Jak używać wyszczerbionej poduszki do spania

Jeśli jesteś ciekawy, jak używać poduszki Boppy do spania, wystarczy zapoznać się z różnymi produktami. Oprócz karmienia możesz również spać na poduszce Boppy i uzyskać wygodniejszą noc. Jednak chcesz znaleźć odpowiednią poduszkę, aby w pełni wykorzystać ten dodatek na dobranoc.

Kupując poduszkę Boppy, znajdziesz kilka opcji poduszek ciążowych. Ten przewodnik pomoże Ci zapoznać się z różnymi rodzajami poduszek, aby wybrać najlepszą. Ponadto zawiera wskazówki, jak poprawić sen podczas ciąży.

Jak używać wyszczerbionej poduszki do spania

Jak używać każdej Boppy poduszki do spania

Poduszki Boppy to jedne z najbardziej wszechstronnych poduszek w ciąży i po porodzie. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się, jak używać poduszki Boppy do spania, będzie to zależeć od rodzaju posiadanej poduszki ciążowej. Firma oferuje pięć produktów, a wśród nich:

Wielofunkcyjna, zakryta poduszka na całe ciało Boppy

Jeśli chcesz podparcia całego ciała, poduszka na całe ciało marki Boppy jest dla Ciebie najlepsza. Ze względu na swój wyjątkowy kształt i krzywizny można go używać do pielęgnacji głowy, szyi, pleców, bioder, a nawet brzucha. Jak więc używać go do spania?

Ten produkt jest idealny do spania na boku ze względu na zakrzywiony kształt, ale możesz go również używać w pozycji siedzącej. Możesz się na nim przytulić podczas snu i umieścić dolną część poduszki między nogami. Górna część ma również wspierać głowę i szyję, gdy kładziesz na niej rękę.

Poduszka do spania Boppy

Inną ciekawie wyprofilowaną poduszką ciążową do snu od Boppy jest boczna poduszka do spania. Pamiętaj, że najlepsza konfiguracja do spania dla kobiet w ciąży jest po ich stronie. Dzięki temu produktowi możesz zapewnić wsparcie dla pleców i brzuszka dziecka podczas snu na boku, dzięki połączonym ze sobą poduszkom.

Używanie tego produktu jest podobne do tego, jak będziesz używać poduszki podczas spania na boku od samego imienia. Jednak nie możesz uzyskać wsparcia dla dolnej i górnej części ciała ze względu na jego rozmiar i kształt, tak jak w przypadku poprzednich poduszek. Zamiast tego będziesz znajdować się między dwiema połączonymi poduszkami, aby przynieść ulgę na brzuszku i plecach dziecka, gdy będziesz leżał na boku i zapobiegać upadkowi na plecy.

Boppy klin ciążowy

Niezależnie od tego, czy podczas snu leżysz, czy siedzisz prosto, możesz skorzystać z klinów ciążowych Boppy. Ma dobry kształt i rozmiar do przenoszenia, a ponieważ jest mocny, najlepiej nadaje się do podnoszenia lub podtrzymywania obszarów ciała. Możesz go używać na kolanach, a nawet plecach i brzuchu.

Skośny kształt i średni rozmiar koturnów ciążowych Boppy są przydatne, gdy leżysz w łóżku, aby unieść nogi lub zapewnić podparcie dolnej części pleców. Podczas snu możesz go używać do kołysania brzuszka dziecka w bocznej pozycji do spania. Możesz również umieścić go między nogami, aby zmniejszyć napięcie bioder podczas snu na boku.

Poduszka wspomagająca ciążę Boppy

Boppy oferuje również średniej wielkości poduszkę podtrzymującą. Możesz go używać do pielęgnacji brzucha, bioder i nóg dziecka podczas snu lub nawet w pozycji wyprostowanej. Ten produkt to dobra opcja dla osób z ograniczoną przestrzenią w łóżku.

Aby spać z poduszką podtrzymującą ciążę Boppy, możesz umieścić ją między kolanami, aby podeprzeć brzuch i nogi, leżąc na boku. Możesz również położyć głowę na łuku, aby zapobiec bólowi szyi, lub położyć ją między nogami, ale poduszkę należy mieć za sobą, aby odciążyć plecy. Siedząc w łóżku, możesz złagodzić ból pleców, gdy siedzisz prosto.

Boppy bambusowa poduszka do przytulania

Wreszcie Boppy ma tak zwaną poduszkę do przytulania, której możesz używać również do stóp. Jego zakrzywiony kształt może przynieść ulgę Twojej głowie i szyi, plecom, nogom, kolanom, a nawet brzuszkowi dziecka. Podczas snu możesz go używać do utrzymania prawidłowego ustawienia bioder.

Spanie z tą przytulną poduszką jest bardzo podobne do spania z poduszką podtrzymującą ciążę. Możesz użyć go na dolnej części pleców lub umieścić go przed brzuszkiem dziecka, gdy znajduje się między nogami. Możesz nawet położyć głowę na łuku, aby zachować neutralny kręgosłup podczas snu na lewym boku.

Jak czyścić poduszki Boppy

Ponieważ Twoja poduszka ciążowa Boppy będzie Twoim nowym najlepszym przyjacielem na noc, chcesz zachować jej czystość. Dobrą rzeczą jest to, że te produkty można prać w pralce, a nawet suszyć w suszarce, aby zapewnić maksymalną wygodę, oszczędzając czas i wysiłek. Wybierz najdelikatniejszy cykl, użyj zimnej wody w pralce, a następnie wysusz poduszkę na małym ogniu piłeczkami tenisowymi, aby puchnąć poduszkę Boppy.

Wniosek

Poduszki Boppy są przydatne nie tylko do karmienia. Dzięki różnym poduszkom ciążowym możesz nauczyć się używać poduszki Boppy do spania w każdej pozycji w różnych częściach ciała. Korzystanie z tych poduszek do spania zależy od rodzaju posiadanej poduszki.

Boppy oferuje poduszki ciążowe o różnych kształtach i rozmiarach, aby zapewnić wsparcie całego ciała, a nawet celować w określone części ciała. Możesz nawet użyć poduszek do drzemki, leżąc prosto do spania na boku z podpartym brzuszkiem i plecami dziecka. Przeczytaj koniecznie o każdej poduszce, aby znaleźć najlepszą dla swoich nawyków związanych ze snem.