Jak zablokować mini lodówkę? 4 proste kroki do naśladowania!

Jeśli obawiasz się, że ktoś może położyć ręce na twoim jedzeniu, powinieneś wiedzieć, jak zamknąć mini lodówkę. To może być odpowiedni moment, aby kupić zamek do lodówki. Ale można też kupić lodówkę zintegrowaną z zamkiem lub kupić zwykłą lodówkę i system zamków osobno.

Nie wolno wiercić dziury w lodówce tylko po to, aby przymocować zamek, ponieważ możesz przypadkowo uderzyć w jedną z linii i zniszczyć całą lodówkę.

Jak zablokować mini lodówkę? 4 proste kroki do naśladowania!

Alternatywnie, znajdź system zamka, który jest zaprojektowany z paskami, ponieważ są one specjalnie zaprojektowane do mini lodówek. W tym poście przedstawimy Ci samouczek krok po kroku dotyczący zamykania minilodówki, aby wszystkie przechowywane w niej przedmioty były bezpieczne. Odpowiemy również na często zadawane pytania dotyczące systemów zamków do mini lodówek, więc czytaj do końca.

Kroki, aby zablokować minilodówkę

Korzystanie z zamka na minilodówkę może powstrzymać kradzież lodówki, która jest powszechna w akademikach. Możesz to jednak poprawić, używając śrub, które możesz usunąć w dowolnym momencie.

Przejdźmy teraz przez kroki, które możesz wykonać, aby zamknąć minilodówkę. Ten przewodnik jest prosty i prosty. Zapewniamy, że nie będziesz miał problemów z wykonaniem tego. Jak więc zamknąć mini lodówkę?

Krok 1. Przymocuj jeden pasek

Najpierw musisz wyjąć system zamków z opakowania. Następnie usuń podkład jednego paska samoprzylepnego z zestawu blokującego. Na koniec przyciśnij jego lepką część do przedniej części lodówki na 30 sekund, aby upewnić się, że całkowicie się przyklei.

Krok 2. Przymocuj zamek do paska

Po przymocowaniu paska do lodówki należy zacząć wsuwać zamek w pętlę paska. Następnie należy wsunąć drugą pętlę paska na kłódkę. Jeśli skończysz z tym, możesz już zamknąć zamek.

Krok 3. Zamocuj drugi pasek

Powtórz ten sam proces, co w kroku 1, aby przymocować drugi pasek systemu blokującego. Upewnij się, że jest wyrównany do przodu drzwi lodówki. Upewnij się, że między paskami jest wystarczająco dużo odstępu, aby kłódkę można było łatwo przesuwać podczas jej odblokowywania.

Podobnie upewnij się, że przestrzeń nie jest wystarczająco szeroka, aby ktokolwiek mógł otworzyć minilodówkę i zabrać przechowywane w niej przedmioty. Upewnij się również, że przyciskasz jego lepką część do drzwi przez 30 sekund.

Krok 4. Spróbuj otworzyć i zamknąć zamek

Użyj klucza lub wybierz szyfr, aby otworzyć zamek lodówki. Następnie odepnij paski zamka. Po wyjęciu produktów z lodówki załóż z powrotem zamek na paski.

Najczęstsze pytania

W tym dziale poznamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zamków do drzwi lodówek. Ale oczywiście równie dobrze możesz mieć na myśli to samo pytanie, więc czytaj dalej.

Pytanie #1. Czy mogę zamknąć drzwi lodówki?

Tak, możesz użyć różnych zamków do zablokowania lodówki. Na przykład użycie zamka na zatrzask może uniemożliwić dzieciom częste otwieranie minilodówki. Ale jeśli używasz kłódki, może to zniechęcić każdego do uzyskania dostępu do Twojego urządzenia.

Ten rodzaj zamka utrzyma drzwi lodówki w stanie nienaruszonym podczas przenoszenia lodówki z jednego miejsca do drugiego. Co więcej, może to sprawić, że lodówka będzie wygodnie odblokowana lub zablokowana.

Pytanie 2. Dlaczego lodówka jest wyposażona w zamek?

Zamknięcie lodówki może uniemożliwić członkom rodziny dostęp do jedzenia, którego nie powinni jeść. Jeśli masz przygotowane potrawy przeznaczone na daną okazję, możesz uniemożliwić im dostęp do nich.

Pytanie nr 3. Czy mogę zablokować inteligentną lodówkę?

Inteligentne lodówki, podobnie jak Samsung, zostały zaprojektowane z funkcjami blokady. Ale to zależy od konkretnego modelu, który masz. Na przykład, zintegrowany system blokady może obejmować blokadę przed dziećmi, blokadę kontrolną lub blokadę dozownika.

Wszystkie te blokady są bardzo pomocne w powstrzymywaniu dzieci przed zmianą ustawień lodówki. Zapobiegnie to również przypadkowym zmianom, gdy ktoś wpadnie na jego panel.

Pytanie #4. Co oznacza zabezpieczenie przed dziećmi na lodówkach?

Ta funkcja blokady zapobiega przypadkowym zmianom ustawień panelu sterowania lodówki. Aby to aktywować, należy nacisnąć przycisk przeznaczony do blokady przed dziećmi przez około 3 sekundy. Teraz, aby go dezaktywować lub anulować, naciśnij przycisk i przytrzymaj go przez około 3 sekundy.

Pytanie #5. Jak zablokować zamrażarkę Frigidaire?

Frigidaire posiada przycisk blokady sterowania zaprojektowany w pobliżu przycisku służącego do włączania i wyłączania światła. Proszę nacisnąć ten przycisk i przytrzymać go przez kilka sekund. Możesz zmienić sterowanie lodówki, aby korzystać z dozowników lodu lub wody.

To okładka!

Teraz, gdy wiesz, jak zamknąć minilodówkę, będziesz w stanie zapewnić swoim dzieciom lub każdemu z otoczenia swobodny dostęp do produktów spożywczych. Jest to również dobre, jeśli masz podstępnego współlokatora w akademiku. Więcej artykułów o mini lodówkach? Kliknij tutaj, co włożyć, co włożyć do mini lodówki. Miłego czytania!