Jak zbudować przyczepę do myjki ciśnieniowej? 2 proste kroki!

Jak zbudować przyczepę myjki ciśnieniowej? Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przygotować potrzebny sprzęt i materiały, złóż je wszystkie razem, a także upewnij się, że koła mają odpowiednie proporcje, a wymiary forum są rozsądne.

Upewnij się, że elektronarzędzie jest trwałe, ponieważ działa przez długi czas. Postępuj dokładnie zgodnie z instrukcjami i rozpocznij działalność związaną z myciem ciśnieniowym.

Oczyść większy obszar na swoim miejscu w określonym czasie. W takim przypadku zbudowanie przyczepy do myjek ciśnieniowych nigdy się nie pomyli. Pamiętaj, że korzystanie z przyczepy do myjek ciśnieniowych pozwala zaoszczędzić czas, oferując usługę czyszczenia myjek ciśnieniowych w niepełnym wymiarze godzin.

Zrozumienie przyczepy z myjką ciśnieniową

Przyczepa z myjką ciśnieniową jest podobna do montowania sprzętu nad przyczepą, aby pomóc Ci wykonać więcej pomimo ograniczonego czasu. Dzięki tej wszechstronnej przyczepie stajesz się bardziej wydajny i przewozisz pojazdy na miejsce. Pozwól mu pozostać w miejscu pracy i wrócić do pracy w nadchodzącym dniu bez transportu przyczepy z myjką ciśnieniową do domu. Jest mniej prawdopodobne, że zostanie skradziony niż myjka ciśnieniowa typu samochodowego. Ponadto jest łatwiejszy, gdy jest konserwowany i skalowany.

W obliczu rzeczywistości przyczepy do myjek ciśnieniowych

Wiele zalet przyczepy myjki ciśnieniowej ma również kilka wad. Może kosztować więcej niż typ montowany na ciężarówce. Konieczność uzupełnienia o koło oraz platforma, na której można je postawić. W przypadku przyczepy do myjki ciśnieniowej montowanej na ciężarówce wystarczy ją zamontować nad istniejącą ciężarówką.

Niezbędny sprzęt

Poniżej znajdują się elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przyczepy myjki ciśnieniowej.

#1. Bębny na węże

Wybierz, czy chcesz korbę sprężynową, elektryczną, obrotową czy ręczną. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się, jak naprawić wąż do myjki ciśnieniowej.

#2. Zbiorniki paliwa

Przy wyborze zbiorników paliwa jest tak wiele opcji. Wymagany jest silnik o dużym obciążeniu komercyjnym, ponieważ systemy mycia ciśnieniowego spalają więcej benzyny.

#3. Potrójna pompa nurnikowa

Zapewnia to wymagania PSI i GPM, ponieważ działa do czterech przecinek pięć GPM wody i pięć tysięcy PSI dla optymalnej wydajności czyszczenia. Dostępne są modele pomp. Większość z nich pracuje na gazie przy dwudziestokonnej mocy.

#4. Silnik

Zdobądź wysokogatunkowy silnik przemysłowy, ponieważ silnik Hondy nadaje się do tego zadania. Niemniej jednak niektóre są również dostępne. Potrzebny jest silnik o mocy dwudziestu dwóch koni mechanicznych, odpowiedni dla trzech tysięcy sześciuset obrotów na minutę.

#5. Zbiornik detergentu

Zbiornik na detergent wydawał się niezbędny dla wydajności mycia ciśnieniowego. Na rynku dostępnych jest wiele różnych zbiorników. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom. Dowiedz się, jak używać detergentu z myjką ciśnieniową.

#6. Palnik na gorącą wodę

Popraw wydajność przyczepy myjki ciśnieniowej za pomocą palnika na gorącą wodę, którego możesz użyć do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem. Posprzątaj wszystko, aż osiągniesz perfekcję.

