Jak zapalić katalityczny grzejnik Coleman? 5 prostych kroków!

Pytanie brzmi: jak zapalić grzejnik katalityczny Coleman? Do zbiornika nagrzewnicy katalitycznej dołączona jest instrukcja oświetlenia. Zapalając grzejnik Coleman, musisz być bardzo ostrożny w nauczaniu i krokach, aby go spalić. Napotkasz płomienie i paliwa, a to ma swój własny czas na pierwsze spalenie. Kolejną istotną rzeczą do zapamiętania jest wypełnienie energią wokół obręczy, gdy planujesz zapalić Colemana.

Po zatankowaniu paliwa wokół lub w poprzek felgi, należy zacząć ustawiać jego wysoką temperaturę i pozwolić mu się nagrzewać przez 20-30 minut. Sprawdź płonącą obręcz, którą zapaliłeś i poczekaj kilka minut, aż grzejnik zmniejszy płomień. Możesz również przykryć go jakąś kompatybilną osłoną na oparzenie, abyś nie czekał tak długo. Następnie pozwól, aby początkowe oświetlenie się nagrzało. Gdy płomień zgaśnie, masz pewność, że coś podgrzejesz w zbiorniku.

Jak zapalić katalityczny grzejnik Coleman? 5 prostych kroków!

Możliwość tego sprawia, że ​​jesteś osobą świadomą i otwartą na rzeczy, które są potrzebne, zwłaszcza na to, jak radzić sobie z grzejnikiem. Przeczytaj uważnie niektóre instrukcje i lepiej poproś o pomoc, jeśli okaże się to trudne. Lepiej być zaawansowany i gotowym niż nie. Moi przyjaciele, jest więcej rzeczy, które musicie zdobyć i nauczyć się, więc zagłębimy się w ten artykuł.

Kroki, aby zapalić podgrzewacz katalityczny Coleman

Musisz wiedzieć, jak zapalić grzejnik katalityczny. Będąc w stanie określić i poznać kroki potrzebne do zdobycia i uczenia się, jesteś wolny od wszelkich zmartwień lub niepewności, które mogą się pojawić po drodze podczas wykonywania pewnych czynności, które są zgodne z Twoim grzejnikiem. Poniżej przedstawiono kroki, które należy wziąć pod uwagę i zapamiętać, jak zapalić grzejnik katalityczny firmy Coleman.

Krok 1. Otwórz pokrywę grzałki katalitycznej

To pierwszy krok, o którym musisz pamiętać i działać. Należy otworzyć pokrywę grzałki katalitycznej w ramach przygotowania do wstępnego spalania. Musisz popracować nad tym, aby nie sprawiać kłopotów w innych krokach. Otwarcie osłony grzałki sprawia, że ​​plan rozpalenia grzałki katalitycznej Coleman jest łatwy i nie aż tak skomplikowany. Mniej kłopotów i szybkie działanie na przygotowanie do oświetlenia.

Krok 2. Wlej paliwo przez felgę

Po otwarciu pokrywy nagrzewnicy czas nalać paliwo na obręcz. Musisz wypełnić to w poprzek, aby energia się rozprzestrzeniła i była łatwa do rozpalenia. Kiedy już to zrobisz, odczekaj minutę, pozwól, aby paliwo opadło i zapal je. Można zauważyć, że oparzenie lub płomień wypełnił całą górę grzejnika. To jest słuszne, a będziesz czekać kilka minut, aby przejść do następnego potrzebnego kroku.

Krok 3. Pamiętaj, aby nie robić pierwszego spalania w domu

Trzeci krok ma zastosowanie i należy o nim pamiętać po wykonaniu drugiego kroku. W tym momencie musisz pamiętać, że nie powinieneś przeprowadzać wstępnego spalania wewnątrz domu lub w pobliżu ścian. Dlaczego jest taka potrzeba? Jedyny. Chodzi o bezpieczeństwo i bezpieczeństwo. Gdy włożysz trochę paliwa na górę grzejnika i zaczniesz go zapalać, wokół górnej części grzejnika rozprzestrzeni się płomień. Unikaj tej niepewności i bądź ostrożny.

Krok 4. Zacznij ustawiać go na wysokim

Czwartym krokiem jest ustawienie wysokiej temperatury i pozostawienie jej na 20-30 minut. Wtedy pojawi się płomień, który będzie wydobywał się z góry, a całe paliwo zacznie się nagrzewać po zakończeniu wstępnego spalania. Musisz rozpocząć ustawianie grzejnika lub dokonywać regulacji, aby nie było ci trudno poradzić sobie z kilkoma możliwymi i pomocnymi instrukcjami dotyczącymi zapalania grzejnika. Możesz również zainteresować się sposobami naprawy knota katalitycznego grzejnika Coleman.

Krok 5. Ugasić oparzenie na sucho pozostawić na palniku

Ostatnim krokiem jest zgaszenie oparzenia do sucha i pozostawienie go na palniku. Kiedy dojdziesz do tego punktu, palenie lub oświetlenie ustają już po 20-30 minutach. Sterowanie oświetleniem zależy od Twojego otoczenia, a może masz trochę twardej oprawy, aby zatrzymać się w krótszym czasie. Pozostaw zbiornik i grzałkę, aż ostygną, i wróć po kilku minutach do sprawdzenia.

To okładka!

Teraz, gdy już znasz odpowiedź: jak zapalić grzejnik katalityczny firmy Coleman. Niech ten artykuł pomoże ci i poprowadzi cię, jak to zrobić. Kroki w oświetleniu zostały opisane powyżej. Niech te słowa będą twoim źródłem podstawy do wykonania takiego zadania. Miej dobre i praktyczne życie i codziennie zdobywaj wiedzę. Nie wahaj się też wiedzieć o tych rzeczach; przeczytaj o tym, jak używać podgrzewacza na naftę i gdzie mogę kupić podgrzewacz na naftę. Dziękuję za przeczytanie tak daleko! Życzymy miłego dnia!