Jak wyświetlić babeczki na wesele: 4 najlepsze sposoby

Ci, którzy chcą wiedzieć, jak wyeksponować babeczki na wesele, mogą rozważyć pięć sposobów. Babeczki na wesele są obecnie modne, ponieważ są tańsze niż tradycyjne ciasta weselne.

Ponadto są piękniejsze w prezentacji i łatwe do podania niż inne desery ślubne. A poza pokazywaniem ich, przeczytaj, jak udekorować ślubne babeczki, aby były bardziej atrakcyjne wizualnie dla gości i zdjęć ślubnych.

Jak wyświetlić babeczki na wesele: 4 najlepsze sposoby

Oto jak wyświetlić babeczki na wesele

 • Stojak na babeczki lub wieża

Jednym z najlepszych sposobów na wyeksponowanie weselnych babeczek jest użycie stojaków i wież. Podwyższone słodycze są również bardziej praktyczne, ponieważ pozwalają na umieszczenie innych przedmiotów na stole deserowym bez przepełnienia.

Stojaki na babeczki są również przystępne cenowo i są dostępne w różnych wzorach i kolorach, aby pasowały do ​​wystroju miejsca weselnego. Jeśli wystawiasz pojedyncze okrągłe ciasto, możesz umieścić je na najwyższym poziomie wieży z babeczkami.

W dzisiejszych czasach pary naśladują również klasyczny warstwowy wygląd tortu weselnego, ale z babeczkami. Możesz umieścić nakładkę na ciasto na najwyższym poziomie stoiska lub użyć dekorów, takich jak świece, kwiaty lub miniaturowa panna młoda i pan młody, która wygląda jak ty i twój partner.

 • Półmisek na babeczki

Jeśli serwujesz babeczki o różnych smakach, nie potrzebujesz wymyślnych wystaw babeczek w recepcji. Zamiast tego fantastycznym sposobem na wyeksponowanie tych mini ciastek jest ułożenie ich na różnych półmiskach.

Następnie wydrukuj etykiety, które możesz umieścić na każdej sekcji, aby poinformować gości o smakach babeczek. Jeśli masz interaktywny wyświetlacz z babeczkami weselnymi, na którym goście mogą udekorować i zamrozić własny deser, po prostu umieść babeczki na tackach.

Ten sposób ekspozycji weselnych babeczek jest wręcz fantastyczny na rustykalne wesele plenerowe. Możesz użyć drewnianych pojemników i dzienników do motywów stacji deserowej z rdzeniem wiejskim.

 • Wokół tortu weselnego

Niektóre pary nadal mają tort weselny oprócz babeczek weselnych. Być może chcą prostego ciasta lub smaku, który kochają, a następnie podają gościom babeczki, aby zaoszczędzić na kosztach.

Możesz postawić tort weselny na środku stołu, a następnie ułożyć wokół niego babeczki. Możesz również użyć dwupoziomowego stojaka, w którym babeczki znajdują się na dolnym poziomie.

Jeśli nie chcesz stać na stole, po prostu ustaw wielopoziomowy tort weselny jako centralny punkt. Następnie potraktuj babeczki jako mini dekory i poproś swojego cukiernika, aby na każdym mini torcie nałożył estetyczne nakładki.

 • Pudełka na babeczki

Kto powiedział, że pudełka będą wyglądać tandetnie na stole deserowym? Zamiast używać osobnych tac i sztućców do babeczek, możesz zostawić pudła bez przykrycia na stole.

Możesz również mieć niestandardowe papierowe lub drewniane pudełka, które pasują do motywu Twojego ślubu. A jeśli rozdajesz weselne babeczki jako prezent weselny, możesz oznaczyć pudełko na weselnym stole dla swoich gości.

Ale oczywiście upewnij się, że rodzaj babeczki dobrze wytrzyma w pudełku. Nawet jeśli pudełka są odkryte, nadal nie chcesz zepsuć tekstury ciast przed możliwym poceniem.

 • Koło babeczek

Chcesz w wyjątkowy sposób nauczyć się eksponować babeczki na wesele? Następnie przygotuj niestandardowe kółka do każdego słodkiego przysmaku.

Pomyśl o mini diabelskich kołach, które niosą ciastko. Niektórzy mogą się nawet poruszać, zwłaszcza jeśli chcesz, aby babeczki były centralnym punktem stołu deserowego.

Jeśli jesteś sprytny, możesz nawet samodzielnie wykonać koło do babeczek z materiałów takich jak drewno i farba. Następnie noś więcej babeczek na warstwę, używając długich siedzeń zamiast pojedynczych.

Jak przechowywać ślubne babeczki?

Poza wiedzą, jak wyświetlać babeczki, powinieneś także nauczyć się najlepszego sposobu ich przechowywania, zwłaszcza jeśli przywozisz je na miejsce weselne lub zabierasz resztki babeczek weselnych do domu. Właściwa metoda przechowywania będzie zależeć od rodzaju babeczek i sposobu ich dekoracji.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz wykonać następujące kroki, aby utrzymać swoje ślubne babeczki świeże i w dobrym stanie:

 • Poczekaj, aż babeczki ostygną po wyjęciu ich z piekarnika
 • Włóż babeczki do suchego i hermetycznego pojemnika
 • Mrożone babeczki można przechowywać w temperaturze pokojowej przez dwa dni
 • Mrożone babeczki należy dokładnie zapakować przed zamrożeniem w zamykaną torbę

Zapoznaj się z różnymi pomysłami na babeczki weselne, nie tylko na wspaniały wyświetlacz babeczek weselnych, ale także na najlepszy smak i lukier na miejsce weselne. Ponadto możesz przeczytać, jak zrobić ślubne babeczki, aby dowiedzieć się więcej.

Jak podawać ślubne babeczki?

 • Stacja z babeczkami weselnymi, gdzie goście mogą wybrać własny lukier i dekory
 • Bar deserowy, w którym goście mogą wziąć na siebie babeczkę
 • Babeczki na każdym stole weselnym

Jak pokazać indywidualnie pakowane babeczki?

Niektóre babeczki można również pakować pojedynczo w folię. Takie podejście jest idealne do obdarowywania ciasteczkami ślubnymi.

 • stojaki na ciasta
 • Szklane pudełka
 • Tace
 • Wiersze w tabelach
 • Wewnątrz kubka lub słoika

Wniosek

Czy ten przewodnik był pomocny? Właśnie nauczyliśmy się, jak wystawiać babeczki na wesele, umieszczając je w wieży, układając je na tacach, pudełkach, wokół tortu weselnego lub na kole.

Babeczki nie zajmują miejsca, więc łatwo jest wykorzystać pojemniki do ich ekspozycji. A jeśli chcesz je jako przysługę, owiń każdą babeczkę kartką dedykacyjną dla każdego gościa.