Jak zainstalować pralkę i suszarkę na blacie? 3 proste kroki!

Zastanawiasz się, jak zainstalować blat nad pralką i suszarką? Blat można zainstalować w 3 krokach; narysowanie linii poziomej, montaż klienta i podparcie lub z dachem.

Jeśli instalujesz blat na suszarce i pralce ładowanej od przodu, pamiętaj, że rama będzie taka sama niezależnie od materiału, jaki wybierzesz na blat.

Jak zainstalować pralkę i suszarkę na blacie? 3 proste kroki!

W pralni niezbędny jest blat. Blat między pralką a suszarką zapewnia miejsce na złożenie rzeczy i przechowywanie detergentów oraz innych środków czyszczących. Cóż, moi przyjaciele, aby dowiedzieć się więcej o montażu blatu i jego podstawach, śledźcie ten post!

Jak zbudować licznik na zegarze i wysuszyć

Podjęcie decyzji o sposobie montażu blatu do mycia nie jest skomplikowanym projektem. Jeśli umieścisz swój blat nad ładowaczem czołowym i suszarką, konstrukcja wsporcza poniżej będzie wyglądać bardzo podobnie, niezależnie od materiału użytego na blacie. Sposób, w jaki to tutaj udostępniam, może być użyty do zainstalowania dowolnego typu pływającego stołu.

Jaki jest najlepszy sposób, aby stół był suchy? Zazwyczaj pralnie mają blat nad przednim ładunkiem i pralko-suszarkę. Ta prosta metoda wykorzystuje kombinację knag i dachu, aby to osiągnąć.

Knaga oferuje klamrę, która utrzymuje blat do górnej części ściany, a dach zapewnia wsparcie pod blatem, dzięki czemu się nie kurczy.

W naszym przypadku mieliśmy umywalkę przy zegarze i suszarkę, więc ostatni dach wykorzystaliśmy do podparcia jednej strony blatu. Jeśli jednak nasza pralka i suszarka były na swoim miejscu, a ściany były z trzech stron, nie moglibyśmy zastosować tej metody przy użyciu knagów. Jeśli nie masz w domu pralki i suszarki, sprawdź gdzie wypożyczyć pralkę i suszarkę.

W tym akapicie omówimy podstawowe kroki, które pomogą Ci zainstalować blat pralki i suszarki. Jak więc zainstalować blat nad pralką i suszarką?

Krok 1. Linia poziomu

Pierwszym krokiem do umieszczenia blatu nad pralką i suszarką jest narysowanie poziomej linii wskazującej dolny obszar stołu. Jeśli chcesz przenieść i rozpakować swoje pralki, musisz mieć pomieszczenie do przeprowadzki, więc nie masz blatu, który dotyka blatów urządzeń.

Krok 2. Zainstaluj knagę na ścianie

Sean użył 3/4 kawałka sklejki pociętej na 2-calowe paski do wykonania knagów. Knagi przykleił klejem budowlanym i przykleił knagi do słupów. Zauważysz, że knaga po prawej stronie jest ukośna na końcu i cofnięta od powierzchni blatu. Dzięki temu knaga nie będzie widoczna po zamontowaniu blatu. Możesz nawet pomalować ścianę na kolor, aby była niewidoczna.

Krok 3. Podeprzyj blat szczytem

Jeśli y Dach jest umieszczony bezpośrednio między pralką a suszarką i umieszczony w poziomym elemencie od przodu pralki do tylnej ściany, pionowymi elementami skierowanymi w stronę tylnej knagi. Krótka górna pionowa część wciska się w knagę.

Najpierw musisz obrócić część przestrzeni (tej samej grubości co knaga) pod ścianą na dolnej pionowej pracy, a następnie złożyć ją. Następnie pod blatem zostanie naładowany długi poziomy kawałek. Aby uzyskać więcej wskazówek i pomysłów, dowiedz się, jak zainstalować pralkę lub suszarkę z możliwością układania w stos.

Jak zbudować fundament lub podłoże na blat?

Kiedy rozwijasz swój blat, powiedz to sklejką; oto przykład, jak możesz to zrobić. Ten blat składa się z 3/4 arkusza sklejki z dodatkowymi pasmami „3/4” na obwodzie i pośrodku.

Użyj kombinacji wsporników L i śrub, aby przymocować blat i szczyt. Najpierw umieść blat na knadze w pozycji półleżącej. Musisz trzymać blat jedną ręką, podczas gdy drugą łączysz wsporniki L wokół obwodu blatu.

Usuń jedną stronę L z blatu, a drugą z knagi. Następnie wsuń galerię na miejsce. Użyj wsporników L na szczycie dachu z jedną stroną przykręconą pod blatem (element środkowy poziomo), a drugą do sufitu. A więc trochę dodatkowych informacji, przeczytaj o montażu podłoża pod blatem.

Znaczenie blatu

Są odporne na wodę i temperaturę, higieniczne i mogą tworzyć piękny wygląd w połączeniu ze zlewami ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna kosztowała dużo, ale zadzwoniliśmy i znaleźliśmy lokalnego konstruktora z fantastyczną wartością i szybką zmianą. Ponieważ sami zbudowaliśmy podłoże i ponownie je zamontowaliśmy, oszczędzamy na kosztach. ilość

Zrobiliśmy już tony ubrań i muszę powiedzieć, że fajnie jest pakować ubrania i mieć ten blat na pralce i suszarce. Wkrótce staje się to jednym z naszych ulubionych pomieszczeń w domu. Aby więc dać ci jasną perspektywę, dowiedz się, dlaczego blaty są tak ważne w Twojej kuchni.

To okładka!

Mieliśmy nadzieję, że czytanie tego artykułu jest dla Ciebie po prostu zabawą, a po przeczytaniu tych kroków będziesz w stanie uzyskać odpowiedź, jak zainstalować blat nad pralką i suszarką. Blaty są korzystne; zapewniają miejsce na ręczniki, detergenty i wiele innych, a przede wszystkim chronią Twoją pralkę przed wszelkimi uszkodzeniami!