Jak zapalić grzejnik Mr. Buddy? 2 proste kroki!

Nie jesteś pewien, jak zapalić podgrzewacz Mr. Buddy? Aby zapalić Mr. Heater Portable Buddy, przekręć pokrętło z pozycji wyłączonej do pozycji pilota w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i wciśnij je na 30 do 60 sekund.

Następnie musisz zwolnić i wcisnąć go, aż pilot się zapali, przytrzymać przez kolejne 30 do 60 sekund i zwolnić pokrętło. Lampka kontrolna powinna pozostać zapalona. Przekręć pokrętło do górnej pozycji, aby zapalić grzejnik i poczekaj, aż kafelek palnika zaświeci się na pomarańczowo przed regulacją mocy cieplnej.

Jak zapalić grzejnik Mr. Buddy? 2 proste kroki!

W tym artykule omówimy podstawy tego, czym jest przenośny kumpel Mr. Heater i krok po kroku, jak go włączyć i z niego korzystać. Zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi nagrzewnicy, aby zapoznać się z jej ogólnymi funkcjami i cechami. Dowiesz się również, jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać podczas korzystania z grzejnika Portable Buddy. Czytaj dalej, jeśli jesteś podekscytowany nauką obsługi tego poręcznego, elastycznego i przenośnego urządzenia.

Co to jest podgrzewacz Mr. Buddy

Czym właściwie jest przenośny kumpel Mr. Heater? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Mr. Heater Portable Buddy to łatwy w użyciu lekki grzejnik na propan. Może zapewnić ciepłe otoczenie, którego szukasz w potrzebie, po prostu naciskając przycisk. Jest przenośny i można go zabrać ze sobą podczas wycieczek na kemping lub podczas chłodnego niedzielnego wieczoru na podwórku. Może również służyć jako awaryjna grzałka BUH podczas przerwy w dostawie prądu.

Przed użyciem tego grzejnika należy upewnić się, że wokół niego jest wystarczająco dużo miejsca, które jest wolne od materiałów palnych. Zalecany odstęp to 30 cali powyżej, 24 cale z przodu i 6 cali po bokach. Upewnij się, że przeczytałeś instrukcje bezpieczeństwa zapisane w instrukcji obsługi, aby uzyskać więcej informacji na temat bezpiecznego użytkowania nagrzewnicy. Podczas mocowania zbiornika gazu upewnij się, że nie ma przecieków i że gwinty są prawidłowo wyrównane.

Zbiorniki na propan od 1 do 40 funtów. może być używany z grzałką. Jeśli używasz większej liczby gigantycznych zbiorników, upewnij się, że wąż jest podparty i że zbiornik jest umieszczony na zewnątrz. Portable Buddy ma również funkcję, w której wyłącza się, jeśli jest przechylony i wytrącony z równowagi. Ta funkcja zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Upewnij się również, że podczas korzystania z nagrzewnicy jest wystarczający przepływ powietrza i tlenu. Unikaj używania go w hermetycznych pomieszczeniach. Aby dowiedzieć się, jak zapalić grzejnik Mr. Buddy, przeczytaj ten przewodnik do końca.

Kroki, aby zapalić grzejnik Mr. Buddy

Jeśli masz nowo zakupiony, nowy grzejnik Portable Buddy, upewnij się, że urządzenie nie jest uszkodzone podczas wyjmowania go z pudełka. Jeśli nosi ślady użytkowania lub jest w złym stanie, porozmawiaj ze sprzedawcą i opowiedz mu o swojej sytuacji. Po przeczytaniu instrukcji obsługi należy ją przechowywać w bezpiecznym miejscu, aby mieć do niej dostęp zawsze, gdy zajdzie potrzeba jej wykorzystania jako odniesienia. Umieść grzejnik na płaskiej powierzchni pionowo i postępuj zgodnie z krokami opisanymi poniżej.

Krok 1. Przygotowanie i bezpieczeństwo

Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że wszystko jest gotowe. Jak wspomniano wcześniej, upewnij się, że jest wystarczający odstęp od wszystkiego, co jest łatwopalne. Upewnij się, że jest odstęp 30 cali powyżej, 24 cale z przodu i 6 cali po bokach nagrzewnicy. Sprawdź, czy grzejnik stoi na płaskiej powierzchni w pozycji pionowej. Najlepiej byłoby używać nagrzewnicy tam, gdzie powietrze swobodnie wchodzi i odchodzi. Sprawdź, czy nie ma wycieków między regulatorem a zbiornikiem z propanem. Gdy wszystko będzie dobrze, możesz kontynuować.

Krok 2. Zapalanie grzejnika

Drugim krokiem jest rozpalenie grzałki poprzez ustawienie pokrętła w pozycji pilota i wciśnięcie go przez 30 sekund do minuty. Wciśnij pokrętło ponownie, aż pilot zapali się i pozostanie. Aby rozpalić grzałkę należy przekręcić pokrętło w górne położenie i pozostawić je tam, aż zapali się kafelek palnika i zacznie wypromieniowywać ciepło. Gdy kafelek palnika zaświeci się na jasnopomarańczowo, moc cieplną można ustawić tylko do żądanej wartości.

Przed przechowywaniem grzejnika po użyciu pozostaw go do ostygnięcia i zawsze odłącz zbiornik gazu, gdy nie jest używany. Czy chcesz zobaczyć inne modele grzejników sprzedawane przez Mr. Heater? Możesz być również zainteresowany kilkoma typowymi problemami z Mr. Buddy Heater.

To okładka!

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu do końca. Mam nadzieję, że wiele się nauczyłeś o tym, jak oświetlić grzejnik Mr. Buddy Heater. Pamiętaj, aby zawsze przeczytać instrukcję obsługi, aby upewnić się, że używasz urządzenia prawidłowo i bezpiecznie. Upewnij się, że warunki bezpieczeństwa są odpowiednio spełnione. Teraz, kiedy już wiesz, jak oświetlić grzejnik, możesz zachować ciepło i przytulność. Dziękujemy za poświęcony nam czas i wysiłek i cieszymy się, że w przyszłości znów będziemy mogli Ci pomóc. Trzymaj się. Możesz również przeczytać o tym, który grzejnik jest lepszy i jak działa grzejnik gazowy.