Jak wysyłany jest materac bufiasty: wszystko, co należy wiedzieć

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób jest wysyłany materac Puffy, znajduje się za pośrednictwem FedEx. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak marka wysyła swoje łóżka oraz czego się spodziewać w związku z dostawą, czytaj dalej ten artykuł. Porozmawiamy również o tym, co zrobisz po otrzymaniu materaca.

Ale co, jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie kupić materac Puffy? Firma prowadzi transakcje bezpośrednio z kupującym, więc materac Puffy można kupić tylko od marki. Więcej informacji o kupowaniu nowego łóżka od Puffy znajdziesz w naszym osobnym przewodniku.

Jak wysyłany jest materac bufiasty: wszystko

Jak Puffy wysyła swój materac?

Puffy wysyła swój materac za pośrednictwem FedEx, ale firma nie oferuje usługi dostawy białych rękawiczek. Oznacza to, że materac w pudełku zostanie dostarczony na wyciągnięcie ręki, ale po otrzymaniu zamówienia nie masz możliwości usunięcia starego materaca ani ustawienia łóżka. Dobrą wiadomością jest jednak to, że nie ma opłaty za wysyłkę w sąsiednich Stanach Zjednoczonych i tylko osoby z Alaski i Hawajów będą zobowiązane do zapłaty kosztów wysyłki.

Jak długo muszę czekać na materac Puffy?

Ponieważ materace Puffy są zamawiane wyłącznie przez Internet, nie dostaniesz ich tak szybko, jak w sklepie z materacami. Ponadto materace Puffy są wykonywane na zamówienie, co również wpływa na czas oczekiwania. Możesz jednak oczekiwać, że Puffy wyśle ​​zamówiony materac w ciągu 7 do 10 dni roboczych i otrzymasz numer śledzenia do FedEx, który pomoże Ci przewidzieć jego dostawę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Puffy przetwarza Twoje łóżko w celu dostawy, napisaliśmy artykuł o tym, ile czasu zajmuje dostarczenie materaca Puffy.

Czy Puffy to materac typu łóżko w pudełku?

Nie martw się, nawet jeśli Puffy nie oferuje usługi dostawy białych rękawiczek. Po otrzymaniu zamówienia konfiguracja będzie nadal prosta, ponieważ materac Puffy to łóżko w pudełku. Oznacza to, że nie będziesz musiał przenosić nieporęcznego łóżka z progu do sypialni.

Aby dać ci szybki pomysł, oryginalny materac piankowy Puffy z pamięcią kształtu jest dostarczany tylko w pudełku o wymiarach 19 na 19 na 42 cale. Z drugiej strony nawet modele hybrydowe, takie jak Puffy Lux i Puffy Royal, są skompresowane w pudełku o wymiarach 16 na 16 na 44 cale. Będziesz bardziej pod wrażeniem, jeśli wiesz, jak gruby jest materac Puffy.

A co najważniejsze, czas potrzebny na rozszerzenie materaca Puffy jest również stosunkowo szybki.

Skąd jest wysyłany materac Puffy?

Mimo że materac Puffy jest wykonywany na zamówienie, nadal jest dostarczany z USA. Pamiętasz, gdzie jest wykonany materac Puffy? Jest to jedna z marek materacy, które szczycą się produkcją w USA.

Same produkty są nawet certyfikowane przez CertiPUR-US i Oeko-Tex Standard 100 w zakresie bezpieczeństwa i jakości. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zamówieniu materaca, zawsze możesz skontaktować się z Puffy za pośrednictwem linii obsługi klienta lub adresu e-mail. Na ich stronie internetowej znajduje się również strona kontaktowa z pytaniami.

Co zrobić z puszystym materacem po dostawie?

Łatwo jest nauczyć się rozkładania materaca Puffy, ponieważ rozkłada się on w ciągu zaledwie kilku godzin. Możesz traktować go jak każde inne łóżko w pudełku z pianką z pamięcią kształtu, gdzie pozwolisz mu się odprężyć na fundamencie lub ramie. Następnie pozwól, aby złoże się napowietrzało, aby zakończyć rozszerzanie i odgazowanie przed użyciem.

Nie masz pewności co do wybranego stelaża pod materac? Przeczytaj o tym, jak zapobiec zsuwaniu się materaca Puffy, aby zapewnić stabilne łóżko.

Gdzie znajduje się materac Puffy?

Materace puszyste są transportowane skompresowane w pudle i dostarczane do kupującego za pośrednictwem firmy FedEx. Ale jeśli już otworzyłeś pudło i rozwinąłeś materac, transport będzie inny. Możesz skonsultować się z Puffy, jeśli zalecają kompresowanie łóżka Puffy w celu łatwiejszego przenoszenia, ale bezpieczniej jest je transportować tak, jak jest.

A jeśli interesuje Cię, kiedy powstał materac Puffy, o historii firmy pisaliśmy w osobnym artykule.

Jak transportować puszysty materac?

Materace puszyste są transportowane skompresowane w pudle i dostarczane do kupującego za pośrednictwem firmy FedEx. Ale jeśli już otworzyłeś pudło i rozwinąłeś materac, transport będzie inny. Możesz skonsultować się z Puffy, jeśli zalecają kompresowanie łóżka Puffy w celu łatwiejszego przenoszenia, ale bezpieczniej jest po prostu transportować je tak, jak jest.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przepakować materac Puffy, jeśli planujesz przenieść ze sobą łóżko.

W jaki sposób dostarczany jest materac?

Marki materacy różnią się sposobem wysyłki i dostarczania łóżek. Jednak większość producentów materacy typu bed-in-a-box zapewnia dostawę zbliżeniową. Z drugiej strony, materace nieporęczne i te, których nie można skompresować w pudełku, czasami są dostarczane z usługą dostawy w białych rękawiczkach dla wygody kupującego.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, w jaki sposób materac Puffy jest wysyłany, jest on skompresowany w pudełku i dostarczany za pośrednictwem firmy FedEx. Puffy wyśle ​​Twoje zamówienie w ciągu maksymalnie dziesięciu dni od wykonania łóżek na zamówienie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie wahaj się wypróbować internetowych marek materacy, takich jak Puffy. Możesz dowiedzieć się więcej o tej marce, korzystając również z naszych artykułów.