Jak zaplanować ślub na Florydzie?

Ci, którzy chcą wiedzieć, jak zaplanować ślub na Florydzie, mogą uprościć ten proces do trzech kroków. Omówimy legalność i listę kontrolną planowania ślubu na Florydzie, jeśli ten stan jest wybranym miejscem na ślub na plaży lub jakikolwiek inny rodzaj wesela.

Planowanie ślubu, a zwłaszcza planowanie ślubu docelowego, zajmie więcej czasu i wysiłku niż ślub w rodzinnym mieście. Zachęcamy do przeglądania naszego bloga w celu uzyskania wskazówek dotyczących ślubu docelowego, jeśli masz konkretne pytania.

Jak zaplanować ślub na Florydzie?

Możesz również przeczytać, ile kosztuje ślub Disneya, ponieważ niektóre pary jadą na Florydę, aby wziąć ślub Disneya.

Przewodnik dla początkujących, jak zaplanować ślub na Florydzie

Krok 1. Uzyskaj wszystkie legalności dotyczące ślubu na Florydzie

Pierwszym krokiem przy planowaniu ślubu docelowego na Florydzie jest zapewnienie wszystkich legalności małżeństwa. Możesz przeczytać wymagania dotyczące licencji małżeńskiej na Florydzie, aby upewnić się, że będziesz je przestrzegać i osiągnąć przed zarezerwowaniem dostawców i miejsc na ślub docelowy na Florydzie.

Niektóre z godnych uwagi rzeczy, o których należy pamiętać podczas planowania ślubu docelowego na Florydzie, to konieczność skontaktowania się z lokalnym biurem urzędnika hrabstwa, ponieważ może być konieczne spotkanie. Co więcej, ślub na Florydzie wymaga urzędnika weselnego na Florydzie.

Jeśli chodzi o pozwolenie na zawarcie małżeństwa, nie ma okresu oczekiwania dla nierezydentów. Jednak licencja będzie ważna tylko przez 60 dni po jej wydaniu.

Krok 2. Zaplanuj datę ślubu na Florydzie

Następnym krokiem w planowaniu ślubów docelowych jest podjęcie decyzji o dacie ślubu docelowego na Florydzie. Niektóre pary również znajdują miejsce jako pierwsze, ponieważ są bardziej elastyczne w kwestii dat.

Ale jeśli masz ślub na plaży na Florydzie, zaplanuj datę ślubu, aby jak najlepiej wykorzystać doskonałą pogodę. Na przykład nie chcesz brać ślubu podczas burz i huraganów, zwłaszcza od końca czerwca do połowy września.

Ale jeśli masz wesele w domu, pogoda ma mniejszy wpływ na wybór daty. Tak więc następną kwestią do rozważenia byłby szczyt sezonu na wesela i zajęcia na świeżym powietrzu, aby zaoszczędzić na kosztach i mieć mniej tłumów w wybranej lokalizacji.

Krok 3. Uzyskaj docelową listę kontrolną ślubu

Ostatnim krokiem do planowania ślubu docelowego na Florydzie jest sporządzenie listy kontrolnej, zwłaszcza jeśli nie będziesz zatrudniać planisty. Bardziej praktyczne może być znalezienie dostawców na ślub na Florydzie w samym stanie, dzięki czemu nie będziesz ponosić kosztów transportu i zakwaterowania personelu.

Zastanów się również, czy masz typową ceremonię lub ślub na plaży na Florydzie, ponieważ ten ostatni może potrzebować większej liczby dostawców, jeśli miejsce nie zawiera ich w pakiecie. Możesz otrzymać plan ślubu na plaży na Florydzie od ośrodka, aby zaoszczędzić ci kłopotów z kontaktowaniem się i znajdowaniem różnych dostawców i elementów weselnych.

Niektórzy dostawcy, których będziesz potrzebować na ślub na Florydzie, to projektanci stroju ślubnego, włosów, makijażu, fotografa ślubnego, DJ-a ślubnego, a nawet dekoratora i cateringu, jeśli miejsce ich nie ma. Może być również konieczne wypożyczenie przedmiotów na ceremonie plenerowe, takie jak ślub na plaży na Florydzie.

Gdzie idziesz wziąć ślub na Florydzie?

Floryda oferuje różnorodne miejsca, które będą idealnym miejscem na wesele dla każdej pary. Jednym z najbardziej romantycznych miejsc na ślub na Florydzie jest wyspa Amelia.

Jeśli lubisz wesela na plaży, nie potrzebujesz nawet pozwolenia na ślub w tym miejscu. Innym fantastycznym miejscem na wesela na plaży na Florydzie jest wyspa Hutchinson, a planowanie w tym miejscu jest jeszcze wygodniejsze.

Możesz skontaktować się z Marriott Beach Resort and Marina na wyspie Hutchinson, aby zaplanować idealne wesele. Mają nawet salę balową, jeśli masz wielu gości na swój wielki dzień.

Jaki jest najlepszy miesiąc na ślub na Florydzie?

Planując ślub na Florydzie, powiadom swoich gości wcześniej, zapisując daty i zaproszenia, aby mogli uwolnić swój harmonogram. A najlepszy czas na ślub na Florydzie to marzec, ale jest to również najbardziej ruchliwy sezon na wesela, więc zarezerwuj miejsce i dostawców z wyprzedzeniem.

Miesiące, których zwykle unika się na wesela i imprezy, to czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień z powodu gorącej, ale nieprzewidywalnej pogody z huraganami. Ale przy starannym planowaniu te letnie miesiące mogą ci pomóc, ponieważ to najtańszy czas na ślub na Florydzie.

Ile kosztują śluby na Florydzie?

Możesz spodziewać się wydania około 250 USD na gościa weselnego lub co najmniej 16 000 USD na wesele na Florydzie. Możesz jednak porównać różne pakiety weselne, ponieważ niektórzy mogą oferować gratisy, jeśli zatrzymujesz się w ich hotelu lub ośrodku.

Co więcej, im mniej gości, tym tańszy może być ślub. Na przykład pakiet ślubny na plaży na Florydzie dla 25 gości kosztuje mniej niż 4000 USD i obejmuje takie dodatki, jak dekoracje, koordynator na miejscu, minister, kwiaty, muzyka, krzesła, namiot i tort weselny.

Jeśli masz ograniczone finanse, przeczytaj nasze wskazówki, jak zaplanować ślub docelowy przy niewielkim budżecie.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jak zaplanować ślub docelowy na Florydzie, zdobywając legalność, ustalając datę na najlepszy miesiąc i tworząc listę kontrolną dostawcy.

Ogólnie rzecz biorąc, pary nie muszą rozbijać banku na ślub na Florydzie, ponieważ istnieją pakiety, które nie przekroczą 5000 USD. Po prostu bądź realistą w kwestii rozmiaru gościa i motywu ślubu.