Jak używać szczoteczki do suszarki Revlon do kręcenia włosów? 5 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak wykorzystać szczotkę do suszarki Revlon do kręcenia włosów? Istnieje pięć prostych kroków, które możesz wypróbować; są to rzeczy, o których będziesz wiedzieć, gdy będziesz czytać dalej. Jeśli masz jednoetapowe narzędzie do włosów Revlon, nie martw się, jeśli nie masz pomysłu na użycie go do stylizacji włosów. W tym artykule dowiesz się, jak używać szczotki do suszarki Revlon do kręcenia włosów.

Kręcone włosy wystarczą, aby zabić każdą imprezę, nawet w swobodnym ubiorze. Ponieważ my, dziewczyny, kochamy włosy i stylizację, włosy to nie żart. Więc jeśli masz szczotkę do suszarki Revlon, uwolnisz się od frustracji kiepskich włosów, ponieważ jest to doskonałe rozwiązanie wszystkich problemów związanych ze stylizacją włosów.

Jak używać szczoteczki do suszarki Revlon do kręcenia włosów? 5 prostych kroków!

Prawie wszystkie dziewczyny suszą suszarkę do włosów i prostownicę. Ale, niestety, wszyscy cierpimy z powodu bólu wymaganego do utrzymania dwóch maszyn przez prawie godzinę. A jeśli chcesz zrobić kilka loków, tym razem podwój. Firma Revlon od 1932 roku produkuje produkty do pielęgnacji włosów, a także kosmetyki, produkty do pielęgnacji skóry i perfumy. Amerykańska firma zapewnia dziewczynom łatwość i wygodę, aby zabijać i rządzić światem dzięki swoim niesamowitym produktom.

Co to jest Revlon One-Step suszarka do włosów i gorący aerograf Volumizer?

Suszarka do włosów w jednym kroku Revlon i gorący aerograf Volumizer to narzędzie, którego nie możesz zignorować, jeśli jesteś osobą, która zawsze chce dotrzeć na czas. Ten jednoetapowy krok niesamowicie skraca czas suszenia. Eliptyczna struktura szczoteczki ułatwiała szczotkowanie przy mniejszym szarpnięciu. Dzięki temu chroni włosy przed łamaniem. Pędzelek jest wokół i wiosłuje do prostownicy do włosów z pędzelkiem hybrydowym. Spłaszczona strona pędzla, na której znajduje się włosie, służy jako prostownica do włosów. Zaokrąglone końce ułatwiają rozczesywanie włosów.Nylonowe włosie z szpilkami pomaga włosom się plątać, a pętelkowe włosie umożliwia płynne poruszanie się po włosach.

Funkcja głośności Revlona

Załóżmy, że martwisz się z powodu swoich wyjątkowo cienkich włosów. Ta suszarka do włosów Revlon i Volumizer są stworzone właśnie dla Ciebie. Ta szczotka służy jako suszarka i dodaje objętości włosom. Po prostu odwróć włosy do góry nogami i wyszczotkuj je szczotką do suszarki Revlon, aby uzyskać grubszy wygląd.

Kroki, jak użyć szczotki do suszarki Revlon do zwijania włosów

Musisz wykonać kilka prostych kroków, aby dowiedzieć się, jak używać szczotki do suszarki Revlon do kręcenia włosów.

Krok 1. Umyj włosy

Umyj włosy. Użyj ręcznika, aby usunąć z nich całą kapiącą wodę. Upewnij się, że twoje włosy są w 70% suche, aby uzyskać lepsze wrażenia. Następnie wyszczotkuj włosy grzebieniem do zębów lub zwykłą szczotką do włosów. Pomocne może być przeczytanie o tym, jak prawidłowo myć włosy.

Krok 2. Włącz suszarkę do włosów

Podłącz szczotkę do suszarki do włosów. Ustaw pędzle na ciepły, chłodny lub gorący w zależności od własnego wyboru. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się ciepła oprawa.

Krok 3. Zastosuj środek termoochronny

Na końcówki włosów nałóż środek termoochronny, aby uniknąć uszkodzenia włosów. Możesz też dodać serum, jeśli masz bardzo zniszczone włosy.

Krok 4. Podziel włosy i zwiń

Podziel włosy na dwie części. Zrób bułkę z jednej strony. Następnie ponownie podziel drugą stronę na dwie części. Przymocuj jedną sekcję za pomocą klipsa na głowie. Weź porcję włosów. Rozczesać włosy prosto na pół porcji. Rozwiń włosy, kręcąc szczoteczką wokół pozostałej połowy i voila! Masz falowane włosy. Powtórz procedurę na pozostałych włosach.

Krok 5. Zastosuj lakier do włosów

Nałóż odrobinę lakieru do włosów, aby uzyskać gładkie i lśniące włosy. Stosowanie 24-godzinnego sprayu zapobiegającego powstawaniu wilgoci pomoże Ci lepiej niż zwykły spray. Nałóż również spray do włosów z suchą mgiełką olejową, aby nadać włosom dodatkowy połysk.

Gdzie kupić?

Załóżmy, że nie kupiłeś jeszcze pędzla i chcesz wymienić swoją prostownicę, lokówkę i suszarkę na ten wielofunkcyjny gorący aerograf. Musisz spieszyć się do następujących trzech sklepów, aby rutyna włosów była wygodna i bezproblemowa. Te sklepy sprzedają pędzel w przedziale cenowym 55-60$. Jeśli masz szczęście, że nadrobisz wyprzedaż, cena 40 $ będzie łatwo dostępna.

Amazonka

Jeśli pójdziesz do Amazon, pięciogwiazdkowa ocena suchej szczotki do włosów Revlon skłoni Cię do kliknięcia przycisku Kup teraz.

Cel

Target sprzedaje ten fantastyczny produkt w przystępnych cenach i nie ma problemu z jego brakiem w magazynie.

Walmart

Walmart to również dobra opcja przy zakupie szczotki do suszarki do włosów Revlon. Bez względu na to, gdzie kupisz pędzel, nie pożałujesz. Ale pamiętaj, aby nie pomylić gorących aerografów innych marek. Szczotka do suszarki do włosów Revlon została zaprojektowana z myślą o gładszych, łatwiejszych w zarządzaniu i fantastycznych lokach i krzywych.

To okładka!

Z pewnością zrozumiałeś, jak używać szczotki do suszarki Revlon do kręcenia włosów. Teraz możesz kręcić włosy bez żadnych trudności, ponieważ szczoteczka jest łatwa do trzymania ze względu na swoją lekkość i sprawia, że ​​proces kręcenia jest przyjemny i radosny. Musisz skręcić włosy wokół pędzla. Będziesz gotowy do łatwego wyciągnięcia fryzury w mgnieniu oka. Możesz również przeczytać o tym, jak kręcić włosy za pomocą szczotki do suszarki i jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.