatnych rozmów. Potem zalotne pary nadal z nich korzystają.

Co to jest szybowiec?

Podwójny wahacz z czterema drążkami łączy siedzisko z podstawą tego stylu fotela bujanego. Podczas kołysania w przód iw tył, nierównoległe ramiona zawieszenia łącznika symulują ruch bujanego fotela.

Oprócz zastępowania huśtawek na werandzie, szybowce są również popularne jako meble do pokoju dziecinnego, które pomagają rodzicom karmić noworodki. Ponadto szybowiec jest nieznacznie bezpieczniejszy dla zwierząt domowych i małych dzieci, ponieważ punkty zaciskania są odsunięte od podłogi.

Czym różni się szybowiec od rockera?

Pod względem ruchu rocker różni się od szybowca. Kiedy szybowiec jest nieruchomy, jego wygięte w łuk nogi zapewniają ruch kołyszący. Z drugiej strony, wahacze poruszają się tam i z powrotem na mechanizmie, co zapewnia cichszą jazdę.

W kilku szybowcach dostępna jest funkcja blokady, która zapobiega zacinaniu się ciekawskich, maleńkich palców. Krzesła rozkładane świetnie nadają się zarówno do pielęgnacji, jak i relaksu! Te dwa terminy mogą być podobne, ale mają swoje różnice.

Yotrio Corporation

Jeśli chodzi o oferowanie produktów najwyższej jakości, wyróżniającego się wzornictwa i doskonałej obsługi klienta, Yotrio nie ma sobie równych na rynku. Kiedy w 2010 roku wprowadzili firmę na giełdę w Shenzhen, została ona założona w 1992 roku. Nadal jest głównie własnością rodziny. Szczupłe zarządzanie i całoroczna produkcja to dla firmy najwyższy priorytet. Ich strategiczne wdrożenia mają obecnie trzy lata. Obecnie głównym celem Yotrio jest poprawa jakości i dostaw we wszystkich swoich fabrykach.

Jak złożyć Sonoma Claremont Loveseat Glider?

Części do złożenia:

 • Prawe ramię
 • Lewe ramię
 • Wstecz
 • Siedzisko
 • Podstawa
 • Szybowiec
 • Płaska podkładka + średnia śruba (M6*20)
 • Płaska podkładka + długa śruba (M6*40)
 • Krótka śruba (M6*18)
 • Podkładka z tworzywa sztucznego
 • Płaska podkładka
 • Klucz imbusowy
 • Poduszka do siedzenia
 • Poduszka na plecy

Proces:

Połóż prawą rękę do góry nogami na płaskiej powierzchni, która jest chroniona przed żywiołami. Dokręć za pomocą klucza imbusowego i płaskich podkładek, aby przymocować siedzisko do prawego ramienia. Dokręć, ale nie do końca.

Połącz siedzisko z lewymi ramionami za pomocą płaskich podkładek i średnich śrub za pomocą klucza imbusowego; dokręcić, ale nie do końca. Powinieneś podnieść zespół siedzenia. Użyj klucza imbusowego, aby połączyć środek oparcia z górną częścią prawego i lewego ramienia za pomocą płaskich podkładek i długich śrub.

Przymocuj tylną część do prawego i lewego ramienia za pomocą klucza imbusowego z płaskimi podkładkami i średnią śrubą. Dokręć, ale nie do końca. Ostrożnie obrócić zmontowaną jednostkę do przodu.

Użyj klucza imbusowego, aby przymocować długie ramię szybowca do spodu prawego ramienia. Korzystaj z plastikowych podkładek, płaskich podkładek i krótkich śrub. Dokręć, ale nie do końca.

Następnie przymocuj długie ramię szybowca do dolnej części lewego ramienia za pomocą plastikowych podkładek, płaskich podkładek i krótkich śrub. Możesz to zrobić za pomocą klucza imbusowego. Dokręć, ale nie do końca.

Zamontuj podstawę do krótkich ramion szybowców za pomocą klucza imbusowego. Musisz całkowicie dokręcić wszystkie śruby. Aby utrzymać stabilność na podłodze, ustaw skrzydło w pozycji pionowej.

Przywiąż opaski do tylnej poprzeczki po założeniu mankietów siedziska i tylnych mankietów. Po wykonaniu tych wszystkich czynności montaż jest zakończony. Ponownie zalecamy zachowanie klucza imbusowego i okresowe dokręcanie wszystkich śrub.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest żywotność moich mebli YOTRIO?

Jeśli kupiłeś aluminiowe meble ogrodowe, ramy nie korodują tak jak stalowe. Jednak konstrukcje stalowych mebli ogrodowych mogą z czasem rdzewieć. Dlatego przechowywanie mebli ogrodowych powinno odbywać się w suchym, chronionym miejscu.

Nie należy go używać w niesprzyjających warunkach pogodowych. Przykładami są grad, deszcz ze śniegiem, śnieg; silne wiatry; nadmierne ciepło, takie jak poduszki i poduszki; i ujemnych temperatur. Mając to na uwadze, Twoje meble przetrwają długo.

Co mogę zrobić, aby chronić moje meble i przedłużyć ich trwałość?

Dla uzyskania optymalnych rezultatów meble ogrodowe należy czyścić wilgotną szmatką i całkowicie wysuszyć. Pozbycie się cząstek brudu może pomóc w zapobieganiu tworzeniu się pleśni. Do czyszczenia domu nie należy używać materiałów ściernych, wybielaczy ani rozpuszczalników.

Nieużywane meble ogrodowe należy przechowywać w suchym, chronionym miejscu. Przechowywanie w suchym, bezpiecznym miejscu ochroni Twoje meble ogrodowe przed nadmiernym ciepłem, zimnem i innymi złymi warunkami pogodowymi. Jako środek ostrożności, zdecydowanie zaleca się rozłożenie go i przechowywanie w bezpiecznym miejscu.

Wniosek

Uważnie postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak złożyć szybowiec z fotelikiem Sonoma Claremont. Zachowaj ostrożność podczas budowania i zwracaj uwagę na szczegóły, aby uniknąć problemów. Gdy wszystko jest gotowe, możesz spokojnie cieszyć się lotnią Sonoma Claremont!