Jak używać suszarki do włosów Revlon do kręcenia włosów? 7 prostych kroków!

Chcesz wiedzieć, jak używać suszarki do włosów Revlon do kręcenia włosów? W siedmiu prostych krokach możesz i te rzeczy poznasz, zagłębiając się w ten artykuł.

Suszarka do włosów Revlon słynie z tego, że nadaje naszym włosom zabójczy i czarujący wygląd bez marnowania czasu i wysiłku. Ale co, jeśli chcemy loków? Nie jest to takie żmudne zadanie, ponieważ można to zrobić, przekręcając pędzlem raz po raz.

Włosy mają duży wpływ na ogólny wygląd. Loki zmieniają nasz głupi, zmęczony wygląd w hipnotyzujący wygląd imprezy. Ale jeśli mówimy o Revlonie, robi cuda w bardzo krótkim czasie. Revlon wyrobił sobie markę w tworzeniu najlepszej jakości, wygodnych i oszczędzających czas produktów. Jej produkty do włosów chronią włosy przed uszkodzeniami i puszeniem się. Co więcej, najlepsze jest to, że Revlon może robić również loki, więc nie ma potrzeby trzymania wszystkich urządzeń osobno. Suszarka do włosów Revlon nadaje grubszy wygląd nawet cieńszym włosom dzięki fantastycznej szczotce. Omówmy więcej na ten temat poniżej. Czytaj dalej!

Kroki, jak użyć suszarki do włosów Revlon, aby zwijać włosy

Loki z Revlonem mogą być całkiem interesujące, jeśli zostaną wykonane poprawnie. Kroki, jak używać suszarki do włosów Revlon do kręcenia włosów, są następujące.

Krok 1. Mycie włosów

Przede wszystkim upewnij się, że używasz dobrego szamponu i odżywki, aby uzyskać lśniący i czarujący wygląd. Po umyciu włosów osusz je czystym i miękkim ręcznikiem. Nie powinny być przypalone, ale wilgotne. Teraz nadszedł czas, aby użyć nasadki grzebienia do zębów, aby prawidłowo rozczesać włosy. Uważaj również, aby nie zanurzać w wodzie, gdy zaczynasz stylizację.

Krok 2. Stosowanie środka termoochronnego

Środki termoochronne chronią nasze włosy przed wszelkimi uszkodzeniami podczas stylizacji. Kiedy prostujemy, kręcimy lub suszymy włosy, wysoka ilość ciepła może uszkodzić końcówki włosów na skórze głowy i sprawić, że staną się cienkie. Aby więc uniknąć takich uszkodzeń i jeśli chcesz utrzymać jakość swoich włosów, konieczne jest zastosowanie środka termoochronnego. Teraz nadszedł czas na nałożenie środka ochronnego na włosy; zrób to na końcu swoich loków. Możesz również zastosować serum. Po użyciu ponownie przeczesz włosy, aby równomiernie rozprowadzić środek ochronny.

Krok 3. Ustawienia ogrzewania

Suszarka Revlon ma ustawienia ciepłe, chłodne i gorące. Wysoka temperatura może być szkodliwa dla cienkich i krótkich włosów. Zależy to więc również od rodzaju włosów i osobistego wyboru. Jeśli masz delikatniejsze włosy, wybierz ciepłe ustawienia, ale jeśli się spieszysz lub masz gęste włosy, możesz przełączać się między niskimi i wysokimi ustawieniami. Dowiedz się, jak gorąca jest suszarka do włosów.

Krok 4. Dzielenie i skręcanie włosów

Tutaj zaczyna się sekcja środkowa. Na początek podziel włosy na sekcje. Przypnij oddzielnie włosy w górnej części. Weź pasmo włosów z dolnej części głowy. Posmaruj i usuń kołtuny. Czas skręcić tę część włosów. Zakręć szczoteczką na drugą połowę włosów. Powtórz tę samą procedurę i tak dalej, aż wszystkie włosy w dolnej części zostaną pokryte. Nadaje im falisty wygląd.

Krok 5. Zimny ​​strzał

Zimny ​​​​shot jest niezbędny, aby zachować ich wygląd jak w salonie, gdy suszymy. Dlatego użyj zimnego strzału na zwiniętych paskach, aby loki trwały dłużej.

Krok 6. Korzystanie z szerokiego grzebienia do zębów

Użyjemy grzebienia z szerokimi zębami, aby jeden po drugim stracić nasze skręcone loki. Nie możesz używać zwykłego grzebienia, ponieważ może zepsuć kształt kręconych włosów. Oprócz tego możesz opuszkami palców lekko ustawić loki.

Krok 7. Stosowanie olejków i sprayów

Czasami po zakończonej stylizacji włosów zauważamy niesforne kosmyki. Używanie lakieru do włosów to doskonałe rozwiązanie, aby się od nich uwolnić. Dodaje blasku i nawilżenia naszym włosom. Co więcej, jeśli masz spray antywilgociowy, może dać ci 100% rezultatów. Jeśli chcesz nadać swojej skórze bardziej smukły i lśniący wygląd, lepszym rozwiązaniem jest również suchy olejek.

Kręcenie długich włosów

Początkowe kroki są takie same w przypadku długich włosów, ale po wyprostowaniu procedura wygląda inaczej. Weź około jednego cala odcinek do zwijania i przekręcaj je w kółko, aż będzie wyglądał jak długi pasek. Kiedy dojdziesz do końca odcinka, zwolnij go powoli i połóż z jednej strony. Kontynuuj tę samą procedurę dla drugiego obszaru, zmieniając kierunek i obracając po całej szczotce. Teraz odepnij górną część włosów, aby skręcić je w ten sam sposób.

Tak jak poprzednio, weź kępkę po kawałku i obróć je wokół szczoteczki, rozwiń i zwolnij. Po zakończeniu nadszedł czas, aby rozdzielić i zgubić skręcone loki. Użyj suszarki na małym ogniu i ciepłym ustawieniu, aby całkowicie wysuszyć kręcone włosy. Być może zainteresuje Cię również kręcenie włosów za pomocą pędzla do suszarki.

To okładka!

Wszyscy potrzebujemy bardziej dostosowanych rzeczy w tym pełnym pośpiechu świecie. Przynajmniej nasze urządzenia fryzjerskie zostały zmodyfikowane w jednym, czyli szczotce do włosów Revlon. Dowiedzieliśmy się, jak używać szczotki do suszarki Revlon do kręcenia włosów. Teraz możesz dodać nowy zwrot do swojego życia, po prostu skręcając włosy. Myślę, że warto przeczytać o tym, jak czyścić szczotkę do suszarki do włosów Revlon.