Jak założyć fundusz darowizny dla osoby chorej na raka? 4 proste kroki, aby zacząć!

Zastanawiasz się, jak założyć fundusz darowizny dla osoby chorej na raka? Świetnym sposobem na rozpoczęcie zbierania pieniędzy jest zorganizowanie zbiórki pieniędzy. Aby utrzymać motywację, słyszeliśmy o ludziach, którzy zebrali znaczne kwoty w ciągu zaledwie kilku godzin pracy.

Leczenie raka ma wysoką cenę i masz mniej czasu na pracę z powodu leczenia i jego skutków ubocznych. Matematyka staje się prosta. Podczas gdy mniej pieniędzy napływa, więcej odchodzi. Przy ograniczonym ubezpieczeniu zdrowotnym i rosnących kosztach leczenia, ludzie zbyt łatwo popadają w długi.

Jak założyć fundusz darowizny dla osoby chorej na raka? 4 proste kroki

Często zorganizowanie zbiórki pieniędzy zajmuje tylko kilka dni, a nawet kilka tygodni. Jednak najtrudniejszą częścią planowania wydarzenia jest podjęcie decyzji o planowaniu wydarzeń. Czy ktoś z Twojego kręgu lubi wymyślać strategie i przydzielać obowiązki? Pamiętaj, że głównym celem zbierania funduszy jest zbieranie funduszy na opiekę medyczną ukochanej osoby, aby mogła wyzdrowieć.

Wybierz organizatora wydarzenia i 4-5 wykonawców spośród znajomych i podaj koordynatorowi jego dane kontaktowe. Pomogłoby, gdybyś pozwolił im wybrać, ile razy mogą się potem spotkać osobiście. Jest o wiele więcej do nauczenia się. Teraz czytaj dalej, aby lepiej zrozumieć temat!

Wydarzenie zbiórki funduszy

Przeprowadzenie zbiórki pieniędzy ma zalety, które znacznie wykraczają poza pomoc finansową pacjentowi. Zorganizowanie imprezy charytatywnej może mieć znaczący wpływ. Jedną z najczęstszych obaw rodzin i przyjaciół chorych na raka jest poczucie bezsilności.

W wielu przypadkach pacjenci z rakiem chcą, aby ich rodzina siedziała obok nich i ich słuchała, zamiast próbować rozwiązywać problemy, których nie mogą rozwiązać. Jeśli weźmiesz udział w imprezie charytatywnej, zrobisz prawdziwą różnicę. Inni, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, również mogą coś z tego zyskać. Pozwolenie swojej chorej na raka ukochanej osobie na spotkanie lub skontaktowanie się z jej kumplami może odbywać się poprzez zbiórkę pieniędzy. Dobrze wiedzieć, że ktoś bliski Tobie przechodzi chemioterapię, ale poza tym ma się dobrze.

Kroki, aby rozpocząć darowiznę dla osoby chorej na raka

Oto kroki, jak założyć fundusz darowizny dla osoby chorej na raka:

Krok 1. Wybór lokalizacji

Chociaż pięciogwiazdkowy hotel może wydawać się bogaty, gdy szukasz lokalizacji, ale pamiętasz swój ostateczny cel? Załóżmy, że celem wydarzenia jest zebranie pieniędzy na pomoc pacjentom chorym na raka w zapewnieniu im możliwości leczenia.

Oszczędzanie pieniędzy na opłacie za wynajem oznacza, że ​​więcej pieniędzy trafi do odbiorcy. Zdecyduj z góry, czy będą dostarczane napoje alkoholowe. Płacenie w barze gotówką jest bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie.

Możesz częściowo zrekompensować koszt wynajmu lokalu restauracji na konkretną funkcję poprzez utworzenie baru gotówkowego. Używanie napojów to osobisty wybór, a obie strony mają solidne argumenty. Zdecyduj się na miejsce, w którym każdy może się tam szybko dostać.

Krok 2. Wiedząc, jakie jedzenie podawać

Ułatw sobie życie, zapewniając wystarczającą ilość lodówki. Jednak w niektórych przypadkach lokalizacja może zmusić cię do zaspokojenia posiłków przez nich, ograniczając to, co możesz spożywać. W innych przypadkach decyzja należy do Ciebie.

Czy można zorganizować nieszczęście, jeśli duża liczba osób jest gotowa na dostarczenie pożywienia? Duże talerze świeżych warzyw i owoców są zwykle hitem, ponieważ są tak pożywne. W celach reklamowych restauracje mogą zgodzić się na oferowanie jedzenia na Twoim wydarzeniu. Jednak lepiej jest podzielić zakupy i zakupy między bliskich przyjaciół, ponieważ piekarze są zasypani prośbami o darowizny na prywatne zbiórki pieniędzy.

Krok 3. Odtwarzanie muzyki

Dodanie muzyki przez fajkę może podnieść na duchu, ale występ na żywo jest znacznie lepszy. Ewentualnie, co powiesz na swojego kumpla, który jest częścią istniejącego lub nowego zespołu z sąsiedztwa? Uwaga, jaką wiąże się z pobraniem niewielkiej opłaty, jest wiele warta dla wielu początkujących artystów, zarówno młodych, jak i starszych.

Nie przejmuj się znalezieniem idealnego zespołu, który gra tylko określony rodzaj muzyki; nie ważne. Nie będzie z tobą piętna społecznego, ponieważ nie jest to wydarzenie związane z smokingami. Wszystko, co możesz zrobić, to nieco ułatwić im podróż z rakiem, a oni będą za to wdzięczni.

Krok 4. Rozpowszechniaj słowo

Jak najszybciej przygotuj ulotkę opisującą Twoje wydarzenie. Niektóre firmy mogą wymagać ulotek w celu dokonania darowizny na cele charytatywne. Co więcej, darowizny mogą być łatwiej agregowane, jeśli kupisz niektóre P.O. pudełkach.Promuj swoją firmę w miejscach, w których ludzie mogą ją zobaczyć, takich jak sąsiednie firmy, centra handlowe i biblioteki. Poproś znajomego o pozwolenie na wysłanie wiadomości do jej znajomych z Facebooka, zanim zrobisz cokolwiek innego!

Złóż publiczne oświadczenie również za pośrednictwem poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych. Zachęć odbiorców do rozpowszechniania informacji o Twojej pracy. Spróbuj przekazać wiadomość, jeśli jesteś na Twitterze lub innej platformie mediów społecznościowych.

To okładka!

Skoro już wiesz, jak założyć fundusz darowizn dla osoby chorej na raka, czas zacząć. Zrób wszystko, aby ludzie zauważyli Cię, gdy przyciągniesz ich uwagę. Przeczytaj o tym, jak zarejestrować darowiznę w QuickBooks i jak skonfigurować darowiznę PayPal; te artykuły mogą być pomocne w rozpoczęciu realizacji celu!