Jak używać suszarki do włosów ze szczotką? 9 prostych kroków!

Nie wiesz, jak korzystać ze szczotkowej suszarki do włosów? A ty szukasz wskazówek. Bez obaw! Jesteśmy tutaj, aby rozwiązać ten problem i powinieneś wiedzieć, że korzystanie z suszarki ze szczotką jest proste. Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Suszarka ze szczoteczkami to nowa technologia, która zapewnia podwójne działanie: suszenie i szczotkowanie oraz stylizację włosów. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak suszyć i jednocześnie wyglądać jak najlepiej z nowym modnym szaleństwem na narzędzia, możesz potrzebować suszarki ze szczotką. Dyskutujemy, czy szczoteczka do suszarki może być tylko tym, czego szukałeś!

Jak używać suszarki do włosów ze szczotką? 9 prostych kroków!

Tak, suszarka z pędzelkiem to krok do zapewnienia pięknego suszenia w domu w jednym kroku. Nie ma potrzeby wykonywania dwóch sesji produktów do stylizacji ani ćwiczenia ramion ze stabilizacją suszarki i szczotki do włosów jednocześnie. Ale czy chcesz wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi? Po pierwsze, musisz wiedzieć, jak korzystać z suszarki ze szczotką, która znajduje się poniżej. Czy to możliwe, że szczotki do stylizacji na gorąco są najbardziej niesamowitą fryzurą? Takie kombinowane narzędzia do stylizacji uzupełniają szczotkę do włosów z suszarką lub prostownicą, obiecując szybką i łatwą stylizację. Codzienne posiadanie wspaniale ułożonych włosów jest teraz tak proste, jak chęć przeczesania włosów szczotką dzięki postępowi technologicznemu. Moi przyjaciele, jest więcej rzeczy, o których powinniście wiedzieć, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Kroki korzystania z suszarki do włosów ze szczotką

Jak więc korzystać ze szczotkowej suszarki do włosów? Oto kroki, które pomogą Ci korzystać z suszarki ze szczotką. Spróbuj wykonać wszystkie te kroki, aby uzyskać korzystne rezultaty, których potrzebujesz!

Krok 1. Częściowo wysusz włosy

Najlepsze możliwe rezultaty uzyskasz, gdy najpierw wyschniesz. Więc nie pozwól mu całkowicie wyschnąć! Lepiej pracować z mokrymi włosami niż z mokrymi włosami.

Krok 2. Zastosuj osłonę termiczną

Powinieneś najpierw nałożyć na swoje warstwy środek termoochronny, tak jak za każdym innym razem, gdy układasz włosy za pomocą lokówek. Lekko rozpyl na włosach, a następnie wmasuj, aby rozprowadzić produkt i usunąć ewentualne kosmyki.

Krok 3. Rozłóż włosy

Użyj spinek do pazurów, podziel włosy na sekcje. Liczba sekcji będzie zależeć od ilości włosów, zarówno grubych, jak i cienkich. Rozczesz włosy, tworząc górną i dolną część dla włosów o całkowitej grubości. Przypnij górną część, aby usunąć ją z drogi. Następnie podziel dolną część z grubsza prosto przez środek; postaraj się umieścić każdą część przed ramionami. Poradzisz sobie niezależnie z każdej strony.

Krok 4. Zwiąż włosy

Niezbędne jest włączenie suszarki do włosów! Włącz go, a następnie chwyć pasmo włosów o grubości od jednego do dwóch cali. Umieść szczoteczkę u nasady włosów i zwiń włosy na górze, aż szczotka znajdzie się u nasady włosów, wiążąc włosy wokół szczotki po drodze.

Krok 5. Rozluźnij włosy

Odczekaj 10 do 20 sekund, a następnie powoli nawiń szczoteczkę w dół, rozplątując kosmyki. Gdy twoje włosy będą się rozpuścić, pozostaną ci piękne, miękkie, niestrzępiące się kosmyki z łagodnymi lokami na brzegach. Tak, to takie proste.

Krok 6. Powtórz krok

Powtórz metodę rolowania i uwalniania dla pozostałej dolnej połowy włosów. Kiedy skończysz, podziel górną część na pół i kontynuuj suszenie suszarką z każdej strony.

Krok 7. Retusz końcowy

Kiedy już skończysz swoją fryzurę DIY, lepiej zaimplementuj ostatnie szczegóły! Użyj szczoteczki do suszarki, aby dodać sprężystości włosom, które tego potrzebują. Jeśli jesteś zadowolony z efektu, zastosuj niewielką ilość serum do włosów na całej fryzurze, aby uzyskać gładki wygląd.

Krok 8. Użyj balsamu zwiększającego objętość

Użyj balsamu zwiększającego objętość na korzeniach, aby uzyskać dodatkowy efekt, aby zaakceptować przegrzane loki na wyższy poziom.

Krok 9. Napraw włosy

Brakuje tylko jednej rzeczy: nałóż trochę lakieru do włosów! Spryskaj pasemka metodą rośnięcia, aby utrwalić styl.

Rodzaje suszarek do włosów szczotek

Pamiętaj, że istnieje wiele rodzajów gorących szczotek: termoelektryczne szczotki prostujące działają na cienkich włosach jak płaskie żelazka, podgrzewane lokówki działają jak ograniczone suszarki na mokrych włosach, a szczotki combo mogą robić jedno i drugie. Użycie odpowiednich narzędzi i przygotowanie włosów środkiem termoochronnym pozwoli nam uzyskać zdrowe, piękne włosy w krótszym czasie! Uniwersalna gorąca szczotka to znacząca inwestycja, aby uzyskać gładkie i miękkie w dotyku włosy, niezależnie od tego, czy chcesz uprościć harmonogram stylizacji włosów, czy rozjaśnić swoje naturalne loki między wypuszczaniem włosów. Oto sześć najlepszych przewodników po przeglądzie szczotek do suszarek do włosów.

To okładka!

I masz to. Jesteś teraz ekspertem od szczotek do suszarek! Teraz możesz poinstruować innych, jak używać suszarki ze szczotką, jeśli chcesz dodać objętości i gładkości swoim włosom, ale nie chcesz spędzać dużo czasu przy lustrze; odpowiedzią może być gorący pędzel do stylizacji. Możesz stylizować włosy gorącą szczotką, jeśli możesz ją uczesać! Tak działa suszarka do włosów ze szczotką! Dobrym pomysłem może być również poczytanie o tym, jak używać szczotki do suszarek Revlon do kręcenia włosów i jak kręcić włosy za pomocą szczotki do suszarki.