Jak złożyć Bhg Loveseat Glider

Nie szukaj dalej niż fotelik typu glider, aby uzyskać najwyższy komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Ale jak złożyć szybowiec Bhg z podwójnym fotelem? Dlatego przybyliśmy, aby pokazać, jak to złożyć, czytaj dalej.

Spędzanie dnia w pomieszczeniu latem może być niewygodne. Czasami chcesz po prostu odpocząć na słońcu lub oddać się jednemu ze swoich ulubionych hobby. Jeśli masz wygodne miejsce do siedzenia podczas wyjścia na zewnątrz, szybciej się zmęczysz.

Jak złożyć Bhg Loveseat Glider

Zaletą zakupu fotelika do szybowca jest to, że zapewnia komfort, na jaki zasługujesz. Możesz wybierać spośród wielu stylów, aby dopasować je do swoich potrzeb i preferencji. Wiele szybowców ma wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie usiąść dwie osoby.

Co to jest szybowiec?

Siedzisko w tej formie fotela bujanego połączone jest z podstawą za pomocą wahacza czteroprętowego. Nierównoległe ramiona zawieszenia łącznika symulują ruch bujanego fotela podczas kołysania w przód iw tył.

Szybowce są używane jako meble do pokoju dziecinnego, aby pomóc rodzicom w karmieniu noworodków, a także zastępują huśtawki na werandzie. Co więcej, ponieważ punkty zaciskania znajdują się z dala od podłogi, szybowiec jest marginalnie bezpieczniejszy dla zwierząt domowych i małych dzieci.

Różne style szybowców do wyboru

Szybowce, w przeciwieństwie do innych krzeseł, są dostępne w różnych stylach, aby sprostać wymaganiom różnych ludzi. Możesz wybierać spośród ławek drewnianych, aluminiowych lub plastikowych w różnych stylach. Są amortyzowane, które zapewniają najwyższy komfort i pomagają się zrelaksować.

Szybowiec można kupić dla dwóch lub trzech osób. Możesz również zamówić cały zestaw dla całej rodziny. Niektóre modele wyposażone są w fotele, regulowane oparcia i podnóżki, dzięki czemu leżenie staje się jeszcze przyjemniejsze. Dostępne są te z baldachimem chroniącym skórę przed promieniowaniem UV.

Zastosowania szybowca

Fotel szybowcowy może być używany zamiast huśtawki na werandzie. Jest również popularny jako meble do pokoju dziecinnego, ponieważ ułatwia rodzicom karmienie noworodków. Ponieważ punkty zaciskania są odsunięte od podłogi, szybowiec jest umiarkowanie bezpieczny dla małych dzieci i zwierząt domowych.

Jak złożyć Bhg Loveseat?

Instrukcje montażu szybowców mogą być czasami trudne do odszyfrowania. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pokazać, jak złożyć szybowiec Bhg z fotelikiem. Wykonaj poniższe kroki.

Części do dołączenia:

 • Lewe ramię
 • Prawe ramię
 • Oparcie Loveseat
 • Loveseat Seat
 • Noga podstawowa
 • Łącznik nóg podstawy
 • 2 poduszki
 • 2 poduszki
 • krótkie śruby
 • Wkręty z łbem stożkowym
 • Średnie śruby
 • Długie śruby
 • Podkładka metalowa
 • Nakrętka
 • Podkładka plastikowa
 • Otwórz klucz Hech
 • Klucz imbusowy

Procedura:

Krok pierwszy: połóż prawą rękę na czymś miękkim.

Za pomocą krótkich śrub i metalowej podkładki przymocuj fotelik do prawego ramienia.

Dokręć ręką nieco luźniej i powtórz z drugim ramieniem.

Drugi krok: połóż lewe ramię na wyściełanej powierzchni.

Krótkie śruby i metalowe podkładki służą do mocowania wstępnie zmontowanej części do lewego ramienia.

Dokręć luźno ręcznie, a następnie zrób to samo z drugim ramieniem.

Trzeci krok: umieść dwuosobową kanapę na wstępnie zmontowanym elemencie. Aby połączyć oparcie i siedzisko dwuosobowego fotelika, użyj śrub z łbem stożkowym i upewnij się, że strzałki są skierowane w górę. Nie dokręcaj zbyt mocno, a następnie powtórz technikę po drugiej stronie.

Krok czwarty: Połącz łącznik nogi z podstawą za pomocą średnich śrub i metalowych podkładek. Upewnij się, że strzałki są skierowane w górę. Nie przesadzaj z dokręcaniem i kontynuuj technikę dla drugiej strony i złącza.

Piąty krok: Do wstępnie zmontowanej części połącz podstawę i złącze podstawy.

Aby połączyć, włóż długie śruby, metalową podkładkę, nakrętkę i plastikową podkładkę. Zapinaj luźno ręcznie.

Nie przesadzaj z dokręcaniem. Kontynuuj proces po przeciwnej stronie. Mocno dokręć wszystkie śruby.

Przed użyciem fotelika obróć go prawą stroną do góry i sprawdź, czy wszystkie połączenia są szczelne. Na siedzeniu umieść poduszkę i poduszkę. Teraz możesz użyć swojego fotelika do szybowca.

Utrzymanie i pielęgnacja fotelika do szybowca

Przed użyciem wytrzyj produkt do czysta miękką, suchą szmatką. Czyszczenie punktowe Do czyszczenia poduszek i nosideł używaj gąbki, łagodnego mydła i wody. Dokładnie spłucz czystą wodą.

Pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed użyciem lub przechowywaniem, aby uniknąć pleśni. Poduszek, nosideł i pokryć parasoli nigdy nie należy prać w pralce. Nie należy ich również suszyć w suszarce bębnowej, ponieważ ulegną skurczeniu lub uszkodzeniu.

Jeśli Twój fotelik jest wykonany z wikliny, użyj węża lub myjki elektrycznej, aby go wyczyścić. Jeśli wiklina jest szczególnie brudna, można użyć lekkiego roztworu mydła i wody. Przed użyciem lub przechowywaniem pozostaw do całkowitego wyschnięcia.

Gdy nie jest używany, trzymaj lub chroń swój fotelik w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Nigdy nie owijaj poduszek w folię przed ich przechowywaniem. Plastik uniemożliwia poduszce oddychanie, a jeśli wokół jest jakakolwiek wilgoć, może powodować pleśnienie.

Trzymaj swój lotnia z fotelikiem z dala od ognia, upałów, mrozów i złej pogody. Nigdy nie należy używać wybielaczy ani silnych rozpuszczalników do czyszczenia, ponieważ mogą one uszkodzić tkaniny i metalowe wykończenia. Gromadzenie się wody w ramach spowoduje korozję i uszkodzenia.

Więc jak złożyć szybowiec BHG z podwójnym fotelem?

Aby dowiedzieć się, jak złożyć szybowiec z podwójnym fotelem BHG, postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami. Aby uniknąć problemów, zachowaj ostrożność i zwracaj uwagę na szczegóły podczas budowy. Gdy wszystko będzie na swoim miejscu, możesz odpocząć i rozkoszować się swoim szybowcem Bhg z podwójnym fotelem!