Kroki budowy przyczepy do myjki ciśnieniowej

Jak zbudować przyczepę myjki ciśnieniowej? Postępuj zgodnie z prostymi krokami, aby zbudować przyczepę do myjek ciśnieniowych, dzięki czemu staniesz się szefem mix and match:

Krok 1. Uzyskanie wymaganego sprzętu i materiałów

Połącz wszystkie urządzenia i materiały, w tym potrójną pompę nurnikową, palnik typu gorącej wody, zbiornik paliwa, bęben na wąż, zbiornik detergentu i zbiornik na wodę. Gorąca woda z palnika na gorącą wodę usuwa uporczywy brud i brud. Pompa nurnikowa typu Triplex zapewnia rzeczywistą moc wymaganą do wykonania zadania. Wybierz zwijacz węża. Woda, paliwo i zbiornik detergentu również nie wymagają wyjaśnień. Dodaj więcej funkcji, takich jak światła, zapasowe opony, zamykany schowek i & wiele więcej.

Krok 2. Dołączanie ich razem

Zamocuj cały potrzebny sprzęt na platformie. Następnie sporządź mapę po obliczeniu, jak umieścić sprzęt na pokładzie. Ustaw koła we właściwych proporcjach, podczas gdy wymiary forum są rozsądne. Skorzystaj z pomocy eksperta, aby obliczyć i zapewnić jej trwałość na długi czas.

Konfiguracja przyczepy myjki ciśnieniowej odpowiedniej do

Przyczepa do myjki ciśnieniowej jest rzeczywiście ogromna, aby posprzątać bardziej widoczne miejsce. Firmy używają profesjonalnej myjki ciśnieniowej, aby poprawić swoją wydajność. Standardowa myjka ciśnieniowa pomaga w czyszczeniu chodnika lub chodnika. W tym sensie żadna przyczepa nie jest potrzebna do sprzątania czegoś. Niemniej jednak profesjonalna działalność związana z myjkami ciśnieniowymi wymaga poprawy w czyszczeniu. Właśnie wtedy najważniejsza jest mobilna i szczegółowa konfiguracja przyczepy myjki ciśnieniowej.

Zalety przyczepy myjki ciśnieniowej

Ustaw ten typ przyczepy i odnieś sukces w agresywnej ekspansji. Jak dotąd firmy zajmujące się myciem ciśnieniowym zalecają to.

  • Elastyczny. Wystarczy podłączyć przyczepę myjącą do ciężarówki, aby uzyskać regulowaną wydajność pracy w nadchodzących latach.
  • Urządzenia mobilne. Zaparkuj przyczepę myjki ciśnieniowej lub zostaw ją na miejscu i używaj ciężarówki do innych czynności. Idealna konfiguracja sprawia, że ​​ciężarówka jest bardziej elastyczna niż jakakolwiek inna.
  • Większe bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo jest zgodne z obietnicą myjki ciśnieniowej. Po demontażu ciężarówki i przyczepy przechowuj ją w bezpiecznym miejscu i bez obaw. Jeśli ktoś próbuje ukraść urządzenie, w tym przypadku potrzebna jest ciężarówka.
  • Lepszy wybór do rozwijania firmy. Wydawało się to świetną opcją, jeśli chcesz rozwijać firmę. Aby lepiej zarządzać rozwojem firmy, wymagany jest zwiastun.
  • Dobre dla przyciągania klientów. Przyczepa do myjek ciśnieniowych przyciąga więcej uwagi i wygląda bardziej przyciągając wzrok. Dodaj kilka reklam ciężarówek po ich zamontowaniu, co ma wpływ na zysk i firmę.

Oto kompletny przewodnik po konfiguracji przyczepy z myjką ciśnieniową.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak zbudować przyczepę do myjek ciśnieniowych, wykonując dwa wymienione kroki. Spróbuj najpierw zrozumieć przyczepę do myjki ciśnieniowej i kontynuuj jej budowę. Pamiętaj, jak korzystne jest lepsze zarządzanie ekspansją biznesową.